Út 5.4.22 19:15 SCBEC Tamu Pua 1.FC VET Studenti Praha FC VET   (VL4B)
Út 5.4.22 20:30 SCBEC Horoušany FC The Hamptons   (HL6C)
Po 2.5.22 18:00 HRAB2 Sjetý Gumy New Jersey Devils B   (HL7A)
Po 2.5.22 19:15 HRAB2 STS Chvojkovice - Brod Crossed sausages FC   (HL4B)
Út 7.6.22 19:30 HANSP Rumburaci A KáGéčko A   (HL5F)
Út 7.6.22 20:45 HANSP La Famiglia Absinth   (HL3B)

23. 6. 22 20:45 ZAK Gaučáci FC Bum bar VET 11. 0:2 (0:1)
Gaučáci FC Bum bar VET
Jan VašákKarel Hanžlík, Ladislav Korn, Jan Lukeš, Václav Perlík, Petr Tovara, Miloš Verner vs Ondřej Sladký – Jiří Hampeis, Robert Hecht, Martin Nigoš, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban, Richard Vlček
30., 54. Robert Hecht
8. 6. 22 20:15 P3 Po Útlumu 06 Gaučáci FC 10. 4:9 (3:4)
Kvalitní fotbalové a fair hrané utkání nabídlo spoustu krásných akcí. Jiří Smetana
Po Útlumu 06 Gaučáci FC
Vojtěch Dostal – Patrik Boubín, Rostislav Korbel, Martin Novotný, Tomáš Peška, Ondřej Ullrich, Vladimír Vodák vs Jan Vašák – Karel Hanžlík, Jakub Hrubý, Václav Perlík, Petr Tovara, Miloš Verner
50., 60. Jakub Hrubý
1. 6. 22 18:00 HRAB1 Gaučáci FC Anton aus Tirol 9. 2:2 (1:0)
Zasloužená remíza. Roman Vobořil, Marek Řeháček
Gaučáci FC Anton aus Tirol
Jan VašákKarel Hanžlík, Jakub Hrubý, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Václav Perlík, Petr Tovara, Miloš Verner vs Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Jakub Procházka, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Lukáš Zbořil
29. Petr Tovara
41. Jan Lukeš
36., 45. Lukáš Zbořil
26. 5. 22 17:00 DEKAN Stará Garda VET Gaučáci FC 8. 2:5 (1:2)
Gaučáci rozhodli o svém vítězství až v závěru utkání, kdy dali dva slepené góly. Stará Garda své šance nedala. Milan Husák
Stará Garda VET Gaučáci FC
Dušan Houf – Jan Aubrecht, Petr Hušek, Tomáš Jaroš, Václav Kedlický, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, Jiří Pelán vs Jan Vašák – Karel Hanžlík, Jakub Hrubý, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Václav Perlík, Petr Tovara, Miloš Verner
21., 37. Jiří Pelán 7., 58., 59. Karel Hanžlík
23. Jaroslav Mareček
34. Jan Lukeš
20. 5. 22 18:15 BECH Gaučáci FC STG Milovice 7. 2:5 (2:3)
Hosté v úvodu zaspali, nakonec však otočili skóre a zvítězili. Dvořák
Gaučáci FC STG Milovice
Jan Vašák – Karel Hanžlík, Jakub Hrubý, Jaroslav Mareček, Václav Perlík, Petr Tovara vs Martin Jokl – Tomáš Doubek, Alexandr Golovko, Dejan Isailovič, Daniel Rosecký, Martin Škuthan, Pavel Sloup, Vítězslav Soukal, Sergej Vlačiha
7. Jaroslav Mareček
10. Karel Hanžlík
19. Martin Škuthan
24. Alexandr Golovko
29., 53. Sergej Vlačiha
39. Pavel Sloup
12. 5. 22 20:45 ZAK J.R.Club VET A Gaučáci FC 6. 2:3 (1:3)
Zápas v dobrém tempu, šance na obou stranách. Hosté si v první půli vytvořili dvougólový náskok a ten jim na vítězství stačil. Jan Gregorec
J.R.Club VET A Gaučáci FC
Alessio Scarano – Václav Blažek, Luboš Horáček, Petr Kolář, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček vs Jan Vašák – Karel Hanžlík, Jaroslav Mareček, Václav Perlík, Petr Tovara, Miloš Verner
