Pavel Karas – Miroslav Ackermann, Václav Hrabě, Jaroslav Huňka, Roman Jireš, Tomáš Kopecký, Pavel Listík, Jaroslav Pur vs Viktor Vaniš – Pavel Hartman, Petr Hartman, Ivan Kutal, Lubomír Paprčka, Jiří Řezníček
24. 5. 22 19:15 STER3 Ladronka U70 Kodymka Ultra 5. 0:1 (0:1)
Ladronka U70 Kodymka Ultra
Viktor Vaniš – Pavel Hartman, Petr Hartman, Petr Klíma, Ivan Kutal, Július Mařík, Lubomír Paprčka, Pavel Řezáč, Jiří Řezníček vs Vladimír Mádr – Martin Baitler, Václav Bejček, Michal Čermák, Jan Kupr, Karel Matějka, Vladimír Panýrek, Pavel Ryneš
17. Václav Bejček
10. 5. 22 18:15 HOSTI Benda 1964 OFC UVL Ladronka U70 4. 3:1 (2:1)
Vyrovnané utkání rozhodla větší kvalita a důraz v zakončení na straně domácích. Novotný
Benda 1964 OFC UVL Ladronka U70
Martin Milota – Jan Gliniarczyk, Miroslav Hybner, Jindřich Ludmila, Jiří Sedláček, Slavomír Včelák, Miloslav Zika vs Viktor Vaniš – Pavel Hartman, Petr Hartman, Petr Klíma, Július Mařík, Lubomír Paprčka, Pavel Řezáč, Jiří Řezníček, Luboš Rudiš
11. Jindřich Ludmila
22. Miloslav Zika
59. Slavomír Včelák
23. Július Mařík
2. 5. 22 18:15 DEKAN Ladronka U70 Enzian UVL 3. 5:0 (2:0)
Jednoznačné utkání pro domácí tým. Dušan Melíšek
Ladronka U70 Enzian UVL
Viktor Vaniš – Pavel Hartman, Petr Hartman, Petr Klíma, Ivan Kutal, Július Mařík, Lubomír Paprčka, Pavel Řezáč, Jiří Řezníček, Luboš Rudiš vs Pavel Komanec – Miloš Beňo, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Alexandr Popescu, Michal Smrž
5. Luboš Rudiš
27. Lubomír Paprčka
41. Petr Hartman
44. Petr Klíma
50. Jiří Řezníček
19. 4. 22 20:15 METE1 Slepí koně Ultra Ladronka U70 2. 4:2 (2:1)
Zápas byl hodně ovlivněn podmáčeným terénem, ale bylo k vidění poměrně hodně šancí. První poločas skončil spravedlivě 1:2, když Slepí koně využili své šance. V druhém poločase dali rychlý gól Slepí koně a zápas se spíše dohrával. Maršálek
Slepí koně Ultra Ladronka U70
Martin Morozovič – Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Milan Lupač, Marek Nemrava, Miroslav Pětník, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček vs Viktor Vaniš – Pavel Hartman, Petr Hartman, Petr Klíma, Ivan Kutal, Lubomír Paprčka, Pavel Řezáč, Jiří Řezníček, Luboš Rudiš
4. Martin Gutvirt
24. OG
34., 48. Ondřej Krutský
3. Pavel Hartman
50. Petr Klíma
5. 4. 22 19:15 STER2 Ladronka U70 Pražačka ultraseniors 1. 0:5 (0:3)
Hosté byli první poločas aktivnější, ve druhém sice trochu polevili, ale vítězství si uhájili. Potměšil
Ladronka U70 Pražačka ultraseniors
Viktor Vaniš – Pavel Hartman, Petr Hartman, Petr Klíma, Ivan Kutal, Lubomír Paprčka, Pavel Řezáč, Jiří Řezníček vs Petr Kubín – Martin Frejlach, Michal Gabík, Milan Gubančok, Martin Líbal, Jiří Pohl, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka