Jawa-Suprtechno A

Top útok

Superveteránská liga, 3A

podzim 2022

Nejbližší

Nejbližší utkání

HRAB2

Nejbližší pískání

MIKU1

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Po 26.9.22 19:15 HRAB2 Garáže Klíčov Jawa-Suprtechno A 2.
Po 12.9.22 19:15 HRAB2 Jawa-Suprtechno A Traktor Humus SUP A 1. 7:2
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Berušky B 1 1 0 0 11:5 2
2. Jawa-Suprtechno A 1 1 0 0 7:2 2
3. Bílý lev CF SUP 1 1 0 0 8:4 2
4. Houbaři 1 1 0 0 5:1 2
5. Tučňáci SUP B 1 0 1 0 3:3 1
6. Garáže Klíčov 1 0 1 0 3:3 1
7. Socra SUP 1 0 0 1 4:8 0
8. Sedm zbabělých SUP 1 0 0 1 1:5 0
9. Traktor Humus SUP A 1 0 0 1 2:7 0
10. Super Calvados 1 0 0 1 5:11 0

Utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo
Po 10.10.22 19:15 HRAB2 Jawa-Suprtechno A Berušky B 4.
Po 17.10.22 19:45 KBELY Sedm zbabělých SUP Jawa-Suprtechno A 5.
Po 24.10.22 19:15 HRAB2 Jawa-Suprtechno A Bílý lev CF SUP 6.
Po 31.10.22 18:15 DEKAN Socra SUP Jawa-Suprtechno A 7.
Po 7.11.22 19:15 HRAB1 Jawa-Suprtechno A Houbaři 8.
Po 14.11.22 19:15 HRAB2 Jawa-Suprtechno A Tučňáci SUP B 3.
Po 21.11.22 18:15 PLAM Super Calvados Jawa-Suprtechno A 9.
Utkání skupiny

Rozpis pískání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté
Út 29.11.22 19:00 MIKU1 Lucián FC SUP Kickers 1990 ČFC   (SVL2A)
Út 29.11.22 20:15 MIKU1 Yellow Dildos A A.G.Č.V.   (HL3B)
Kompletní rozpis pískání Rozpis pískání skupiny

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
12. 9. 22 19:15 HRAB2 Jawa-Suprtechno A Traktor Humus SUP A 1. 7:2 (3:1)
Popis zápasu Rozhodčí
První tři góly domácích byly sice trohu laciné, nicméně vedení zasloužené. Ve druhém poločase se hra celkem vyrovnala, o vítězi utkání ale již bylo rozhodnuto. Potměšil
Jawa-Suprtechno A Traktor Humus SUP A
Pavel Gerschon – Pavel Beránek, Josef Ježek, Pavel Kopečný, Karel Moravec, Ladislav Sedlák vs Vladimír Rožánek – Tomáš Bouška, Jan Chadima, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Petr Mládek, Petr Novák, Martin Ulrich, Robert Varyš, Roman Vavro
Góly Karty Góly Karty
3., 3., 11., 49., 53. Pavel Beránek
33. Ladislav Sedlák
52. Pavel Kopečný
28. Jan Chadima
31. Petr Mládek
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 28. 9. 22, 19:35