4. David Mička
40. Jiří Němeček
9. Karel Hanžlík
12. Jaroslav Mareček
29. Václav Perlík
28. 4. 22 19:15 SCBEC Gaučáci FC Malostranský SK 5. 3:3 (1:2)
Zápas byl od začátku vyrovnaný, bylo k vidění mnoho šancí, první poločas proto zaslouženě skončil 1:1. V druhém poločase se hra nezměnila a nakonec oba týmy daly po dvou brankách a zápas skončil 3:3. Maršálek
Gaučáci FC Malostranský SK
Robert Persein – Karel Hanžlík, Jakub Hrubý, Ladislav Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Václav Perlík, Petr Tovara, Miloš Verner vs Milan Kozel – Pavel Čermák, Daniel Černý, Tomáš Frankl, Pavel Hulmák, Tomáš Jůna, Dušan Lizák
17. Jakub Hrubý
42. Jan Lukeš
59. Miloš Verner
18., 24. Pavel Čermák
37. Dušan Lizák
21. 4. 22 20:15 MIKU4 Deko VET Gaučáci FC 4. 4:2 (2:0)
Pěkný zápas, ve kterém měli hráči Deka herně mírně navrch. Hosté se i přes čtyřbrankové manko srdnatě bili až do poslední minuty a dokázali výsledek ještě v závěru zkorigovat. Petr Mach, Tomáš Voldán
Deko VET Gaučáci FC
Petr Štěpán – Ondřej Bielak, Ota Járka, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Jan Pospíšil, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Mykhaylo Sutula vs Robert Persein – Karel Hanžlík, Jakub Hrubý, Ladislav Korn, Jan Lukeš, Václav Perlík, Petr Tovara, Miloš Verner
18. Milan Pulec
24., 35. Ladislav Obermajer ml.
54. Pavel Sládek
55. Ladislav Korn
60. Karel Hanžlík
7. 4. 22 19:00 P3 Gaučáci FC Kings of Kent 3. 1:7 (0:3)
Hosté byli jednoznačně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Svoboda
Gaučáci FC Kings of Kent
Robert Persein – Karel Hanžlík, Ladislav Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Václav Perlík, Petr Tovara, Miloš Verner vs Tomáš Zach – Pavel Bulín, Jan Falc, David Kantor, Petr Potoček, Jiří Šindela, Pavel Špirek, Filip Turšner
44. Karel Hanžlík 48 Jaroslav Mareček 14., 50., 56. Pavel Bulín
21. David Kantor
23., 48. Jiří Šindela
36. Jan Falc
31. 3. 22 19:15 HRAB1 Santa Dominica VET Gaučáci FC 2. 6:5 (3:1)
Krásné utkání, které si zasloužilo skončit remízou, ale produktivita byla na straně Santa Dominiky. Zdeňka Kabeláčová
Santa Dominica VET Gaučáci FC
Štěpán Šiška – Libor Basík, Vojtěch Dvořák, Jan Jašek, Matěj Lang, Tomáš Trnka vs Robert Persein – Karel Hanžlík, Ladislav Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Václav Perlík, Miloš Verner
10., 22., 31. Matěj Lang
21., 38. Tomáš Trnka
44. Štěpán Šiška
17., 42., 52., 53. Jan Lukeš
42. Ladislav Korn
25. 3. 22 19:15 P3 Morová rána 1.FC VET Gaučáci FC 1. 1:1 (1:1)
Hosté byli kombinačně lepší, Morovka zas těžila z nakopávaných balonů. Oba brankáři podali skvělý výkon. Domácí mohli v závěru vyhrát, ve vyložené šanci ale netrefili míč. Michal Rataj
Morová rána 1.FC VET Gaučáci FC
Jan Kovařík – David Cestr, František Diviš, Ondřej Gros, Jan Hrabal, Josef Kužílek, Jaroslav Polívka, Tomáš Růžek, David Volf vs Robert PerseinKarel Hanžlík, Robert Hašek, Jakub Hrubý, Ladislav Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Václav Perlík, Petr Tovara