Čt 23.3.23 19:00 P2 Berušky B Lomíci   (SVL2B)
Čt 23.3.23 20:15 P2 Team Bambus Intertoto   (HL7H)
Po 1.5.23 18:30 HOSTI Basta fidli B Al Nasser FC   (HL8J)
Po 1.5.23 19:45 HOSTI England Praha Příkopy FC   (HL8J)
Po 29.5.23 19:30 TEMPO Tatra 04 Smutný potapěči   (HL2A)
Po 29.5.23 20:45 TEMPO Blesk VK A Saens 1.FC A   (HL3A)

29. 6. 23 19:30 ARIT Holota FC Orange Predators B 11. 0:8 (0:1)
Predators byli celou dobu lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Patrik Peca, Matyáš Dittrich
Holota FC Orange Predators B
Jan Kaňok – Adam Bokri, Martin Duchek, Karel Faitl, Jiří Tomaštík, Tomáš Vršovský vs Jiří Janota – Ondřej Bařina, Daniel Bartošek, Vít Beránek, Jan Brych, Vojtěch Gottlieb, Radek Nebeský, Ondřej Soudný, Jiří Zika
13. Jiří Zika
31., 56. Vojtěch Gottlieb
38., 59. Radek Nebeský
44., 47. Ondřej Bařina
53. Daniel Bartošek
15. 6. 23 19:30 CESMI Fugas CF A Holota FC 10. 6:7 (2:4)
Z hlediska počtu vstřelených branek a vývoje skóre dosti divoké utkání. Individuální kvalita na straně hostů byla klíčovým faktorem pro průběh celého zápasu, kterému jinak dominovaly útoky obou soupeřů. Tomáš Andrle
Fugas CF A Holota FC
Tomáš Peterka – Ondřej Horák, Jan Jilma, Jan Klozar, Michal Knap, Lukáš Knoško, Michal Minařík, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Karel Faitl – Adam Bokri, Jan Kaňok, Jan Martinovský, Tomáš Vršovský, Matěj Žežulka
34. Adam Bokri
8. 6. 23 20:15 P3 Holota FC MC Sarmat B 9. 0:4 (0:1)
Týmu Holota se příliš nedařilo, dopředu byl téměř bez šancí. Sarmat utkání zvládl mnohem lépe a jasně vyhrál 4:0. Martin Hošek, Taras Vatral
Holota FC MC Sarmat B
Tomáš Novotný – Adam Bokri, Martin Duchek, Karel Faitl, Jan Kaňok, Jan Martinovský, Jiří Tomaštík, Tomáš Vršovský, Matěj Žežulka vs Volodymyr Paliukh – Oleksandr Desyk, Vladyslav Dyndyn, Roman Haviak, Vladyslav Huz, Oleksii Moskin, Roman Nedzelskyi, Viktor Nihalchuk, Mykola Pryshliuk, Ihor Pukhal, Mykhaylo Pukhal, Roman Shtyk
17. Oleksii Moskin
48. Oleksandr Desyk
55. Roman Haviak
56. Vladyslav Huz
1. 6. 23 19:45 MIKU4 Penco FC Holota FC 8. 2:2 (0:0)
Velice pohledné, útočné utkání. Domácí dokázali své šance proměnit až když prohrávali o dvě branky. Obě mužstva mohla rozhodnout v poslední minutě, ale nezadařilo se. Michal Košťál
Penco FC Holota FC
Pavel Kunert – Vladyslav Bobko, Lukáš Doležel, Tomáš Doležel, Michal Klinka, Zdeněk Nepraš, Michal Voith, Lukáš Weiss vs Tomáš Novotný – Adam Bokri, Karel Faitl, Jan Kaňok, Jan Martinovský, Jiří Tomaštík, Tomáš Vršovský
56. Michal Voith
57. Zdeněk Nepraš
47. Jan Martinovský
56. Jan Kaňok
25. 5. 23 19:00 P2 Inter Bubeneč Holota FC 7. 1:2 (0:2)
Hezké a dramatické utkání, hrané v dobrém tempu. Blahoslav Bureš
Inter Bubeneč Holota FC
Aleš Hnízda – Antonín Greschner, Jaroslav Kuneš, Dominik Petr, Karel Pohan, Jaroslav Radovnický, Bohuslav Stalmach vs Tomáš Novotný – Adam Bokri, Karel Faitl, Richard Hejret, Jan Martinovský, Jiří Tomaštík, Tomáš Vršovský, Matěj Žežulka
52. Bohuslav Stalmach 11. Tomáš Vršovský
