30. 5. 22 18:15 DEKAN V.C. Enzian UVL 6. 6:5 (3:1)
Zápas v dobrém tempu, vyhrál domácí tým. Jan Gregorec
Vladimír Kuna – Jan Dvořák, Vojtěch Engelmann, Martin Janda, Vladimír Šíma, Ladislav Svoboda, Petr Vaněček, Petr Zienert vs Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman
50. Vladimír Kuna
20., 36., 47., 59. Vladimír Zeman
44. Pavel Komanec
23. 5. 22 17:00 DEKAN Slepí koně Ultra Enzian UVL 5. 3:2 (1:2)
Hosté měli lepší první poločas, kdy se dostali do dvoubrankového vedení, ale domácí po poločase vyrovnali a v závěru zápasu si zajistili výhru 3:2. Michal Košťál
Slepí koně Ultra Enzian UVL
Martin Morozovič – Pavel Fifka, Jaroslav Hubínek, Jiří Jedlička, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Milan Lupač, Marek Nemrava, Miroslav Pětník, Jaroslav Renda vs Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Vladimír Zeman
28. Jiří Jedlička
31. Pavel Fifka
54. Marek Nemrava
24. Miloš Beňo
28. Alexandr Popescu
9. 5. 22 18:15 DEKAN Enzian UVL Pražačka ultraseniors 4. 0:6 k.
Utkání bylo předčasně ukončeno, Enzian nebyl kvůli zranění schopen nastoupit do druhého poločasu. Tomáš Nosek, Pavel Kasal
Enzian UVL Pražačka ultraseniors
Michal Smrž – Tomáš Horník, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Vladimír Zeman vs Petr Kubín – Martin Frejlach, Michal Gabík, Milan Gubančok, Martin Líbal, Jiří Pohl, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek
15., 21. Jan Syrovátka
26. Martin Frejlach
2. 5. 22 18:15 DEKAN Ladronka U70 Enzian UVL 3. 5:0 (2:0)
Jednoznačné utkání pro domácí tým. Dušan Melíšek
Ladronka U70 Enzian UVL
Viktor Vaniš – Pavel Hartman, Petr Hartman, Petr Klíma, Ivan Kutal, Július Mařík, Lubomír Paprčka, Pavel Řezáč, Jiří Řezníček, Luboš Rudiš vs Pavel Komanec – Miloš Beňo, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Alexandr Popescu, Michal Smrž
5. Luboš Rudiš
27. Lubomír Paprčka
41. Petr Hartman
44. Petr Klíma
50. Jiří Řezníček
11. 4. 22 18:15 DEKAN Enzian UVL Radouč FC UVL B 2. 0:3 (0:0)
Utkání dvou skvělých brankářů a slušných hráčů. Blahout
Enzian UVL Radouč FC UVL B
Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman vs Roman Jireš – Miroslav Ackermann, Václav Hrabě, Jaroslav Huňka, Pavel Karas, Tomáš Kopecký, Michal Král, Jiří Listík, Pavel Listík, Jaroslav Pur
47., 54. Václav Hrabě
56. Jaroslav Pur
4. 4. 22 17:00 DEKAN Kodymka Ultra Enzian UVL 1. 5:5 (2:4)
Oba týmy začaly bez střídání a podle toho se odvíjela hra. Převaha se stěhovala ze strany na stranu, oba týmy se vystřídaly ve vedení a zápas nakonec skončil remízou. Michal Košťál
Kodymka Ultra Enzian UVL
Vladimír Mádr – Martin Baitler, Václav Bejček, Michal Čermák, Karel Matějka, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Pavel Ryneš vs Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Lubor Hobza, Petr Houf, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman