Klokan Perón club SUP

Top obrana Top útok Web

Superveteránská liga, 1A

podzim 2022

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Út 13.12.22 19:00 MIKU1 Klokan Perón club SUP Defect SUP 11. 3:2
Út 6.12.22 20:30 KORAB Klokan Perón club SUP Damned CF SUP 7. 6:1
Út 29.11.22 18:00 MALES Klokan Perón club SUP Felix club super 5. 6:0 k.
St 23.11.22 19:00 MIKU1 Pražačka seniors A Klokan Perón club SUP 10. 1:9
Út 15.11.22 19:00 MIKU1 Klokan Perón club SUP DP Xaverov SUP 9. 6:0 k.
Út 8.11.22 19:00 MIKU1 Gold La Plate Klokan Perón club SUP 8. 0:6 k.
Po 24.10.22 19:30 HOSTI Torzo AFZ Klokan Perón club SUP 6. 1:9
Út 11.10.22 19:30 BECH Starci na chmelu SUP B Klokan Perón club SUP 4. 3:11
Út 4.10.22 19:15 STER1 Klokan Perón club SUP Sen ČM PG supervet 3. 13:3
St 21.9.22 20:15 ZABEH VV Vokra SV Klokan Perón club SUP 2. 2:10
St 14.9.22 19:00 ZABEH Indus SUP A Klokan Perón club SUP 1. 0:9
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Klokan Perón club SUP 11 11 0 0 88:13 22
2. Defect SUP 11 9 0 2 54:12 18
3. VV Vokra SV 11 8 1 2 43:31 17
4. Gold La Plate 11 7 1 3 30:16 15
5. Indus SUP A 11 6 3 2 34:25 15
6. Damned CF SUP 11 5 2 4 26:33 12
7. DP Xaverov SUP 11 5 0 6 41:33 10
8. Torzo AFZ 11 4 1 6 22:35 9
9. Starci na chmelu SUP B 11 3 1 7 27:49 7
10. Pražačka seniors A 11 2 1 8 17:43 5
11. Sen ČM PG supervet 11 0 1 10 20:64 1
12. Felix club super 11 0 1 10 5:53 1

