Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 12.12.22 | 18:15 | TEMPO | Hashlerka 1993 A Viktoria Bítovská A | 11. | 2:7 |
Po 5.12.22 | 20:45 | DEKAN | Reborn FC Viktoria Bítovská A | 3. | 9:5 |
Út 22.11.22 | 17:00 | DEKAN | Viktoria Bítovská A Trigonum Anale FC | 10. | 0:4 |
Út 15.11.22 | 19:30 | ARIT | Forejt FC Viktoria Bítovská A | 9. | 3:1 |
Pá 4.11.22 | 18:00 | MALES | Viktoria Bítovská A Omlékované Sojky | 8. | 3:4 |
Út 25.10.22 | 18:30 | KBELY | BejkBuu FC Viktoria Bítovská A | 7. | 8:2 |
Po 17.10.22 | 17:45 | ZABEH | Viktoria Bítovská A Sjetý Gumy | 6. | 1:7 |
Po 3.10.22 | 18:00 | HRAB1 | Senioři Praha A Viktoria Bítovská A | 5. | 3:0 |
Po 26.9.22 | 18:00 | HRAB3 | Viktoria Bítovská A Prokaryota FZ | 4. | 0:1 |
Út 13.9.22 | 18:15 | SLIVE | Viktoria Bítovská A Perpetis | 2. | 2:0 |
Po 5.9.22 | 19:00 | METE2 | Gekad Viktoria Bítovská A | 1. | 2:9 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sjetý Gumy | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:15 | 18 |
2. | BejkBuu FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 54:46 | 16 |
3. | Omlékované Sojky | 11 | 7 | 1 | 3 | 55:32 | 15 |
4. | Trigonum Anale FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 37:23 | 15 |
5. | Reborn FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 60:34 | 14 |
6. | Forejt FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 36:30 | 14 |
7. | Senioři Praha A | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:27 | 11 |
8. | Prokaryota FZ | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:32 | 10 |
9. | Hashlerka 1993 A | 11 | 4 | 0 | 7 | 26:40 | 8 |
10. | Viktoria Bítovská A | 11 | 3 | 0 | 8 | 30:43 | 6 |
11. | Perpetis | 11 | 2 | 0 | 9 | 16:51 | 4 |
12. | Gekad | 11 | 0 | 1 | 10 | 10:69 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 20.9.22 | 18:15 | ARIT | Bohemia AFK Řepští sršni (HL7A) |
Út 20.9.22 | 19:30 | ARIT | Airconquest F.F.C. Masokombinát (HL7C) |
Út 20.9.22 | 20:45 | ARIT | Trops 1.SK Pfefrs FC (HL4B) |
St 7.12.22 | 18:15 | HOSTI | Fotbaloví bozi Pivní balet (HL7G) |
St 7.12.22 | 19:30 | HOSTI | DHL Brohemians Dynamit Vršovice (HL6D) |
St 7.12.22 | 20:45 | HOSTI | Saens 1.FC A Youngsters FC A (HL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Burda Jan | 7 | 4 |
Burda Josef | 9 | 1 |
Číla Jiří | 11 | 0 |
Heinitz Jaroslav | 11 | 0 |
Kučera Jan | 11 | 7 |
Pamánek Luboš | 8 | 3 |
Patka Jan | 7 | 5 |
Procházka Miroslav | 8 | 2 |
Vilčko Adam | 6 | 3 |
Zitko Josef | 9 | 5 |