Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 21.6.23 | 18:00 | STER2 | Czech Inn Hotels Unreal Students FC | 11. | 3:10 |
St 7.6.23 | 20:30 | MOTO4 | Pivson a Pofel Czech Inn Hotels | 10. | 4:2 |
St 31.5.23 | 19:15 | ZAK | Czech Inn Hotels GFC Regent A | 9. | 6:2 |
St 24.5.23 | 19:00 | METE1 | 4077 DUCKS Czech Inn Hotels | 8. | 4:4 |
St 10.5.23 | 18:15 | CESMI | Czech Inn Hotels Dirty Bastards | 7. | 4:4 |
St 3.5.23 | 20:30 | MOTO4 | Pendula Bona AC Czech Inn Hotels | 6. | 3:4 |
St 26.4.23 | 19:00 | P1 | Czech Inn Hotels Petrohradská BFK A | 5. | 3:1 |
St 19.4.23 | 18:00 | ZAK | Hlavonožci na niti FC Czech Inn Hotels | 4. | 4:2 |
St 12.4.23 | 18:00 | HRAB3 | Czech Inn Hotels Hustá pěna FC | 3. | 4:2 |
St 29.3.23 | 18:00 | HRAB3 | Babočka Admirál FC A Czech Inn Hotels | 2. | 4:5 |
St 22.3.23 | 19:15 | STER2 | Barclays Czech Inn Hotels | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dirty Bastards | 11 | 8 | 3 | 0 | 65:27 | 19 |
2. | Hlavonožci na niti FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:25 | 15 |
3. | Pivson a Pofel | 11 | 7 | 1 | 3 | 36:36 | 15 |
4. | Pendula Bona AC | 11 | 7 | 0 | 4 | 58:37 | 14 |
5. | Hustá pěna FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 46:30 | 14 |
6. | Czech Inn Hotels | 11 | 5 | 2 | 4 | 39:42 | 12 |
7. | Unreal Students FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 49:35 | 11 |
8. | 4077 DUCKS | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:40 | 11 |
9. | GFC Regent A | 11 | 5 | 0 | 6 | 31:45 | 10 |
10. | Babočka Admirál FC A | 11 | 3 | 1 | 7 | 32:36 | 7 |
11. | Barclays | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:53 | 4 |
12. | Petrohradská BFK A | 11 | 0 | 0 | 11 | 14:67 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 11.4.23 | 19:30 | CESMI | Bylo nás pět plus jedna Friends Prague (HL5C) |
Út 11.4.23 | 20:45 | CESMI | Pivušky FC VET Slawoj Břevnov (VL3A) |
Út 9.5.23 | 19:00 | P1 | Steve Rozmetadlo FC (HL3B) |
Út 9.5.23 | 20:15 | P1 | Kulva PVC Medvědi B (HL6C) |
Čt 22.6.23 | 19:15 | MALES | Kbelák FC SUP Berušky B (SVL2B) |
Čt 22.6.23 | 20:30 | MALES | Pyjavíce FK Slamník I.USP (HL7I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Hromas Petr | 6 | 2 |
Huleš David | 6 | 4 |
Kalaš Petr | 7 | 5 |
Kuznetsov Semen | 2 | 1 |
Levenko Oleksandr | 10 | 0 |
Macek Martin | 8 | 7 |
Pátek Karel | 3 | 0 |
Pokorný Marek | 1 | 0 |
Pokorný Martin | 7 | 0 |
Šámal Pavel | 2 | 1 |
Škarda Filip | 8 | 8 |
Špička Leoš | 1 | 0 |
Svoboda David | 10 | 2 |
Svoboda Jaroslav | 2 | 1 |
Svoboda Tomáš | 9 | 3 |
Wahbi Bilel | 4 | 4 |
Zahradníček Pavel | 7 | 1 |