Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 25.6.23 | 15:00 | TEMPO | Sananim FC A Rychlá rota | 11. | 1:4 |
Ne 11.6.23 | 17:30 | ZABEH | Rychlá rota Pogo Praha FC | 10. | 2:5 |
Ne 4.6.23 | 14:45 | PLAM | Lesser Side FC Rychlá rota | 9. | 1:2 |
Ne 28.5.23 | 17:30 | ZABEH | Rychlá rota Deportivo bez Coruna B | 8. | 0:8 |
Ne 21.5.23 | 17:30 | ZABEH | Rychlá rota Tus Pelotas | 7. | 2:2 |
Ne 14.5.23 | 11:15 | STOD | Sporting Luka Rychlá rota | 6. | 2:2 |
Po 8.5.23 | 17:30 | ZABEH | Rychlá rota Hattrick Prosek FC | 5. | 3:7 |
So 22.4.23 | 11:15 | MALES | SAS fans Rychlá rota | 4. | 2:5 |
Ne 16.4.23 | 17:30 | ZABEH | Rychlá rota Bruchos HFC | 3. | 2:0 |
Ne 2.4.23 | 17:30 | ZABEH | Taggart Rychlá rota | 2. | 1:2 |
Ne 26.3.23 | 17:30 | ZABEH | Rychlá rota Sigma Churpos TJ | 1. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lesser Side FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 39:23 | 17 |
2. | Sigma Churpos TJ | 11 | 7 | 2 | 2 | 40:16 | 16 |
3. | Hattrick Prosek FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 27:44 | 14 |
4. | Bruchos HFC | 11 | 5 | 3 | 3 | 50:28 | 13 |
5. | Tus Pelotas | 11 | 4 | 5 | 2 | 33:25 | 13 |
6. | Rychlá rota | 11 | 5 | 2 | 4 | 25:32 | 12 |
7. | Sporting Luka | 11 | 4 | 2 | 5 | 24:21 | 10 |
8. | Pogo Praha FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 27:30 | 10 |
9. | Deportivo bez Coruna B | 11 | 4 | 1 | 6 | 40:43 | 9 |
10. | SAS fans | 11 | 3 | 3 | 5 | 24:31 | 9 |
11. | Taggart | 11 | 2 | 1 | 8 | 20:35 | 5 |
12. | Sananim FC A | 11 | 1 | 2 | 8 | 16:37 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 23.3.23 | 18:15 | BECH | SC Xaverov SUP Torzo AFZ (SVL1A) |
Čt 23.3.23 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Tycho de Brahe SUP (SVL2B) |
Čt 23.3.23 | 20:45 | BECH | Šejk Peterka Strašnická šlechta (HL7H) |
Čt 22.6.23 | 18:15 | ZAK | Hell´s Older Boys Sokol Vysočany SUP (SVL3C) |
Čt 22.6.23 | 19:30 | ZAK | PFC Kodymka SUP A Lucián FC SUP (SVL2B) |
Čt 22.6.23 | 20:45 | ZAK | Quattro Formaggi Bröndby codein IF (HL8G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Averyanov Yury | 10 | 3 |
Bureš Jaroslav | 9 | 6 |
Holub Martin | 10 | 2 |
Hrnčíř Lukáš | 5 | 0 |
Hrnčíř Martin | 1 | 0 |
Krautwurm Michal | 10 | 5 |
Kvapil Rudolf | 7 | 1 |
Palán Marek | 8 | 1 |
Škaloud Vladimír | 1 | 0 |
Trůbl Vít | 11 | 0 |
Vít Dominik | 8 | 6 |
Vu Daniel | 10 | 1 |