Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 12.12.22 | 18:00 | SANC1 | Sjetý Gumy Senioři Praha A | 11. | 4:0 |
Po 5.12.22 | 19:00 | MIKU1 | Senioři Praha A Gekad | 3. | 0:0 |
Po 21.11.22 | 18:00 | HRAB1 | Senioři Praha A Prokaryota FZ | 10. | 3:2 |
Po 14.11.22 | 18:00 | HRAB1 | Perpetis Senioři Praha A | 9. | 1:3 |
Ne 6.11.22 | 17:30 | MIKU4 | Senioři Praha A Hashlerka 1993 A | 8. | 2:3 |
Po 24.10.22 | 18:00 | HRAB1 | Forejt FC Senioři Praha A | 7. | 3:2 |
Po 17.10.22 | 18:00 | HRAB1 | Senioři Praha A BejkBuu FC | 6. | 4:1 |
Po 10.10.22 | 18:00 | HRAB1 | Trigonum Anale FC Senioři Praha A | 2. | 0:3 |
Po 3.10.22 | 18:00 | HRAB1 | Senioři Praha A Viktoria Bítovská A | 5. | 3:0 |
Po 26.9.22 | 20:45 | DEKAN | Reborn FC Senioři Praha A | 4. | 5:3 |
Po 5.9.22 | 18:00 | HRAB1 | Senioři Praha A Omlékované Sojky | 1. | 2:8 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sjetý Gumy | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:15 | 18 |
2. | BejkBuu FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 54:46 | 16 |
3. | Omlékované Sojky | 11 | 7 | 1 | 3 | 55:32 | 15 |
4. | Trigonum Anale FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 37:23 | 15 |
5. | Reborn FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 60:34 | 14 |
6. | Forejt FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 36:30 | 14 |
7. | Senioři Praha A | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:27 | 11 |
8. | Prokaryota FZ | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:32 | 10 |
9. | Hashlerka 1993 A | 11 | 4 | 0 | 7 | 26:40 | 8 |
10. | Viktoria Bítovská A | 11 | 3 | 0 | 8 | 30:43 | 6 |
11. | Perpetis | 11 | 2 | 0 | 9 | 16:51 | 4 |
12. | Gekad | 11 | 0 | 1 | 10 | 10:69 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 2.10.22 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Adovany FC (HL8K) |
Ne 2.10.22 | 18:45 | BECH | Tropa de Elite Power WCC (HL4F) |
Ne 2.10.22 | 20:00 | BECH | Běchovice VET Sokol Suchdol TJ VET (VL3D) |
Čt 6.10.22 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Damned CF SUP (SVL1A) |
Čt 6.10.22 | 19:30 | BECH | Gólostroje FC Orange Predators B (HL5F) |
Čt 6.10.22 | 20:45 | BECH | Kbelák FC SUP Rokoska SUP (SVL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bajer Miroslav | 10 | 1 |
Bednář Michal | 1 | 0 |
Dejmek Antonín | 9 | 2 |
Holubec Lukáš | 10 | 4 |
Kňap Petr | 11 | 7 |
Kňap Roman | 11 | 2 |
Pekárek Petr | 11 | 2 |
Plaček Václav | 9 | 2 |
Plecitý Stanislav | 11 | 0 |
Slezák Jaroslav | 11 | 2 |
Suchý Ondřej | 8 | 2 |