Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 24.11.22 | 18:00 | MALES | RP U Zábranských PFC Kodymka SUP A | 9. | 2:2 |
Čt 17.11.22 | 20:30 | KORAB | RP U Zábranských Šachta UK SUP | 5. | 2:6 |
Čt 10.11.22 | 19:15 | SANC1 | Klika CFA SUP RP U Zábranských | 8. | 4:3 |
Čt 3.11.22 | 19:45 | KBELY | RP U Zábranských JIP FC SUP | 7. | 5:3 |
St 26.10.22 | 19:15 | LITVI | Domácí potřeby SUP RP U Zábranských | 6. | 2:3 |
Čt 13.10.22 | 18:15 | ARIT | Retro Tamu Pua RP U Zábranských | 4. | 0:1 |
Čt 6.10.22 | 18:00 | HRAB1 | RP U Zábranských SuperNova L.F.C. | 3. | 1:0 |
Čt 15.9.22 | 18:00 | HRAB2 | Podolka FC SUP RP U Zábranských | 1. | 2:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šachta UK SUP | 8 | 6 | 2 | 0 | 28:13 | 14 |
2. | RP U Zábranských | 8 | 5 | 1 | 2 | 21:19 | 11 |
3. | Klika CFA SUP | 8 | 4 | 2 | 2 | 29:19 | 10 |
4. | PFC Kodymka SUP A | 8 | 3 | 4 | 1 | 23:18 | 10 |
5. | Retro Tamu Pua | 8 | 3 | 3 | 2 | 22:13 | 9 |
6. | JIP FC SUP | 8 | 4 | 0 | 4 | 29:22 | 8 |
7. | Domácí potřeby SUP | 8 | 3 | 0 | 5 | 27:28 | 6 |
8. | SuperNova L.F.C. | 8 | 0 | 2 | 6 | 15:33 | 2 |
9. | Podolka FC SUP | 8 | 1 | 0 | 7 | 9:38 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
RP U Zábranských | 2. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 21.11.22 | 19:15 | MOTO4 | Pivušky FC VET Věčná žízeň FC VET (VL3A) |
Po 21.11.22 | 20:30 | MOTO4 | Éro SK Kontis 1.FC (HL7B) |
Po 12.12.22 | 18:00 | KORAB | Folprecht 1.FC VET Zlatý krysy FC (VL3A) |
Po 12.12.22 | 19:15 | KORAB | Veselá Kráva TJ Prague St. Gentlemen (HL7A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Baladrán Karel | 8 | 8 |
Bednařík Vít | 8 | 5 |
Kovařík Jan | 8 | 0 |
Kremlík Jiří | 8 | 1 |
Kunst Pavel | 3 | 0 |
Mráz Roman | 8 | 2 |
Mužátko Milan | 8 | 1 |
Viták Libor | 8 | 2 |
Vorlík Jan | 8 | 1 |
Waňka Daniel | 7 | 1 |