Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 29.11.22 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP Santa Dominica SUP | 11. | 1:1 |
Út 15.11.22 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica SUP Čechie 12° SUP | 10. | 2:6 |
Út 8.11.22 | 17:45 | ZABEH | Tučňáci SUP A Santa Dominica SUP | 9. | 3:5 |
Út 1.11.22 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica SUP Zelená liška TJ SUP A | 8. | 3:0 |
Út 25.10.22 | 17:45 | ZABEH | Lucián FC SUP Santa Dominica SUP | 7. | 1:3 |
Út 18.10.22 | 19:15 | ZAK | Santa Dominica SUP Javorák plus | 6. | 2:5 |
Út 11.10.22 | 19:15 | HRAB1 | Kickers 1990 ČFC Santa Dominica SUP | 5. | 3:2 |
Út 4.10.22 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica SUP VSK MFF UK Praha SUP | 4. | 3:4 |
Út 27.9.22 | 17:00 | DEKAN | Paradentol 1990 SUP Santa Dominica SUP | 3. | 2:6 |
Út 20.9.22 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica SUP Stýbla Ďáblic SUP | 2. | 2:3 |
Út 6.9.22 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica SUP Flamengo FC SUP | 1. | 11:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tučňáci SUP A | 11 | 10 | 0 | 1 | 64:26 | 20 |
2. | Javorák plus | 11 | 8 | 1 | 2 | 47:26 | 17 |
3. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 6 | 1 | 4 | 41:35 | 13 |
4. | Stýbla Ďáblic SUP | 11 | 6 | 0 | 5 | 42:36 | 12 |
5. | VSK MFF UK Praha SUP | 11 | 4 | 3 | 4 | 33:26 | 11 |
6. | Santa Dominica SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:34 | 11 |
7. | Bítovská SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:30 | 11 |
8. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:28 | 11 |
9. | Lucián FC SUP | 11 | 3 | 3 | 5 | 30:36 | 9 |
10. | Flamengo FC SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 49:58 | 8 |
11. | Čechie 12° SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 25:45 | 8 |
12. | Paradentol 1990 SUP | 11 | 0 | 1 | 10 | 16:60 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 5.9.22 | 19:00 | P1 | Manchlastr FC Santovi Sobi (HL5A) |
Po 5.9.22 | 20:15 | P1 | 4 TD Ala Bundy A Deportivo bez Coruna A (HL4A) |
Pá 18.11.22 | 18:45 | TEMPO | Hodkovičky United FC Ducksicks (HL3D) |
Pá 18.11.22 | 20:00 | TEMPO | Los Bimbananos Vincentka FC (HL6J) |
Po 12.12.22 | 18:15 | DEKAN | Omlékované Sojky Reborn FC (HL8B) |
Po 12.12.22 | 19:30 | DEKAN | Sokol Picasso B Milenium Praha FC (HL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bašta Jiří | 10 | 4 |
Dvořák Petr | 9 | 12 |
Klupsa Vladimír | 10 | 8 |
Lev Miloslav | 9 | 2 |
Musil David | 6 | 5 |
Pastyřík Miloš | 11 | 4 |
Petrů Martin | 11 | 0 |
Sobotka Tomáš | 11 | 0 |
Vápeník Miroslav | 10 | 4 |