Celkem vyrovnaný zápas, ale střelecky byli aktivnější hosté. Petr Mládek
Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Ondřej Kumpošt, Jan Oliva, Jiří Vávra vs Tomáš Franc – Daniel Borůvka, Martin Klikar, Patrik Laš, Josef Mačí, Martin Olšovský, Nikolas Soumar
31. Martin Olšovský
32. Josef Mačí
36., 48., 50. Patrik Laš
8. 12. 22 20:30 MOTO4 J.R.Club B Juventus Pivus 3. 6:2 (0:2)
Utkání dvou odlišných poločasů. Domácí po přestávce jasně ovládli zápas. Tomáš Nykl
J.R.Club B Juventus Pivus
Arnošt Havrlant – Mykola Alokhin, Dalibor Husárek, Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Petr Peleška, Lukáš Skřivan vs Tomáš Prošek – David Čapek, Ondřej Kumpošt, Jan Oliva, Martin Štolba, Martin Tomek, Jiří Vávra
39., 58. Lukáš Skřivan
46., 60. Petr Peleška
48. David Mička
56. Mykola Alokhin
7., 30. Jiří Vávra
1. 12. 22 18:00 HRAB3 Juventus Pivus Viktor 1.FC 7. 2:3 (0:2)
Viktor hrál účelně a v poločase odskočil o dva góly. Juventus se sice vrátil do zápasu, ale následně Vozka trefil životní volej. Zasloužená výhra. Jan Dont
Juventus Pivus Viktor 1.FC
Jan Oliva – Ondřej Anýž, David Čapek, Ondřej Kumpošt, Jiří Šindelář, Martin Štolba, Martin Tomek, Jiří Vávra vs Michal Valsa – Štěpán Molt, Jakub Novák, Petr Procházka, Jaroslav Smrčka, Ondřej Šváb, Martin Veit, Pavel Vozka
35. David Čapek
55. Martin Štolba
14., 24. Ondřej Šváb
45. Pavel Vozka
24. 11. 22 19:00 MIKU2 Yamato Day 22 Juventus Pivus 10. 3:2 (1:1)
Zápas s lepším koncem pro domácí.
Yamato Day 22 Juventus Pivus
Jan Jelínek – Tomáš Bím, David Gabriel, Jan Horyna, Ronald K. Howqvist, Vojtěch Patočka, Martin Poláček, David Šiktanc vs Jiří Vávra – Ondřej Anýž, David Čapek, Robin Fučík, Ondřej Kumpošt, Jan Oliva, Jiří Šindelář, Martin Štolba
5., 55. Ronald K. Howqvist
35. Vojtěch Patočka
15. Ondřej Kumpošt
47. Ondřej Anýž
17. 11. 22 19:15 MALES Juventus Pivus Slamník I.USP 9. 1:2 (1:1)
Důrazné utkání plné soubojů vyhrál šťastnější tým hostů. Lukáš Krajči
Juventus Pivus Slamník I.USP
Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Robin Fučík, Ondřej Kumpošt, Jiří Šindelář, Martin Štolba, Martin Tomek, Jiří Vávra vs Michael Tereba – Jakub Brož, Richard Chlistovský, Lukáš Hrdina, David Kvasnička, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Kryštof Štěpánek, Patrik Tajčman
25. Martin Tomek 30. Tomáš Linhart
43. Tomáš Mleziva
10. 11. 22 20:45 BECH Šejk Peterka Juventus Pivus 8. 2:5 (0:2)
Zápas se hrál ve vysokém tempu, ale Juventus byl přesnější v zakončení a proto tedy zaslouženě vyhrál 5:2. Jakub Maršálek
Šejk Peterka Juventus Pivus
Petr Chmelař – David Čermák, David Chmelař, Milan Karas, Ondřej Kopal, Jan Lhota, Petr Lukš, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Martin Semerád vs Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Robin Fučík, Ondřej Kumpošt, Jan Oliva, Jiří Šindelář, Martin Štolba, Jiří Vávra
42., 56. Petr Lukš 13., 26., 44. Ondřej Anýž
48. Martin Štolba
54. Ondřej Kumpošt
20. 10. 22 18:00 HRAB1 Sean team B Juventus Pivus 6. 3:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas, domácí byli úspěšnější v koncovce. Karas
Sean team B Juventus Pivus
Roman Sulánský – Martin Drozd, Jiří Feber, Vlastimil Kisza, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jan Pustka, Vojtěch Šelong, Petr Šmigol, Michal Trávníček vs Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Robin Fučík, Jan Oliva, Jiří Šindelář, Martin Štolba, Jiří Vávra
2. Jiří Kotzot
47. Vojtěch Šelong
52. Michal Trávníček
6. Martin Štolba
13. 10. 22 18:30 KBELY Juventus Pivus Libeň SK B 5. 6:0 k.
29. 9. 22 18:00 SCBEC Vo Juventus Pivus 4. 2:0 (1:0)
I když hosté prohráli, tak byli mírně lepším týmem, jen měli špatnou koncovku. Jakub Plechšmíd
Vo Juventus Pivus
Dominik Malík – Vojtěch Budil, David Čáp, Radek Havlíček, Tomáš Opplt, Martin Peroutka, Michal Rataj vs Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Ondřej Kumpošt, Jan Oliva, Martin Štolba, Martin Tomek, Jiří Vávra
16. David Čáp
55. Michal Rataj
15. 9. 22 17:45 ZABEH Juventus Pivus Chrontodont ARV 2. 1:1 (0:1)
Herně vyrovnané utkání svého vítěze nenašlo. Střelecké příležitosti se sice vyskytly na obou stranách, ovšem buď střelám chybělo štěstí nebo zasáhli gólmani. Tomáš Andrle
Juventus Pivus Chrontodont ARV
Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Ondřej Kumpošt, Jiří Šindelář, Martin Štolba, Martin Tomek, Jiří Vávra vs Jan Dlask – Tomáš Barva, Daniel Bureš, Martin Bureš ml., Ondřej Hladík, Adam Hromas, Michal Kouba, Tomáš Pospíšil
54. Ondřej Anýž 25. Tomáš Pospíšil
8. 9. 22 18:00 MALES FC 1869 Juventus Pivus 1. 1:3 (0:1)
Juventus otevřel skóre v první půli. Na úvod druhé půle pak náskok navýšil, až v 50. minutě padla branka na 2:1. Ale dvě minuty před koncem zápasu Juventus vítězství zaslouženě potvrdil náhodným gólem Šindeláře. Petr Jambor
FC 1869 Juventus Pivus
Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Tomáš Prudký, Josef Šafařík, Jakub Vrtiška vs Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Robin Fučík, Jan Oliva, Jiří Šindelář, Martin Štolba, Martin Tomek, Jiří Vávra