St 3.5.23 18:15 CESMI Dirty Bastards Barclays   (HL4D)
St 3.5.23 19:30 CESMI Dynamo UK VET Sean team VET   (VL2A)
St 3.5.23 20:45 CESMI Klamovská skvadra VET A Brosway Team VET   (VL4B)
St 14.6.23 18:15 CESMI Klamovka Praha FK Matkychtivý AC   (HL6G)
St 14.6.23 19:30 CESMI Dynamo UK VET Flamengo CR VET   (VL2A)
St 14.6.23 20:45 CESMI Strahovská 10 B Pražský axiom   (HL8E)

22. 6. 23 19:15 KORAB Misfits FC Modrý Svině A 11. 10:0 (4:0)
Oslabení hosté dokázali držet krok jen čtvrt hodiny. Jasná záležitost motivovanějších Misfits, kteří si s přehledem došli pro vítězství zajišťující postup do třetí ligy.
Misfits FC Modrý Svině A
Daniel Srba – Šimon Blažek, Štěpán Čuda, Martin Lebeda, Šimon Macho, Jakub Stolař, Karel Tomek vs Anton Olchovoj – Michal Bočan, Martin Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Tomáš Krejza, Matyáš Kysilka, Tomáš Rosenberger
16., 26., 49., 51. Martin Lebeda
17., 55. Šimon Macho
30. Jakub Stolař
39., 58. Šimon Blažek
43. Karel Tomek
8. 6. 23 19:15 KORAB Modrý Svině A Valícíse Kojoti 10. 2:1 (1:0)
Krásné utkání, kterému by slušela remíza. Čistá hra od obou týmů. Taras Vatral
Modrý Svině A Valícíse Kojoti
Dan Jirásek – Michal Bočan, Martin Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Matyáš Kysilka, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký vs Antonín Semerád – Martin Batla, Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Michal Kertész, Martin Váša, Vojtěch Vonička
18., 46. Vladyslav Kovalskyy 57. Martin Váša
1. 6. 23 19:15 KORAB STS Chvojkovice - Brod Modrý Svině A 9. 4:4 (1:3)
Hosté si na přelomu obou poločasů vytvořili náskok, o který ale během druhé půle přišli. Zasloužená remíza. Roman Habán
STS Chvojkovice - Brod Modrý Svině A
Vojtěch Severýn – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Karel Špok, Martin Suchý, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Dan Jirásek – Michal Bočan, Martin Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Tomáš Krejza, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký
22., 55. Karel Špok
45. Michal Opravil
48. Jakub Hrubeš
25., 30. Tomáš Krejza
29. Michal Bočan
32. Vladyslav Kovalskyy
18. 5. 23 19:15 KORAB Modrý Svině A Periferie United 8. 6:0 (3:1)
Domácí v prvním poločase držel brankář a dostali se do dvoubrankového vedení, ale Periferie v druhém poločase během pěti minut výsledek otočila. Zápas byl kontumován ve prospěch domácích pro start hráče na cizí RP v týmu Periferie. Tomáš Chlum
Modrý Svině A Periferie United
Dan Jirásek – Michal Bočan, Vladyslav Kovalskyy, Tomáš Krejza, Matyáš Kysilka, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, Viktor Santarius vs Vojtěch Buřič – Lukáš Ambros, Jakub Kudýn, Michal Mihál, Daniel Ochman, Adam Pejsar, Marián Šeliga, Filip Zálešák
46. Jakub Kudýn
11. 5. 23 19:15 KORAB Manchlastr FC Modrý Svině A 7. 2:5 (1:3)
Emotivní utkání, ale nakonec poměrně jednoznačná výhra hostů. Luka Baračuk
Manchlastr FC Modrý Svině A
Jakub Tichý – Antonín Lanhaus ml., Robert Němec, Tomáš Velechovský, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek, Dominik Zukal vs Antonín Vrána – Michal Bočan, Vladyslav Kovalskyy, Tomáš Krejza, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, Viktor Santarius
16. Dominik Zukal
33. Tomáš Velechovský
5., 20. Lukáš Rybecký
11., 58. Michal Bočan
57. Vladyslav Kovalskyy
4. 5. 23 19:15 KORAB Modrý Svině A Champions FC 6. 4:5 (3:1)
Domácí měli silnější první poločas, kdy dokázali proměňovat své šance. Po přestávce Champions dokázali výsledek otočit. Rozhodnutí padlo z penalty. Michal Košťál
Modrý Svině A Champions FC
Dan Jirásek – Michal Bočan, Vladyslav Kovalskyy, Tomáš Krejza, Matyáš Kysilka, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký vs Marek Jadrný – Michal Bednář, Martin Hypeš, Jakub Kalvas, Miroslav Kalvas, Jan Zima, Lukáš Zima
57. Lukáš Zima
27. 4. 23 19:15 KORAB Gólostroje FC Modrý Svině A 5. 7:4 (4:4)
Herně vyrovnané utkání rozhodla lepší střelecká muška domácích v druhém poločase. Tomáš Andrle, Jan Novák
Gólostroje FC Modrý Svině A
Jiří Stuchlík – Jakub Kallmünzer, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás vs Dan Jirásek – Michal Bočan, Martin Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Matyáš Kysilka, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, David Straka
28. David Straka
20. 4. 23 19:15 KORAB Modrý Svině A 4 TD Ala Bundy A 4. 0:0 (0:0)
V zajímavém utkání vládli brankáři a zrodila se bezbranková remíza. Martin Hošek, Jan Kehár
Modrý Svině A 4 TD Ala Bundy A
Dan Jirásek – Michal Bočan, Martin Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Tomáš Krejza, Matyáš Kysilka, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, David Straka vs Milan Sapík – Peter Brťka, Michal Buzek, Dančo Jašev, Martin Kukla, Jan Ptáček, Kryštof Sahula, Matouš Skružný, Pavel Votánek
13. 4. 23 19:15 KORAB Crossed sausages FC Modrý Svině A 3. 2:4 (0:3)
Svině byly kombinačně lepší a daly krásné góly. Domácí jen korigovali. Taras Vatral
Crossed sausages FC Modrý Svině A
Jaroslav Janda – Dušan Gregor, Martin Hlava, Jakub Hlaváček, Pavel Toman, Dalibor Vašek, Ondřej Weczerek vs Dan Jirásek – Michal Bočan, Martin Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Matyáš Kysilka, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, David Straka
36., 53. Ondřej Weczerek 3. Vladyslav Kovalskyy
15. Martin Jedlička
21. Tomáš Rosenberger
45. David Straka
35. Martin Jedlička
6. 4. 23 19:15 KORAB Modrý Svině A Celtic THK 2. 6:4 (2:2)
Pěkné utkání. Gólovou přestřelku nakonec ovládli domácí, vítěznou ránu vyslal z poloviny hřiště brankář. Martin Hošek, Taras Vatral
Modrý Svině A Celtic THK
Dan Jirásek – Michal Bočan, Martin Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, Viktor Santarius, David Straka vs Jan Suchan – Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Jakub Kraner, Jaroslav Vacek