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
13. 12. 22 19:00 MIKU1 Klokan Perón club SUP Defect SUP 11. 3:2 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnané utkání vyhráli domácí. Milan Husák
Klokan Perón club SUP Defect SUP
Marek Mojžíš – Milan Čáp, Jaromír Jindráček, Michal Jiráň, Karel Kristen, Viktor Pařízek, Radek Polášek, Petr Stupka, Zdeněk Tichý vs Alexander Károlyi – Filip Fuchsa, Petr Havel, Jan Horáček, David Hůlka, Karel Hynek, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Martin Pleštil, Jan Toman, Radek Zlatník
Góly Karty Góly Karty
16. Zdeněk Tichý
52. Petr Stupka
59. Milan Čáp
28. Karel Kocian
34. Radek Zlatník
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
6. 12. 22 20:30 KORAB Klokan Perón club SUP Damned CF SUP 7. 6:1 (2:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Martin Jedlička
Klokan Perón club SUP Damned CF SUP
Marek Mojžíš – Milan Čáp, Jaromír Jindráček, Michal Jiráň, Karel Kristen, Radek Polášek, David Ronn, Zdeněk Tichý vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, Ladislav Kurucz, Miloslav Mahdík, Jiří Panocha, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák
Góly Karty Góly Karty
19., 28. Zdeněk Tichý
42., 53. Radek Polášek
49. Milan Čáp
57. David Ronn
60 David Ronn 31. Miloslav Mahdík
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
29. 11. 22 18:00 MALES Klokan Perón club SUP Felix club super 5. 6:0 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté se z utkání omluvili.
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
23. 11. 22 19:00 MIKU1 Pražačka seniors A Klokan Perón club SUP 10. 1:9 (1:3)
Popis zápasu Rozhodčí
Zpočátku se zdálo, že zápas bude vyrovnaný, ale hosté zúročili svou střeleckou aktivitu. Tomáš Andrle
Pražačka seniors A Klokan Perón club SUP
Vlastimil Vilímek – Radovan Dostál, Roman Havel, Vladimír Mrázek, Pavel Staněk, Jan Syrovátka, Zbyněk Zahrádka vs Roman Soukup – Milan Čáp, Jaromír Jindráček, Michal Jiráň, Karel Kristen, Radek Polášek, David Ronn, Zdeněk Tichý
Góly Karty Góly Karty
5. Roman Havel 6., 37., 52. Zdeněk Tichý
8., 42. Karel Kristen
9. Jaromír Jindráček
47. David Ronn
48. Radek Polášek
51. OG
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
15. 11. 22 19:00 MIKU1 Klokan Perón club SUP DP Xaverov SUP 9. 6:0 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté se z utkání omluvili.
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
8. 11. 22 19:00 MIKU1 Gold La Plate Klokan Perón club SUP 8. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí se z utkání omluvili.
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
24. 10. 22 19:30 HOSTI Torzo AFZ Klokan Perón club SUP 6. 1:9 (1:3)
Popis zápasu Rozhodčí
Zasloužená výhra hostů. Miroslav Paleček
Torzo AFZ Klokan Perón club SUP
Petr Lexa – Jiří Bursík, Jan Kára, Jan Koller, František Koubek, Miroslav Mařík, Karel Novotný, Jan Pavlíček, Ivan Včelička, Václav Ziegler vs Roman Soukup – Milan Čáp, Michal Jiráň, Karel Kristen, Radek Polášek, David Ronn, Petr Stupka, Zdeněk Tichý
Góly Karty Góly Karty
11. Jan Pavlíček 4., 45. Karel Kristen
12. Zdeněk Tichý
27., 54., 57. Petr Stupka
32. Michal Jiráň
43., 52. Radek Polášek
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
11. 10. 22 19:30 BECH Starci na chmelu SUP B Klokan Perón club SUP 4. 3:11 (0:5)
Popis zápasu Rozhodčí
Již od začátku utkání to bylo hra na jednu branku. Vyhráli hosté. Petr Jambor
Starci na chmelu SUP B Klokan Perón club SUP
Vratislav Feigel – Sergey Greshnyakov, Petr Hlásný, Petr Kochman, František Kotouček, Lukáš Lebr, Petr Novák, Michal Šůcha vs Roman Soukup – Stanislav Bejda, Michal Jiráň, Petr Pohnán, Radek Polášek, David Ronn, Pavel Saidl, Zdeněk Tichý
Góly Karty Góly Karty
31., 39. Petr Hlásný
43. Petr Novák
6., 48., 55. Radek Polášek
17., 28., 30., 56. Zdeněk Tichý
20. Pavel Saidl
38., 40. David Ronn
59. OG
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
4. 10. 22 19:15 STER1 Klokan Perón club SUP Sen ČM PG supervet 3. 13:3 (4:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Jasně lepší Klokan v druhé půli dominoval, výsledek je ještě milosrdný. Milan Dvonč
Klokan Perón club SUP Sen ČM PG supervet
Pavel Saidl – Michal Jiráň, Karel Kristen, Petr Pohnán, Radek Polášek, David Ronn, Zdeněk Tichý, Ladislav Toman vs Miroslav Vachta – Roman Čížek, Jan Jandák, Robert Nykl, Josef Šiler, Petr Volf
Góly Karty Góly Karty
1., 22., 35. Karel Kristen
7., 38. Radek Polášek
12., 37., 53., 55. Zdeněk Tichý
45., 50., 51., 54. David Ronn
2. Josef Šiler
37. Petr Volf
47. Robert Nykl
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
21. 9. 22 20:15 ZABEH VV Vokra SV Klokan Perón club SUP 2. 2:10 (1:7)
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté byli od začátku zápasu lepší a pohyblivější, spousty šancí pochytal výborný brankář Vokry.
VV Vokra SV Klokan Perón club SUP
Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Ladislav Kovács, Tomáš Krbec, Milan Přílepek, Tomáš Procházka, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík vs Roman Soukup – Milan Čáp, Michal Jiráň, Karel Kristen, Radek Polášek, David Ronn, Pavel Saidl, Petr Stupka
Góly Karty Góly Karty
15. Tomáš Zmatlík
51. Ondřej Bláha
3. Radek Polášek
7., 17., 19., 27., 44., 59. Petr Stupka
21., 60. Karel Kristen
23. David Ronn
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
14. 9. 22 19:00 ZABEH Indus SUP A Klokan Perón club SUP 1. 0:9 (0:5)
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté si během celého zápasu nedovolili ustát v celoplošném napadání soupeře, který si s tímto nedokázal poradit a odešel vysoko poražen. Klokan předvedl precizní výkon, na jeho kombinace nestačil soupeř reagovat, proto se skóre dostalo až na výsledných 0:9. Tomáš Andrle
Indus SUP A Klokan Perón club SUP
Marián Zbirovský – Michal Dufek, Martin Fišl, Radovan Kroulík, Luděk Kula, Jiří Lantora, Milan Němeček, Matěj Pánek, Martin Vejprava vs Marek Mojžíš – Stanislav Bejda, Michal Jiráň, Karel Kristen, Jiří Novotný, Viktor Pařízek, Radek Polášek, David Ronn, Petr Stupka
Góly Karty Góly Karty
7., 16., 18., 52. Petr Stupka
12., 60. Stanislav Bejda
27. David Ronn
33., 59. OG
Detaily utkání skupiny

Statistiky

Hráč Zápasů Gólů
Bejda Stanislav 2 2
Čáp Milan 5 2
Jindráček Jaromír 3 1
Jiráň Michal 8 1
Kristen Karel 7 9
Mojžíš Marek 3 0
Novotný Jiří 1 0
Pařízek Viktor 2 0
Pohnán Petr 2 0
Polášek Radek 8 11
Ronn David 7 10
Saidl Pavel 3 1
Soukup Roman 4 0
Stupka Petr 4 14
Tichý Zdeněk 6 15
Toman Ladislav 1 0
Poslední aktualizace 2. 2. 23, 11:35