Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 30.11.22 | 19:15 | ZAK | Javorák Flamengo CR VET | 11. | 1:1 |
Po 14.11.22 | 20:15 | METE2 | Flamengo CR VET Restaurace U Pecků VET | 10. | 0:6 |
Po 7.11.22 | 19:30 | ARIT | VV Vokra VV Flamengo CR VET | 9. | 6:2 |
Út 1.11.22 | 19:30 | PLAM | Flamengo CR VET Klokan club Perón V | 8. | 1:4 |
St 26.10.22 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Rokoska VET B | 7. | 6:0 k. |
St 19.10.22 | 18:15 | HANSP | Santa Tranta VET Flamengo CR VET | 6. | 4:2 |
St 12.10.22 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Queen´s park club VET | 5. | 4:1 |
St 5.10.22 | 18:15 | HANSP | Deko VET Flamengo CR VET | 4. | 7:3 |
St 28.9.22 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET UTS Vršovice VET | 3. | 0:6 k. |
Po 19.9.22 | 20:45 | HANSP | Tyran Saens 1.FC VET A Flamengo CR VET | 2. | 4:1 |
Po 12.9.22 | 18:00 | MALES | Flamengo CR VET Traktor humus VET A | 1. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Restaurace U Pecků VET | 11 | 11 | 0 | 0 | 82:12 | 22 |
2. | Klokan club Perón V | 11 | 10 | 0 | 1 | 49:14 | 20 |
3. | Tyran Saens 1.FC VET A | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:27 | 13 |
4. | UTS Vršovice VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 28:30 | 12 |
5. | VV Vokra VV | 11 | 6 | 0 | 5 | 33:43 | 12 |
6. | Santa Tranta VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:33 | 11 |
7. | Queen´s park club VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 21:26 | 11 |
8. | Traktor humus VET A | 11 | 4 | 1 | 6 | 21:32 | 9 |
9. | Javorák | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:29 | 7 |
10. | Rokoska VET B | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:37 | 7 |
11. | Flamengo CR VET | 11 | 2 | 1 | 8 | 20:45 | 5 |
12. | Deko VET | 11 | 1 | 1 | 9 | 27:71 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 2.10.22 | 18:45 | DEKAN | Marná snaha VET Tycho de Brahe VET (VL3D) |
Ne 2.10.22 | 20:00 | DEKAN | DDR FC Kolomajzna TJ (HL8L) |
Ne 9.10.22 | 15:00 | DEKAN | Slawoj Břevnov Terasy KFC VET (VL3D) |
Ne 9.10.22 | 16:15 | DEKAN | HeyMed Babočka Admirál FC A (HL4F) |
Út 22.11.22 | 19:30 | DEKAN | Traktor Humus SUP B Dehet Old 1.FC SUP (SVL3B) |
Út 22.11.22 | 20:45 | DEKAN | Slepí koně Ultra Radouč FC UVL B (UVL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chvapil Ondřej | 6 | 0 |
Chvapil Tomáš | 4 | 0 |
Dvořák Miroslav | 6 | 3 |
Karda Lubomír | 1 | 0 |
Kozohorský David | 3 | 1 |
Novák Martin | 4 | 0 |
Pecha Ivan | 5 | 1 |
Pospíšil Marek | 7 | 3 |
Pravda Jiří | 1 | 0 |
Řezáč Karel | 6 | 0 |
Šimberský Daniel | 6 | 3 |
Škába Milan | 5 | 1 |
Vykysalý František | 5 | 1 |
Zábranský David | 1 | 1 |