Tučňáci SUP B

Superveteránská liga, 3A

podzim 2022

Nejbližší

Nejbližší utkání

DEKAN

Nejbližší pískání

METE2

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Po 12.9.22 18:15 PLAM Garáže Klíčov Tučňáci SUP B 1. 3:3
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Berušky B 1 1 0 0 11:5 2
2. Jawa-Suprtechno A 1 1 0 0 7:2 2
3. Bílý lev CF SUP 1 1 0 0 8:4 2
4. Houbaři 1 1 0 0 5:1 2
5. Tučňáci SUP B 1 0 1 0 3:3 1
6. Garáže Klíčov 1 0 1 0 3:3 1
7. Socra SUP 1 0 0 1 4:8 0
8. Sedm zbabělých SUP 1 0 0 1 1:5 0
9. Traktor Humus SUP A 1 0 0 1 2:7 0
10. Super Calvados 1 0 0 1 5:11 0

Utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo
Po 26.9.22 18:15 DEKAN Tučňáci SUP B Socra SUP 2.
Po 10.10.22 18:00 HRAB2 Tučňáci SUP B Houbaři 4.
Po 17.10.22 19:15 HRAB3 Berušky B Tučňáci SUP B 5.
Po 24.10.22 19:30 PLAM Tučňáci SUP B Super Calvados 6.
Po 31.10.22 19:45 KBELY Sedm zbabělých SUP Tučňáci SUP B 7.
Út 8.11.22 20:45 HOSTI Tučňáci SUP B Traktor Humus SUP A 8.
Po 14.11.22 19:15 HRAB2 Jawa-Suprtechno A Tučňáci SUP B 3.
Po 21.11.22 18:15 CESMI Bílý lev CF SUP Tučňáci SUP B 9.
Utkání skupiny

Rozpis pískání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté
St 26.10.22 19:00 METE2 VV Vokra SV Starci na chmelu SUP B   (SVL1A)
St 26.10.22 20:15 METE2 Druhej dech STG Milovice   (VL2B)
Čt 17.11.22 19:15 MOTO4 Defect SUP VV Vokra SV   (SVL1A)
Čt 17.11.22 20:30 MOTO4 Deportivo Estudiantil FC A Legion Aliena B   (HL6I)
Kompletní rozpis pískání Rozpis pískání skupiny

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
12. 9. 22 18:15 PLAM Garáže Klíčov Tučňáci SUP B 1. 3:3 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Zápas nahoru dolů, kdy mohl vyhrát kdokoliv. Nakonec zasloužená remíza. Sergey Greshnyakov
Garáže Klíčov Tučňáci SUP B
Marcel Doman – Karel Bláha, Václav Jonák, Petr Kalfiřt, Lukáš Novotný, Daniel Slepička, Radek Štěpán, František Zalužanský vs Radko Kubálek – Milan Brož, Jiří Hroník, Libor Kalenský, Jiří Kaliba, Stanislav Lehocký, Ivan Moravec, Jiří Šíp
Góly Karty Góly Karty
14. Daniel Slepička
37., 46. Karel Bláha
13., 33., 50. Milan Brož
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 25. 9. 22, 22:35