St 7.9.22 18:00 LITVI Demoliční četa VET J.R.Club VET A   (VL3B)
St 7.9.22 19:15 LITVI Demoliční četa Yellow Dildos B   (HL6G)
Út 29.11.22 19:00 MIKU1 Lucián FC SUP Kickers 1990 ČFC   (SVL2A)
Út 29.11.22 20:15 MIKU1 Yellow Dildos A A.G.Č.V.   (HL3B)

21. 11. 22 18:15 PLAM Super Calvados Jawa-Suprtechno A 9. 0:7 (0:7)
Hosté byli od začátku utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Robert Martišek – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Karel Křeček, Josef Vejšický vs Josef Ježek – Pavel Beránek, Karel Fiala, Pavel Gerschon, Miroslav Kastner, Karel Moravec, Pavel Svátek, Daniel Veselý
3., 5., 19., 20., 27. Pavel Beránek
8. Pavel Svátek
10. Karel Moravec
14. 11. 22 19:15 HRAB2 Jawa-Suprtechno A Tučňáci SUP B 3. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, kde rozhodl začátek druhého poločasu. Domácí tlačili, ale na vyrovnání nedosáhli. Josef Kubr, Libor Formánek
Jawa-Suprtechno A Tučňáci SUP B
Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Pavel Gerschon, Josef Ježek, Karel Moravec, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Radko Kubálek – Milan Brož, Jiří Kaliba, Ivan Moravec, Petr Nepovím, Petr Šuda, Dušan Svoboda
60. Pavel Beránek 35. Milan Brož
38. Dušan Svoboda
7. 11. 22 19:15 HRAB1 Jawa-Suprtechno A Houbaři 8. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém hostům výborně zachytal brankář, skončilo zaslouženou remízou. Jiří Smetana
Jawa-Suprtechno A Houbaři
Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Josef Ježek, Karel Moravec, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Antonín Buriánek – Jiří Dlesk, Stanislav Hezina, Roman Javorský, Vlastimil Krkoška, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, František Šťasta, Antonín Štěpnička
9. Pavel Svátek
56. Pavel Beránek
23. František Šťasta
32. Roman Javorský
31. 10. 22 18:15 DEKAN Socra SUP Jawa-Suprtechno A 7. 5:4 (2:4)
Hosté měli zápas skvěle rozehraný, první půlku vyhráli o dvě branky, ale domácí v druhé půli hru zpřesnili a najednou byli všude. V posledních minutách zápas otočili. Michal Košťál
Socra SUP Jawa-Suprtechno A
František Hubr – Jan Adámek, Petr Bačovský, Daniel Bárta, Jan Brabenec, Jan Čemus, Marek Čermák, Michael Charvát, Jan Zahradník vs Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Karel Fiala, Pavel Gerschon, Josef Ježek, Pavel Kopečný, Karel Moravec, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Daniel Veselý, Jan Zachar
2., 31., 59. Petr Bačovský
28., 52. Daniel Bárta
2., 13. Pavel Beránek
17. Josef Ježek
30. Ladislav Sedlák
24. 10. 22 19:15 HRAB2 Jawa-Suprtechno A Bílý lev CF SUP 6. 4:2 (2:2)
Rozhodčí se nedostavil. Vyhráli domácí.
Jawa-Suprtechno A Bílý lev CF SUP
Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Karel Fiala, Josef Ježek, Pavel Kopečný, Karel Moravec, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Stanislav Broža – Miloslav Anděl, Jaroslav Chmela, Tomáš Dobrý, Petr Frýba, Milan Kříž, Petr Salaba, Jan Šobr, Petr Švestka
8., 15. Karel Fiala
32., 51. Pavel Svátek
4. Petr Salaba
15. Jan Šobr
17. 10. 22 19:45 KBELY Sedm zbabělých SUP Jawa-Suprtechno A 5. 2:1 (2:1)
Domácí získali dva body díky fantastickému brankáři, který chytil i nemožné. Tomáš Procházka, Václav Dreksler
Sedm zbabělých SUP Jawa-Suprtechno A
Jiří Bohuslav – Jakub Hoskovec, Miloslav Nergl, Jaroslav Pešek, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Petr Shíbal, Aleš Skřivan vs Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Josef Ježek, Pavel Kopečný, Karel Moravec, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Daniel Veselý
13. Robert Pojer
20. Petr Shíbal
16. Daniel Veselý
10. 10. 22 19:15 HRAB2 Jawa-Suprtechno A Berušky B 4. 0:0 (0:0)
Šance byly na obou stranách, avšak střelci neměli svůj den. Petr Häusler
Jawa-Suprtechno A Berušky B
Miroslav Kastner – Karel Fiala, Pavel Gerschon, Josef Ježek, Pavel Kopečný, Karel Moravec, Daniel Veselý vs Evžen Vacek – Michal Buriánek, Robert Falář, Petr Hejč, Vlastimil Křelina, Miroslav Svoboda, Roman Zbudil, Robert Zemánek
26. 9. 22 19:15 HRAB2 Garáže Klíčov Jawa-Suprtechno A 2. 4:2 (2:1)
Vyrovnaná první půle, ve které hosté měli méně štěstí v zakončení. V druhé půli byly Garáže lepší a zvítězily. Havran
Garáže Klíčov Jawa-Suprtechno A
Robert Kopřiva – Karel Bláha, Marcel Doman, Václav Jonák, Antonín Novotný, Daniel Slepička, Radek Štěpán, Mychajlo Trochljuk, František Zalužanský vs Miroslav Kastner – Karel Fiala, Pavel Gerschon, Josef Ježek, Pavel Kopečný, Karel Moravec, Daniel Veselý
12. František Zalužanský
30. Antonín Novotný
52. Karel Bláha
54. Marcel Doman
27. Karel Fiala
40. Daniel Veselý
12. 9. 22 19:15 HRAB2 Jawa-Suprtechno A Traktor Humus SUP A 1. 7:2 (3:1)
První tři góly domácích byly sice trohu laciné, nicméně vedení zasloužené. Ve druhém poločase se hra celkem vyrovnala, o vítězi utkání ale již bylo rozhodnuto. Potměšil
Jawa-Suprtechno A Traktor Humus SUP A
Pavel Gerschon – Pavel Beránek, Josef Ježek, Pavel Kopečný, Karel Moravec, Ladislav Sedlák vs Vladimír Rožánek – Tomáš Bouška, Jan Chadima, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Petr Mládek, Petr Novák, Martin Ulrich, Robert Varyš, Roman Vavro