Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 29.11.22 | 19:00 | MIKU1 | Lucián FC SUP Kickers 1990 ČFC | 11. | 4:4 |
Út 15.11.22 | 19:15 | HRAB1 | Kickers 1990 ČFC Javorák plus | 10. | 4:2 |
Út 8.11.22 | 19:15 | HRAB2 | Kickers 1990 ČFC Flamengo FC SUP | 9. | 10:5 |
Út 1.11.22 | 19:15 | HRAB2 | VSK MFF UK Praha SUP Kickers 1990 ČFC | 8. | 0:3 |
Út 25.10.22 | 19:15 | HRAB1 | Kickers 1990 ČFC Paradentol 1990 SUP | 7. | 5:0 |
Út 18.10.22 | 19:15 | HRAB2 | Stýbla Ďáblic SUP Kickers 1990 ČFC | 6. | 7:2 |
Út 11.10.22 | 19:15 | HRAB1 | Kickers 1990 ČFC Santa Dominica SUP | 5. | 3:2 |
Út 4.10.22 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP Kickers 1990 ČFC | 4. | 2:1 |
Út 27.9.22 | 19:15 | HRAB2 | Kickers 1990 ČFC Čechie 12° SUP | 3. | 0:1 |
Út 20.9.22 | 19:15 | HRAB2 | Tučňáci SUP A Kickers 1990 ČFC | 2. | 10:4 |
Út 6.9.22 | 19:15 | HRAB2 | Kickers 1990 ČFC Zelená liška TJ SUP A | 1. | 5:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tučňáci SUP A | 11 | 10 | 0 | 1 | 64:26 | 20 |
2. | Javorák plus | 11 | 8 | 1 | 2 | 47:26 | 17 |
3. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 6 | 1 | 4 | 41:35 | 13 |
4. | Stýbla Ďáblic SUP | 11 | 6 | 0 | 5 | 42:36 | 12 |
5. | VSK MFF UK Praha SUP | 11 | 4 | 3 | 4 | 33:26 | 11 |
6. | Santa Dominica SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:34 | 11 |
7. | Bítovská SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:30 | 11 |
8. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:28 | 11 |
9. | Lucián FC SUP | 11 | 3 | 3 | 5 | 30:36 | 9 |
10. | Flamengo FC SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 49:58 | 8 |
11. | Čechie 12° SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 25:45 | 8 |
12. | Paradentol 1990 SUP | 11 | 0 | 1 | 10 | 16:60 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 21.9.22 | 18:00 | HRAB2 | Atomový veverky A JUDr. Brouk Pytlík (HL7F) |
St 21.9.22 | 19:15 | HRAB2 | Stará dáma Saens 1.FC A (HL2B) |
St 12.10.22 | 18:15 | PRKOP | Klamovka Praha FK Sparta Pivaři AC (HL6H) |
St 12.10.22 | 19:30 | PRKOP | Inter Ohradní PAPE Dejvice (HL2B) |
Čt 10.11.22 | 17:00 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Gente supvet (SVL2B) |
Čt 10.11.22 | 18:15 | ZAK | Estudiantes UVL UltraNova L.F.C. (UVL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Barcal Roman | 10 | 4 |
Blažek Václav | 11 | 10 |
Kafuněk David | 11 | 11 |
Nussbauer Ladislav | 10 | 8 |
Panáček Marek | 2 | 0 |
Petrach Tomáš | 11 | 0 |
Popovič Petr | 11 | 1 |
Štěpán Petr | 9 | 0 |
Zdráhal Jan | 7 | 2 |
Žitný Ladislav | 9 | 2 |