Čt 23.3.23 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Rozmetadlo FC   (HL3B)
Čt 23.3.23 20:45 DEKAN Zelená liška TJ SUP A Stýbla Ďáblic SUP   (SVL2A)
Út 28.3.23 19:30 DEKAN MIFA Fighters FO Hoblina Jižák FC   (HL5D)
Út 28.3.23 20:45 DEKAN J.R.Club VET A Křídla Ďáblic VET A   (VL3B)
Út 11.4.23 19:30 DEKAN Paradentol 1990 SUP Klika CFA SUP   (SVL3B)
Út 11.4.23 20:45 DEKAN Enzian UVL Valník UVL   (UVL2A)

19. 6. 23 18:00 KORAB Blesk VK A Yellow Dildos A 11. 3:6 (2:5)
Hosté zadělali na své vítězství už v prvních deseti minutách. Milan Husák, Jan Liška
Blesk VK A Yellow Dildos A
Michal Stejskal – Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Ondřej Šváb, František Vencl vs Daniel Mareš – Matěj Blahůt, Adam Fedrhanc, Marek Frank, Michael Hodan, Jan Janoušek, David Krous, Martin Lenc, Martin Novák, Jan Schneider, Karel Schneider, Štěpán Šebrle
59. Štěpán Šebrle
12. 6. 23 20:30 MOTO4 Zmanipulovanci Blesk VK A 6. 12:0 (5:0)
Jednoznačné utkání, které bylo jen otázkou skóre. Dušan Melíšek
Zmanipulovanci Blesk VK A
Karel Houha – Michal Bažant, David Eichler, Lukáš Houha, Karel Hrubeš ml., Martin Kindl, Tomáš Novák, Patrik Popovič, Richard Slanina, Aleš Studnička, Štěpán Studnička vs Martin Gallie – Šimon Fox, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Ondřej Šváb
60. David Eichler
5. 6. 23 18:15 CESMI Břewnow boys KMK Blesk VK A 10. 3:4 (1:2)
I za nepříznivého počasí kvalitní zápas s hezkými akcemi na obou stranách. Břevnov trefil několikrát tyč, ale na to se nehraje. Lukáš Lehner, Petr Bach
Břewnow boys KMK Blesk VK A
Jan Pilka – Roman Alba, Michal Haleš, Karel Kahovec, Martin Machata, Radovan Musil, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma vs Martin Gallie – Šimon Fox, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, Matyáš Trankovský, František Vencl
7., 53. Roman Alba
36. Radovan Musil
14. Jakub Stloukal
25. František Vencl
32. Šimon Fox
45. OG
29. 5. 23 20:45 TEMPO Blesk VK A Saens 1.FC A 9. 4:6 (2:1)
Saens po přestávce zabrali a zaslouženě získali dva body. Výborný výkon brankáře Blesku.
Blesk VK A Saens 1.FC A
Martin Gallie – Šimon Fox, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, František Vencl vs Pavel Strazzer – Martin Čech, David Jonáš, Michal Kadlčík, Petr Kovář, Michal Maleček, Ondřej Straka, Miroslav Weiner
51. Petr Kovář
22. 5. 23 20:45 HANSP Weekend Warriors FC Blesk VK A 8. 2:6 (1:2)
Po zranění brankáře Warriors bylo jen otázkou času, kdy se Blesk proti oslabenému soupeři prosadí.
Weekend Warriors FC Blesk VK A
David Semerád – Petr Bartošík, Pavel Chmelík, Matěj Hanousek, Jakub Hanuš, Lukáš Kejík, Jozef Kumančík vs Martin Gallie – Šimon Fox, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, Matyáš Trankovský, František Vencl
55. Michal Stejskal
15. 5. 23 20:45 TEMPO Blesk VK A Milenium Praha FC 7. 4:4 (2:2)
Vyrovnané utkání po všech stránkách.
Blesk VK A Milenium Praha FC
Martin Gallie – Šimon Fox, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, František Vencl vs Marek Požár – Martin Hauft, Lukáš Houžvička, Tomáš Koranda, Leonard Marku, Tomáš Nosek, Jan Veszprémi, Petr Zdobinský
59. Petr Zdobinský
24. 4. 23 20:45 TEMPO Blesk VK A Dvorce SK MPI 5. 6:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, které díky lepší koncovce vyhráli domácí. Dominik Svoboda, Filip Adámek
Blesk VK A Dvorce SK MPI
Michal Stejskal – Šimon Fox, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, František Vencl vs Jaroslav Březina – Ondřej Grečmal, Pavel Kotýnek, Tomáš Olmr, Ondřej Šesták, Lukáš Trnka, Dominik Vašut
22., 34. Jakub Stloukal
43., 44., 50. Ondřej Šváb
52. František Vencl
29. Dominik Vašut
17. 4. 23 20:45 TEMPO Purple Team AFK Blesk VK A 4. 5:6 (2:1)
Rychlé a dynamické utkání nakonec rozhodl vlastní gól domácího brankáře. Zdeněk Petr, Marek Grůša
Purple Team AFK Blesk VK A
Martin Vondra – Adam Havránek, Patrik Korger, Michal Mikyska, Jan Páv ml., Karel Sehnoutka, Lukáš Voráček vs Martin Gallie – Šimon Fox, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, František Vencl
14. Karel Sehnoutka
22., 37., 39. Patrik Korger
47. Michal Mikyska
10., 45. Šimon Fox
32., 43., 48. Jakub Stloukal
50. OG
3. 4. 23 20:45 TEMPO Blesk VK A Amfora restaurant 3. 7:3 (3:3)
Zápas vypadal v prvních minutách na jasnou záležitost hostů. Pak se ale Blesk probral, do poločasu vyrovnal a po přestávce soupeře přejel. Zdeněk Petr, Marek Grůša
Blesk VK A Amfora restaurant
Martin Gallie – Šimon Fox, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, František Vencl vs Josef Bílek – Petr Dyrc, Miroslav Hochmann, Štefan Jungmann, Michal Klouda, Daniel Musil, Luboš Řezníček, Václav Vávra
8. Václav Vávra
27. 3. 23 19:15 ZAK Sokol Picasso B Blesk VK A 2. 8:2 (1:0)
Domácím ze začátku chybělo trochu štěstí, po přestávce však ukázali svou sílu a jednoznačně zápas ovládli. Antonín Pokorný
Sokol Picasso B Blesk VK A
Václav Pěnkava – Lumír Daniel Axthelm, Daniel Douša, Daniel Kučera, Jiří Lhotský, Petr Matějka, Martin Molík, Kamil Patkáň, Jaroslav Pronyšyn vs Martin Gallie – Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, František Vencl