1. Pražačka ultraseniors 7 6 1 0 40:5 13

Út 26.4.22 18:15 HOSTI FC Střešovice SUP Lucián FC SUP   (SVL3B)
Út 26.4.22 19:30 HOSTI Inter Lotyšák VET B Queen´s park club VET   (VL1A)
Út 26.4.22 20:45 HOSTI Rokoska VET B Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)

14. 6. 22 18:00 ZAK Slepí koně Ultra Kodymka Ultra 7. 5:2 (2:2)
První půlka se hrála ve velmi slušném tempu. Druhou už kontrolovali domácí. Jakub Maršálek
Slepí koně Ultra Kodymka Ultra
Jiří Jedlička – Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Milan Lupač, Marek Nemrava, Miroslav Pětník, Zbyněk Staníček vs Vladimír Mádr – Martin Baitler, Václav Bejček, Jan Kupr, Karel Matějka, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Pavel Ryneš
3. Marek Nemrava
17. Ondřej Krutský
40. Jiří Jedlička
53., 57. Pavel Fifka
27. Pavel Ryneš
30. Jan Kupr
31. 5. 22 18:15 HOSTI Benda 1964 OFC UVL Slepí koně Ultra 6. 2:2 (1:0)
Slušné utkání zkušených borců. Benda ztratil vedení v závěru utkání a tak zápas skončil nerozhodně 2:2. Miroslav Kotek, Jan Liška
Benda 1964 OFC UVL Slepí koně Ultra
Lubomír Vrkoč – Jan Gliniarczyk, František Hubr, Miroslav Hybner, Jindřich Ludmila, Martin Milota, Slavomír Včelák, Miloslav Zika vs Martin Morozovič – Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Milan Lupač, Marek Nemrava, Miroslav Pětník
5. Miloslav Zika
37. Slavomír Včelák
54. Marek Nemrava
55. Petr Kolář
23. 5. 22 17:00 DEKAN Slepí koně Ultra Enzian UVL 5. 3:2 (1:2)
Hosté měli lepší první poločas, kdy se dostali do dvoubrankového vedení, ale domácí po poločase vyrovnali a v závěru zápasu si zajistili výhru 3:2. Michal Košťál
Slepí koně Ultra Enzian UVL
Martin Morozovič – Pavel Fifka, Jaroslav Hubínek, Jiří Jedlička, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Milan Lupač, Marek Nemrava, Miroslav Pětník, Jaroslav Renda vs Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Vladimír Zeman
28. Jiří Jedlička
31. Pavel Fifka
24. Miloš Beňo
28. Alexandr Popescu
11. 5. 22 20:00 ARIT V.C. Slepí koně Ultra 4. 1:3 (1:0)
Zápas na obou stranách ve vlažném tempu. Posledních dvacet minut bylo jasně v režii hostů. Milan Janča
V.C. Slepí koně Ultra
Vojtěch Engelmann – Martin Janda, Pavel Jelínek, Alexandr Kiss, Ladislav Svoboda, Petr Vaněček vs Martin Morozovič – Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Marek Nemrava, Jaroslav Renda
27. Ladislav Svoboda 38., 43. Marek Nemrava
41. Pavel Fifka
3. 5. 22 20:15 MIKU3 Pražačka ultraseniors Slepí koně Ultra 3. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání. Zdeněk Petr
Pražačka ultraseniors Slepí koně Ultra
Petr Kubín – Martin Frejlach, Michal Gabík, Milan Gubančok, Martin Líbal, Jiří Pohl, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Jiří Jedlička – Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Milan Lupač, Marek Nemrava, Miroslav Pětník, Jaroslav Renda
20. Jan Syrovátka
43. Miroslav Průžek
33. Marek Nemrava
58. OG
19. 4. 22 20:15 METE1 Slepí koně Ultra Ladronka U70 2. 4:2 (2:1)
Zápas byl hodně ovlivněn podmáčeným terénem, ale bylo k vidění poměrně hodně šancí. První poločas skončil spravedlivě 1:2, když Slepí koně využili své šance. V druhém poločase dali rychlý gól Slepí koně a zápas se spíše dohrával. Maršálek
Slepí koně Ultra Ladronka U70
Martin Morozovič – Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Milan Lupač, Marek Nemrava, Miroslav Pětník, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček vs Viktor Vaniš – Pavel Hartman, Petr Hartman, Petr Klíma, Ivan Kutal, Lubomír Paprčka, Pavel Řezáč, Jiří Řezníček, Luboš Rudiš
4. Martin Gutvirt
24. OG
34., 48. Ondřej Krutský
3. Pavel Hartman
50. Petr Klíma
5. 4. 22 20:15 METE2 Radouč FC UVL B Slepí koně Ultra 1. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém měli domácí lepší zakončení. Březina
Radouč FC UVL B Slepí koně Ultra
Roman Jireš – Miroslav Ackermann, Václav Hrabě, Jaroslav Huňka, Pavel Karas, Tomáš Kopecký, Michal Král, Jiří Listík, Pavel Listík vs Martin Morozovič – Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Milan Lupač, Marek Nemrava, Miroslav Pětník