Čt 23.3.23 18:15, 19:30, 20:45 BECH Rychlá rota
Pá 31.3.23 19:30, 20:45 BECH Sporting Luka
So 1.4.23 10:00, 11:15 TEMPO Pogo Praha FC
Ne 2.4.23 10:00, 11:15 ZAK Sigma Churpos TJ
Ne 2.4.23 18:30, 19:45 MIKU1 Deportivo bez Coruna B
Ne 2.4.23 18:30, 19:45 MIKU4 Hattrick Prosek FC
Čt 6.4.23 19:30, 20:45 BECH Sporting Luka
Čt 13.4.23 18:00, 19:15, 20:30 KORAB Tus Pelotas
So 22.4.23 10:00, 11:15 ZABEH Deportivo bez Coruna B
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Hattrick Prosek a Tus Pelotas měly patřit k favoritům na postup, cíl však nesplnily a šestou ligu budou hrát i na podzim. O fous lépe nakonec dopadl Hattrick, který se díky vydřenému vítězství nad sestupujícím Taggartem posunul aspoň na třetí místo. Šanci skončit výš už ale neměl. To španělské "Koule" měly situaci ve svých rukou, souboj o všechno s Lesser side ale nezvládly. Jejich přemožitel nakonec skupinu vyhrál, spolu s ním postupuje další nováček Sigma Churpos, ta dokonce potřetí za sebou. V pásmu sestupu to měl už další čas vedle Taggartu spočítané také Sananim. O posledním propadlíkovi se rozhodovalo také v přímém souboji, Deportivo bez Coruna nestačilo na Pogo Praha a po půl roce se vrací zpět do sedmičky. Mělo přitom všechno dobře rozehrané, když ve 40. minutě vedlo 2:0, pak ale soupeř dal v rozmezí tří minut tři góly a výsledek otočil. Deportivu tak nepomohlo ani patnáct gólů nejlepšího střelce skupiny Jiřího Uchytila.

25. 6. 23 15:00 P1 Pogo Praha FC Deportivo bez Coruna B 11. 3:2 (0:1)
Pogo otočilo nepříznivý výsledek 0:2 a díky bojovnosti nakonec zvítězilo těsně 3:2. Miroslav Kotek
Pogo Praha FC Deportivo bez Coruna B
Stanislav Kodet – Petr Breburda, Adam Bydžovský, David Červený, Matthieu Mboussa, Oleg Shigin, Jakub Volf vs Zdeněk Ševčík st. – Václav Budka, Tomáš Dvořák, Lukáš Filo, Michal Hora, Petr Hrbek, Václav Krampera, Zdeněk Kubů, Filip Obermajer, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil, Ondřej Uchytil
48. Matthieu Mboussa
50. Petr Breburda
51. Adam Bydžovský
24., 40. Jiří Uchytil
25. 6. 23 15:00 ZAK Taggart Hattrick Prosek FC 11. 0:1 (0:0)
Po celý zápas vyrovnané utkání, hosté rozhodli v poslední minutě po chybě obrany Taggartu. Jozef Šarlina
Taggart Hattrick Prosek FC
Konstantin Makarenko – Iurii Gorozhankin, Roman Iarema, Vasyl Iarema, Stanislav Ineshin, Pavel Khandecký, Yuri Matrosau, Hajimurad Razagov, András Ruszin vs Roman Slavík – Martin Dařílek, Petr Honka, Ivo Kofroň, Miroslav Láník, Michal Petrásek, Adam Sedláček, Jiří Vachtl, Jan Vlček
60. Jiří Vachtl
25. 6. 23 15:00 TEMPO Sananim FC A Rychlá rota 11. 1:4 (0:4)
Po zranění hráče Rychlé roty v úvodních minutách se hráči Sananimu sympaticky rozhodli hrát také pouze ve čtyřech. Lukáš Krajči
Sananim FC A Rychlá rota
Václav Dvořák – Lukáš Albrecht, Tomáš Dojava, Jan Henych, Vojtěch Heřman, Tomáš Veselý vs Vít Trůbl – Yury Averyanov, Martin Holub, Michal Krautwurm, Dominik Vít, Daniel Vu
58. Václav Dvořák 7., 26., 30. Dominik Vít
10. Martin Holub
25. 6. 23 15:00 P3 Bruchos HFC SAS fans 11. 5:2 (1:0)
Bruchos dorazili na poslední chvíli a v šíleném vedru zvládli duel hlavně proto, že byli výrazně mladší něž SAS Fans. Jan Liška
Bruchos HFC SAS fans
Tomáš Čuda – Jan Fujera, Petr Jež, Jan Makarský, Matěj Šnobl, Marek Špidra vs Ondřej Beneš – Jan Babinec, Jaroslav Černý, Jiří Černý, Peter Giertli, Libor Štohanzl, Václav Tejml
29., 42. Matěj Šnobl
35., 50., 60. Jan Fujera
37. Václav Tejml
52. Libor Štohanzl
25. 6. 23 15:00 P2 Sigma Churpos TJ Sporting Luka 11. 3:2 (1:1)
Mladší Sigma byla po celý zápas lepším týmem, ale zkušený Sporting nedaroval domácím nic zadarmo. Sigma rozhodla utkání až v samém závěru. Milan Husák
Sigma Churpos TJ Sporting Luka
Antonín Nový – Jan Bělohradský, Patrik Janus, Jay Kumar, Teodor Lipovšek, Ondřej Maxa, Matouš Pčola, Kryštof Příhoda, Hynek Soukup, Ondřej Stuchlík, Tomáš Tolimat, Erik Zahradil vs Jiří Přibyl – Lukáš Bátěk, Ladislav Bořecký, Michal Bořecký, Stanislav Frána, Jiří Musil, Josef Píša, Václav Souček
4. Tomáš Tolimat
44. Jay Kumar
52. Teodor Lipovšek
19. Jiří Přibyl
48. Josef Píša
25. 6. 23 14:45 PLAM Lesser Side FC Tus Pelotas 11. 3:1 (1:0)
Vítězství aktivnějšího a lepšího týmu. Tomáš Kozák
Lesser Side FC Tus Pelotas
Ondřej Krejčí – Daniel Gombos, Duc Hoang Nguyen Thien, Damián Nikodým, Jakub Olšiak, Jiří Půlpán, Vojtěch Rous, Jan Víteček vs Peter Kürthy – Javier F. Avila Selva, Pedro Andres Bazurto Velasco, Alexander Cameron, Maksym Cherepanov, Roberto Gamero, Alen Lavrik, Carlos A. Molina Tello, Jonahatan Pena