Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 24.11.22 | 18:00 | MALES | RP U Zábranských PFC Kodymka SUP A | 9. | 2:2 |
Čt 17.11.22 | 19:30 | SANC2 | PFC Kodymka SUP A JIP FC SUP | 5. | 5:2 |
Čt 10.11.22 | 18:00 | HRAB2 | PFC Kodymka SUP A Podolka FC SUP | 8. | 6:2 |
Čt 27.10.22 | 19:00 | ZABEH | Klika CFA SUP PFC Kodymka SUP A | 6. | 1:3 |
St 12.10.22 | 19:15 | LITVI | Domácí potřeby SUP PFC Kodymka SUP A | 4. | 7:3 |
Čt 6.10.22 | 19:30 | SANC2 | PFC Kodymka SUP A Šachta UK SUP | 3. | 1:1 |
Čt 22.9.22 | 18:15 | ARIT | Retro Tamu Pua PFC Kodymka SUP A | 2. | 0:0 |
Čt 15.9.22 | 18:00 | HRAB1 | PFC Kodymka SUP A SuperNova L.F.C. | 1. | 3:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šachta UK SUP | 8 | 6 | 2 | 0 | 28:13 | 14 |
2. | RP U Zábranských | 8 | 5 | 1 | 2 | 21:19 | 11 |
3. | Klika CFA SUP | 8 | 4 | 2 | 2 | 29:19 | 10 |
4. | PFC Kodymka SUP A | 8 | 3 | 4 | 1 | 23:18 | 10 |
5. | Retro Tamu Pua | 8 | 3 | 3 | 2 | 22:13 | 9 |
6. | JIP FC SUP | 8 | 4 | 0 | 4 | 29:22 | 8 |
7. | Domácí potřeby SUP | 8 | 3 | 0 | 5 | 27:28 | 6 |
8. | SuperNova L.F.C. | 8 | 0 | 2 | 6 | 15:33 | 2 |
9. | Podolka FC SUP | 8 | 1 | 0 | 7 | 9:38 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
PFC Kodymka SUP A | 7. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 11.9.22 | 18:45 | SCBEC | Enchillada Pětapůl TJ (HL7K) |
Ne 11.9.22 | 20:00 | SCBEC | Dropa FC A Kužely Kublov FK (HL7L) |
Ne 6.11.22 | 18:45 | SCBEC | Smrtijedi FK Protector 1320 FC (HL7K) |
Ne 6.11.22 | 20:00 | SCBEC | Dropa FC A SoClose United (HL7L) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čermák Michal | 6 | 0 |
Coka Petr | 3 | 2 |
Doležal Jan | 8 | 0 |
Kejval Richard | 6 | 3 |
Kupr Jan | 6 | 0 |
Langer Bohuslav | 7 | 7 |
Škarvada Jiří | 5 | 3 |
Švestka Jaroslav | 7 | 1 |
Varga Martin | 7 | 1 |
Wierzbicki Jan | 7 | 4 |