Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 13.12.22 | 18:00 | KORAB | Hanspaulský beton 1.FC Holešovice | 11. | 5:7 |
Út 6.12.22 | 18:15 | DEKAN | H.K. 12 Hanspaulský beton | 1. | 1:7 |
Út 22.11.22 | 19:30 | ARIT | Petřiny 09 FC Hanspaulský beton | 10. | 3:8 |
Út 8.11.22 | 18:00 | SCBEC | Hanspaulský beton Kojots United | 9. | 6:0 k. |
St 2.11.22 | 20:00 | ARIT | Merck stars Hanspaulský beton | 8. | 3:7 |
St 26.10.22 | 17:30 | ARIT | Gumídci Méďové FC Hanspaulský beton | 7. | 3:11 |
St 12.10.22 | 18:00 | STER2 | Hanspaulský beton GK Ohradní A | 6. | 2:2 |
St 5.10.22 | 18:00 | SANC2 | Dynamit Vršovice Hanspaulský beton | 5. | 3:2 |
St 28.9.22 | 20:15 | METE2 | Hanspaulský beton DHL Brohemians | 4. | 4:2 |
Út 20.9.22 | 20:45 | BECH | Club de Falco Hanspaulský beton | 3. | 5:6 |
Út 13.9.22 | 19:00 | METE1 | Hanspaulský beton Bro´s | 2. | 9:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Club de Falco | 11 | 10 | 0 | 1 | 70:11 | 20 |
2. | Hanspaulský beton | 11 | 8 | 1 | 2 | 67:34 | 17 |
3. | Dynamit Vršovice | 11 | 6 | 2 | 3 | 40:37 | 14 |
4. | GK Ohradní A | 11 | 5 | 3 | 3 | 39:28 | 13 |
5. | 1.FC Holešovice | 11 | 5 | 1 | 5 | 46:44 | 11 |
6. | Merck stars | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:30 | 11 |
7. | Gumídci Méďové FC | 11 | 4 | 3 | 4 | 26:32 | 11 |
8. | Bro´s | 11 | 4 | 2 | 5 | 37:40 | 10 |
9. | DHL Brohemians | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:32 | 9 |
10. | H.K. 12 | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:33 | 8 |
11. | Petřiny 09 FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 33:53 | 8 |
12. | Kojots United | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 6.10.22 | 18:15 | HANSP | Tamu Pua 1.FC VET Benda 1964 OFC VET (VL4B) |
Čt 6.10.22 | 19:30 | HANSP | J.R.Club VET A Kliďas SFC (VL3B) |
Út 1.11.22 | 19:00 | METE2 | Viki team Steve (HL3B) |
Út 1.11.22 | 20:15 | METE2 | Dynamo R.U.M. B Black mamba IBD (HL5D) |
Čt 8.12.22 | 19:30 | CESMI | Bohemia Roztyly MUP United (HL8I) |
Čt 8.12.22 | 20:45 | CESMI | Tuční Gentlemani Panteři Buštěhrad (HL8I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dzurilla Tomáš | 5 | 1 |
Konopásek Ondřej | 4 | 5 |
Mathauser Petr | 3 | 3 |
Mathauser Tomáš | 5 | 11 |
Matulík Petr | 9 | 5 |
Michalík Lukáš | 1 | 0 |
Minha Martin | 4 | 0 |
Nejedlý Filip | 2 | 3 |
Setíkovský Matěj | 4 | 0 |
Šilhan Vojtěch | 8 | 15 |
Stupka Jan | 8 | 5 |
Švestka Matěj | 8 | 6 |
Tittel Šimon | 4 | 3 |
Typovský František | 10 | 4 |
Weidenthaler Adam | 5 | 0 |