28. Karel Faitl
4. 5. 23 19:00 ZABEH BP AC Holota FC 5. 2:6 (0:0)
První poločas velmi vyrovnaný a nervózní. Druhý poločas jasná převaha a góly Holoty. Miroslav Paleček, Petr Bach
BP AC Holota FC
Tomáš Zajíček – Ondřej Bek, Martin Bělina, Tomáš Bělina, Aleš Procházka, Miroslav Různar, Daniel Shirwami vs Tomáš Novotný – Adam Bokri, Roman Čihák, Karel Faitl, Jan Kaňok, Jan Martinovský, Tomáš Vršovský, Matěj Žežulka
55. Martin Bělina
56. Aleš Procházka
10 Daniel Shirwami 35., 56. Jan Kaňok
48. Karel Faitl
55., 60. Adam Bokri
59. Matěj Žežulka
27. 4. 23 19:15 STER1 Holota FC Arabská 4. 4:4 (3:3)
Rychlé utkání skvělé úrovně plné výborných individuálních výkonů. Karel Janďourek
Holota FC Arabská
Tomáš Novotný – Adam Bokri, Karel Faitl, Jan Kaňok, Jiří Tomaštík, Tomáš Vršovský, Matěj Žežulka vs Vít Bednář – Petr Hájek, Kryštof Jinek, Dávid Král, Milan Meliš, Jan Novák, Patrik Novák, Petr Pařízek, Ondřej Sluka
60. Jan Novák
20. 4. 23 19:30 ZAK One Team, One Dream Holota FC 3. 2:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas. Sice hosté vyrovnali až v poslední minutě, ale i tak je to zasloužená remíza. Tomáš Symon
One Team, One Dream Holota FC
Jakub Kovář – Martin Albert, Jan Hála, Zdeněk Janoušek, Martin Lakatoš, Jiří Moos, Martin Žárský vs Tomáš Novotný – Adam Bokri, Martin Duchek, Karel Faitl, Jan Kaňok, Jan Martinovský, Jiří Tomaštík, Tomáš Vršovský
20. Martin Albert
55. Martin Lakatoš
48. Jan Kaňok
60. Tomáš Vršovský
13. 4. 23 20:15 P1 Holota FC WRP 2. 2:0 (1:0)
Zápas nahoru dolů, domácí byli šťastnější.
Holota FC WRP
Jan Martinovský – Adam Bokri, Martin Duchek, Karel Faitl, Jan Kaňok, Tomáš Novotný, Jiří Tomaštík, Tomáš Vršovský, Matěj Žežulka vs Daniel Schafferhans – Martin Dušek, David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Václav Jareš, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Jakub Teplo
28., 45. Jan Kaňok
6. 4. 23 18:30 MIKU3 Holota FC Deportivo Estudiantil FC A 6. 2:4 (0:2)
Hezké, rychlé utkání, rozhodla lepší koncovka hostů. Miroslav Vostatek
Holota FC Deportivo Estudiantil FC A
Jan Kaňok – Adam Bokri, Martin Duchek, Karel Faitl, Richard Hejret, Jan Martinovský, Jiří Tomaštík, Tomáš Vršovský, Matěj Žežulka vs Giovanni Mina – Eduardo Alarcon, Carlo de Leeuw, Karel Dvořák, Manuel Medina Gonzáles, Guillermo Sebastian Menendez, Juan Carlos Torres Cortes, Osvaldo Villarreal, Luis Carlos Yañez Utrilla
33. Tomáš Vršovský
48. Richard Hejret
53 Karel Faitl 17. Luis Carlos Yañez Utrilla
29., 55. Guillermo Sebastian Menendez
38. Eduardo Alarcon
30. 3. 23 20:30 KORAB Bílá pohroma Holota FC 1. 4:6 (1:3)
Pohledný, rychlý zápas z obou stran. Hosté lépe začali a celé utkání si udržovali mírný náskok až do konce. Kamil Kohout
Bílá pohroma Holota FC
Josef Viktora – Michal Hanuš, David Janovský, František Skokan, Michal Tichý, Petr Tichý, Zdeněk Žížala, Václav Zubal vs Tomáš Novotný – Karel Faitl, Jan Kaňok, Jan Martinovský, Jiří Tomaštík, Tomáš Vršovský, Matěj Žežulka