22. 6. 23 19:00 P1 Manchlastr FC Gólostroje FC 11. 4:3 (3:2)
Vyhrál tým s efektivnější koncovkou. David Dvořák, Viktor Lešek
Michal Balík – Václav Kobes, Antonín Lanhaus ml., Arian Nadri, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek vs Vít Nohejl – Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Jakub Petrás, Petr Řehoř, Jiří Stuchlík
4. Jakub Petrás
28. Vít Nohejl
52. Vojtěch Noha
8. 6. 23 19:00 ZABEH Gólostroje FC Champions FC 10. 3:7 (1:5)
Champions měli přesnější kombinace a trestali z rychlých protiútoků. Zasloužená výhra. Jan Kehár
Gólostroje FC Champions FC
Jiří Stuchlík – Jakub Kallmünzer, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás vs Jakub Hnízdil – Martin Hypeš, Marek Jadrný, Jakub Kalvas, Miroslav Kalvas, Jan Zima, Lukáš Zima
17. Vojtěch Krobot
48. Jakub Petrás
50. Vojtěch Noha
37 Jakub Noha 3., 22. Jakub Kalvas
4., 17., 58. Jan Zima
24., 39. Lukáš Zima
31. 5. 23 20:30 ZAK Gólostroje FC Velmistři prokrastinace 9. 3:12 (1:5)
Velmistři v první půli měli víc šancí a dokázali je proměňovat. Domácí byli víc na míči, ale k brance se moc nedostávali. Po přestávce skóre dál narůstalo a Gólostroje se prosadily až za rozhodnutého stavu. Tomáš Symon
Gólostroje FC Velmistři prokrastinace
Jan Mádr – Jakub Kallmünzer, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás, Petr Řehoř vs Jan Novotný – Stanislav Gregor, Jan Ležík, Marek Lisý, Dominik Moravec, Pavel Polanský, Vojtěch Polanský, Radim Semerád, Jakub Šimůnek
40., 53. Radim Semerád
15. 5. 23 20:15 P3 4 TD Ala Bundy A Gólostroje FC 8. 2:7 (0:5)
Hezký zápas plný ofenzivních akcí, kterému zejména v prvním poločase dominovali hosté. Petr Mládek, Renata Mládková
4 TD Ala Bundy A Gólostroje FC
Milan Sapík – Peter Brťka, Dančo Jašev, Ondřej Kotal, Martin Kukla, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Pavel Votánek vs Jan Mádr – Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás, Petr Řehoř
31. Ondřej Kotal
58. Martin Kukla
13., 20., 24., 34., 49. Petr Řehoř
16. Martin Menšík
27. Miroslav Malý
11. 5. 23 20:30 MALES Gólostroje FC Crossed sausages FC 7. 12:3 (9:1)
Jednoznačné utkání, domácí hráli celý zápas přesilovku. Filip Rulf
Gólostroje FC Crossed sausages FC
Jan Mádr – Jakub Kallmünzer, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Jakub Petrás, Petr Řehoř vs Jaroslav Janda – Dušan Gregor, Pavel Toman, Dalibor Vašek, Ondřej Weczerek
46. Dušan Gregor
2. 5. 23 20:30 KORAB Celtic THK Gólostroje FC 6. 3:5 (2:2)
Krásné a férově hrané utkání pro sebe rozhodli hosté v poslední desetiminutovce. Karel Janďourek, Jan Liška
Celtic THK Gólostroje FC
Jan Huk – Tomáš Burda, Tomáš Jiříček, Jakub Kraner, Vojtěch Míč, Jan Suchan, Jaroslav Vacek vs Jiří Stuchlík – Jakub Kallmünzer, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Jakub Petrás
57. Miroslav Malý
27. 4. 23 19:15 KORAB Gólostroje FC Modrý Svině A 5. 7:4 (4:4)
Herně vyrovnané utkání rozhodla lepší střelecká muška domácích v druhém poločase. Tomáš Andrle, Jan Novák
Gólostroje FC Modrý Svině A
Jiří Stuchlík – Jakub Kallmünzer, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás vs Dan Jirásek – Michal Bočan, Martin Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Matyáš Kysilka, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, David Straka
28. David Straka
19. 4. 23 19:15 MOTO1 Misfits FC Gólostroje FC 4. 4:6 (1:4)
Poměrně vyrovnané utkání, kde Gólostrojům nadmíru vyšel první poločas a úvod druhého. Domácí pak zvýšili aktivitu, dokázali ale pouze snížit. Petr Mládek, Renata Mládková
Misfits FC Gólostroje FC
Daniel Beránek – Šimon Blažek, Michal Bouška, Štěpán Čuda, Martin Lebeda, Jakub Macho, Šimon Macho, Filip Stolař, Jakub Stolař, Karel Tomek vs Jan Mádr – Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Jakub Petrás, Jiří Stuchlík
23., 59. Filip Stolař
46. Martin Lebeda
56. Šimon Blažek
9., 22., 29. Jan Mádr
16., 34. Jakub Noha
33. Jakub Petrás
13. 4. 23 19:15 SCBEC Gólostroje FC Valícíse Kojoti 3. 5:7 (2:2)
Utkání v přátelském duchu, ve kterém byli lepší Kojoti a zaslouženě berou dva body. Filip Rulf
Gólostroje FC Valícíse Kojoti
Jiří Stuchlík – Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás vs Martin Váša – Ondřej Charvát, Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Daniel Hrdlička, Miloš Kačírek, Michal Kertész