Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 21.6.23 | 18:15 | DEKAN | Hustá pěna FC Pivson a Pofel | 11. | 7:4 |
St 7.6.23 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A Hustá pěna FC | 10. | 1:8 |
St 31.5.23 | 20:30 | SCBEC | Hustá pěna FC 4077 DUCKS | 9. | 2:1 |
St 24.5.23 | 18:15 | CESMI | Dirty Bastards Hustá pěna FC | 8. | 4:0 |
St 10.5.23 | 20:45 | TEMPO | Hustá pěna FC Pendula Bona AC | 7. | 4:6 |
St 3.5.23 | 19:00 | P1 | Petrohradská BFK A Hustá pěna FC | 6. | 2:13 |
St 26.4.23 | 18:00 | ZAK | Hustá pěna FC Hlavonožci na niti FC | 5. | 1:3 |
St 19.4.23 | 18:15 | DEKAN | Babočka Admirál FC A Hustá pěna FC | 4. | 1:2 |
St 12.4.23 | 18:00 | HRAB3 | Czech Inn Hotels Hustá pěna FC | 3. | 4:2 |
St 29.3.23 | 19:15 | STER2 | Hustá pěna FC Barclays | 2. | 3:2 |
St 22.3.23 | 19:00 | ZABEH | Unreal Students FC Hustá pěna FC | 1. | 2:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dirty Bastards | 11 | 8 | 3 | 0 | 65:27 | 19 |
2. | Hlavonožci na niti FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:25 | 15 |
3. | Pivson a Pofel | 11 | 7 | 1 | 3 | 36:36 | 15 |
4. | Pendula Bona AC | 11 | 7 | 0 | 4 | 58:37 | 14 |
5. | Hustá pěna FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 46:30 | 14 |
6. | Czech Inn Hotels | 11 | 5 | 2 | 4 | 39:42 | 12 |
7. | Unreal Students FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 49:35 | 11 |
8. | 4077 DUCKS | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:40 | 11 |
9. | GFC Regent A | 11 | 5 | 0 | 6 | 31:45 | 10 |
10. | Babočka Admirál FC A | 11 | 3 | 1 | 7 | 32:36 | 7 |
11. | Barclays | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:53 | 4 |
12. | Petrohradská BFK A | 11 | 0 | 0 | 11 | 14:67 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 13.4.23 | 18:00 | HRAB1 | Dynamo R.U.M. B Hustlers (HL6E) |
Čt 13.4.23 | 19:15 | HRAB1 | Warrior MAC MC Sarmat A (HL2B) |
Čt 11.5.23 | 19:00 | P2 | Super Naděje A Lomíci (SVL2B) |
Čt 11.5.23 | 20:15 | P2 | Lord Mayor Idiot Gladiators Beroun (HL3D) |
Po 12.6.23 | 19:00 | METE2 | NeReal Žižkov FC Braník City (HL7B) |
Po 12.6.23 | 20:15 | METE2 | Torpédo Hulín FC Strašnická SK A (HL7B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beneš Daniel | 11 | 5 |
Bohánek Tomáš | 11 | 11 |
Bráza Petr | 11 | 0 |
Čubr David | 7 | 1 |
Dvořák Tomáš | 9 | 1 |
Gregora David | 6 | 1 |
Hlinka Štěpán | 7 | 10 |
Schönmann Daniel | 5 | 6 |
Sobota Tomáš | 11 | 3 |
Stáňo Michal | 11 | 2 |
Stuchlý Lumír | 10 | 3 |
Voldřich Jakub | 8 | 3 |