5. 6. 23 19:00 METE2 NeReal Žižkov FC Trigonum Anale FC 10. 0:6 (0:3)
Jasný zápas v režii hostů. Šimon Bumbálek, Václav Jan Muzikář
Jan Rykl – Jan Farkaš, Branislav Hudák, Tomáš Kořínek, Martin Krupka, Martin Peňáz, Karel Podrazký, Jan Sklenář, Michal Zajíček vs Adam Rušikvas – Michael Baraník, Richard Denkstein, Matěj Jan Kebrle, Filip Licek, Jakub Matějka, Robert Schaffartzik, Filip Vydra
23. Filip Licek
50. Matěj Jan Kebrle
57. Michael Baraník
22. 5. 23 18:00 SCBEC Ústavan 01 KK Trigonum Anale FC 8. 7:2 (2:2)
Poměrně vyrovnané utkání rozhodl lepší vstup do druhého poločasu a efektivita Ústavanu v zakončení. Robert Hlinák, Roman Hlinák
Ústavan 01 KK Trigonum Anale FC
Tomáš Libora – Jindřich Fornůsek, Natálie Görnerová, Michal Hudec, Martin Kadlec, Václav Krčál, Jakub Marianovský vs Petr Foniok – Richard Denkstein, Matěj Jan Kebrle, Jakub Matějka, Jan Matějka, Matouš Nejedlo, Adam Rušikvas, Robert Schaffartzik, Filip Vydra
30. OG
16. 5. 23 20:15 ZABEH Trigonum Anale FC Strašnická SK A 7. 3:5 (1:2)
Vyhráli hosté.
Trigonum Anale FC Strašnická SK A
Petr Foniok – Michael Baraník, Richard Denkstein, Matěj Jan Kebrle, Matouš Nejedlo, Matěj Prokop, Adam Rušikvas, Robert Schaffartzik, Filip Vydra vs René Kováč – Ondřej Doleček, Filip Janiš, Lukáš Pidhaniuk, Aleš Potěšil, Jiří Romanovský, Petr Silovský, Tomáš Vízek, David Vohánka, Karel Vohánka
13., 34., 45. Michael Baraník 23. Ondřej Doleček
27. Jiří Romanovský
34., 56. Lukáš Pidhaniuk
45. Petr Silovský
9. 5. 23 18:00 STER1 Velký klády FC Trigonum Anale FC 6. 4:4 (3:3)
Dramatické utkání slušné úrovně, Hosté otočili skóre rychlými třemi brankami. Při závěrečném pokusu o vyrovnání přálo hráčům Klád štěstí, i když si nastřelený míč před branku srazil bránicí hráč do vlastní sítě. Martin Průša
Velký klády FC Trigonum Anale FC
Tomáš Fryč – Lukáš Hořínek, Martin Kopecký, Jan Koza, Fabián Krejčí, Michal Pressl, Tomáš Štěpánek, Jan Stoklasa, Pavel Tuč vs Petr Foniok – Richard Denkstein, Matěj Jan Kebrle, Jakub Matějka, Jan Matějka, Matěj Prokop, Robert Schaffartzik, Filip Vydra
2. Jan Stoklasa
9. Martin Kopecký
23. Michal Pressl
55. OG
10., 15., 32. Jakub Matějka
17. Jan Matějka
24. 4. 23 18:15 ARIT Traktor Praha A Trigonum Anale FC 5. 4:4 (3:3)
Spravedlivá remíza.
Traktor Praha A Trigonum Anale FC
Vojtěch Bulíček – Josef Alferi, Petr Hošek, František Jůna, Jan Novotný, Marek Seidel, Petr Táborský, Haris Zulić vs Petr Foniok – Richard Denkstein, Matěj Jan Kebrle, Jan Matějka, Matouš Nejedlo, Adam Rušikvas, Robert Schaffartzik, Filip Vydra
19. Haris Zulić
20., 27., 38. Petr Hošek
10., 41. Robert Schaffartzik
12. Matěj Jan Kebrle
13. Richard Denkstein
18. 4. 23 18:00 HRAB2 Trigonum Anale FC Sjetý Gumy 4. 1:4 (0:0)
Po vyrovnaném prvním poločase rozhodli hosté dvěma slepenými góly a v závěru výsledek pojistili. Dušan Melíšek
Trigonum Anale FC Sjetý Gumy
Petr Foniok – Michael Baraník, Richard Denkstein, Matěj Jan Kebrle, Filip Licek, Jan Matějka, Matouš Nejedlo, Matěj Prokop, Adam Rušikvas, Robert Schaffartzik, Filip Vydra vs Radek Nahodil – Jiří Dus, Jaroslav Pelich, Lukáš Pick, Tomáš Procházka, Karel Slepička, David Šumpich, Martin Šumpich, Lukáš Víra
56. Michael Baraník 41. Lukáš Pick
42. Lukáš Víra
51., 58. Tomáš Procházka
4. 4. 23 18:15 HOSTI KáGéčko A Trigonum Anale FC 3. 4:2 (2:0)
Férově hrané utkání. KáGéčko víc proměňovalo šance a i přes snížení na začátku druhé půle si vítězství pohlídalo. Marek Valo
KáGéčko A Trigonum Anale FC
Vojtěch Havlín – Matěj Bronec, Josef Čižinský, Martin Hybášek, Vít Jeřábek, Pavel Moskaljuk, Václav Moskaljuk, Jiří Tichý vs Adam Rušikvas – Michael Baraník, Richard Denkstein, Matěj Jan Kebrle, Filip Licek, Matouš Nejedlo, Matěj Prokop, Robert Schaffartzik, Filip Vydra
9. Vít Jeřábek
12., 37. Pavel Moskaljuk
57. Václav Moskaljuk
34. Matouš Nejedlo
51. Robert Schaffartzik
28. 3. 23 18:30 MIKU4 Trigonum Anale FC Braník City 2. 0:2 (0:1)
Braník domácí do moc šancí nepustil. v každém poločase vstřelil jednu branku a zaslouženě vyhrál. Filip Černý
Trigonum Anale FC Braník City
Petr Foniok – Michael Baraník, Richard Denkstein, Matěj Jan Kebrle, Filip Licek, Jan Matějka, Matouš Nejedlo, Adam Rušikvas, Robert Schaffartzik, Filip Vydra, Radek Zavadil vs Ishwor Magar – Andreas Dan Bjerveus, Jurij Bohdanovyč Ciko, Tunc Demircan, Parsa Gilanshahi, Kamil Kaščák, Koray Ofluoglu, Mustafa Mert Ozdogan, Raphael Schnichels, Martin Skalický
13. Raphael Schnichels
32. Kamil Kaščák
21. 3. 23 19:45 MIKU1 Banana Chiquíta Trigonum Anale FC 1. 1:3 (0:1)
Zvítězilo šťastnější mužstvo. Zdeněk Petr, Marek Grůša
Banana Chiquíta Trigonum Anale FC
František Kouba – Martin Beneš, Jiří Hubička, Meiirbek Nariman, Martin Řežábek, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Zelenka vs Petr Foniok – Michael Baraník, Richard Denkstein, Matěj Jan Kebrle, Filip Licek, Jan Matějka, Matouš Nejedlo, Matěj Prokop, Adam Rušikvas, Filip Vydra