Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 13.12.22 | 19:30 | HOSTI | Torzo AFZ Damned CF SUP | 11. | 2:3 |
Út 6.12.22 | 20:30 | KORAB | Klokan Perón club SUP Damned CF SUP | 7. | 6:1 |
Po 21.11.22 | 20:30 | ZAK | Damned CF SUP Felix club super | 10. | 5:1 |
Út 15.11.22 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Damned CF SUP | 9. | 3:4 |
Čt 10.11.22 | 19:30 | BECH | Damned CF SUP Sen ČM PG supervet | 8. | 5:4 |
St 26.10.22 | 19:00 | ZABEH | Damned CF SUP Indus SUP A | 6. | 0:0 |
Út 18.10.22 | 19:15 | MOTO1 | Defect SUP Damned CF SUP | 5. | 8:0 |
St 12.10.22 | 20:30 | SANC2 | Damned CF SUP Pražačka seniors A | 4. | 4:1 |
Čt 6.10.22 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Damned CF SUP | 3. | 4:1 |
Čt 22.9.22 | 19:15 | SANC1 | Damned CF SUP Gold La Plate | 2. | 1:2 |
St 14.9.22 | 19:15 | LITVI | Damned CF SUP VV Vokra SV | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 11 | 0 | 0 | 88:13 | 22 |
2. | Defect SUP | 11 | 9 | 0 | 2 | 54:12 | 18 |
3. | VV Vokra SV | 11 | 8 | 1 | 2 | 43:31 | 17 |
4. | Gold La Plate | 11 | 7 | 1 | 3 | 30:16 | 15 |
5. | Indus SUP A | 11 | 6 | 3 | 2 | 34:25 | 15 |
6. | Damned CF SUP | 11 | 5 | 2 | 4 | 26:33 | 12 |
7. | DP Xaverov SUP | 11 | 5 | 0 | 6 | 41:33 | 10 |
8. | Torzo AFZ | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:35 | 9 |
9. | Starci na chmelu SUP B | 11 | 3 | 1 | 7 | 27:49 | 7 |
10. | Pražačka seniors A | 11 | 2 | 1 | 8 | 17:43 | 5 |
11. | Sen ČM PG supervet | 11 | 0 | 1 | 10 | 20:64 | 1 |
12. | Felix club super | 11 | 0 | 1 | 10 | 5:53 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 5.9.22 | 19:00 | P2 | Blázinec 2 PPPO (HL5A) |
Po 5.9.22 | 20:15 | P2 | Pražští lvi Veselá Kráva TJ (HL7A) |
St 23.11.22 | 18:00 | HRAB2 | Integrita Jinonice Šílení kačeři (HL8E) |
St 23.11.22 | 19:15 | HRAB2 | Touš KK Exact old boys (VL4C) |
Po 12.12.22 | 19:00 | MIKU2 | Střílíme veverky FC Dvorce SK MPI (HL4A) |
Po 12.12.22 | 20:15 | MIKU2 | Red Leads Notorlet Stodůlky (HL6B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Filip Michal | 4 | 1 |
Horáček Pavel | 11 | 4 |
Kurucz Ladislav | 4 | 4 |
Lehuta Peter | 6 | 2 |
Mahdík Miloslav | 10 | 5 |
Michalík Luděk | 10 | 0 |
Panocha Jiří | 5 | 0 |
Rychtera Michal | 8 | 0 |
Suchý Martin | 10 | 1 |
Vlasák Martin | 11 | 3 |
Vydra Jaromír | 7 | 0 |
Zouza Petr | 10 | 6 |
Zuntych Miroslav | 4 | 0 |