Bílý lev CF SUP

Top útok

Superveteránská liga, 3A

podzim 2022

Nejbližší

Nejbližší utkání

CESMI

Nejbližší pískání

KORAB

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Po 12.9.22 18:15 DEKAN Bílý lev CF SUP Socra SUP 1. 8:4
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Berušky B 1 1 0 0 11:5 2
2. Jawa-Suprtechno A 1 1 0 0 7:2 2
3. Bílý lev CF SUP 1 1 0 0 8:4 2
4. Houbaři 1 1 0 0 5:1 2
5. Tučňáci SUP B 1 0 1 0 3:3 1
6. Garáže Klíčov 1 0 1 0 3:3 1
7. Socra SUP 1 0 0 1 4:8 0
8. Sedm zbabělých SUP 1 0 0 1 1:5 0
9. Traktor Humus SUP A 1 0 0 1 2:7 0
10. Super Calvados 1 0 0 1 5:11 0

Utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo
Út 27.9.22 19:30 CESMI Houbaři Bílý lev CF SUP 2.
Út 4.10.22 20:45 CESMI Bílý lev CF SUP Super Calvados 3.
Út 11.10.22 20:45 CESMI Traktor Humus SUP A Bílý lev CF SUP 4.
Út 18.10.22 20:45 CESMI Bílý lev CF SUP Garáže Klíčov 5.
Po 24.10.22 19:15 HRAB2 Jawa-Suprtechno A Bílý lev CF SUP 6.
Út 1.11.22 20:45 CESMI Bílý lev CF SUP Berušky B 7.
Po 7.11.22 19:45 KBELY Sedm zbabělých SUP Bílý lev CF SUP 8.
Po 21.11.22 18:15 CESMI Bílý lev CF SUP Tučňáci SUP B 9.
Utkání skupiny

Rozpis pískání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté
St 26.10.22 18:00 KORAB Credit Praha FC Zavináč FC   (HL7G)
St 26.10.22 19:15 KORAB UTS Vršovice PAPE Dejvice   (HL2B)
Út 15.11.22 19:00 MIKU3 Dirty Boys VET Ferri FC VET   (VL2A)
Út 15.11.22 20:15 MIKU3 Sorry FC Akta - rez   (HL5C)
Kompletní rozpis pískání Rozpis pískání skupiny

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
12. 9. 22 18:15 DEKAN Bílý lev CF SUP Socra SUP 1. 8:4 (3:3)
Popis zápasu Rozhodčí
Utkání, ve kterém se hosté dostali rychle do dvoubrankového vedení. Domácí se ale vzpamatovali, zabrali, vyrovnali a druhá půle patřila jim. Michal Košťál
Bílý lev CF SUP Socra SUP
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Stanislav Broža, Jaroslav Chmela, Tomáš Dobrý, Petr Frýba, Milan Kříž, David Ploc, Petr Salaba, Jan Šobr, Petr Šulc, Petr Švestka vs Jan Zahradník – Petr Bačovský, Daniel Bárta, Jan Brabenec, Jan Čemus, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, František Hubr
Góly Karty Góly Karty
11., 14., 18., 60. Jan Šobr
35. Petr Frýba
42. Miloslav Anděl
46. Jaroslav Chmela
50. Petr Švestka
3., 4., 17., 34. Daniel Bárta
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 26. 9. 22, 11:35