Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 26.6.23 | 19:15 | SANC1 | PFC Kodymka B England United FC | 11. | 2:2 |
Po 12.6.23 | 20:45 | CESMI | Integrita Jinonice PFC Kodymka B | 10. | 5:2 |
Po 5.6.23 | 18:30 | MIKU4 | PFC Kodymka B Řepští sršni | 9. | 1:5 |
Po 29.5.23 | 20:30 | STER2 | Slovan Amatéři PFC Kodymka B | 8. | 3:3 |
Po 22.5.23 | 19:30 | CESMI | PFC Kodymka B Farkáň 92 1.FC | 7. | 2:7 |
Po 15.5.23 | 18:00 | HRAB3 | Zmaštěný stroje SC PFC Kodymka B | 6. | 2:2 |
Po 24.4.23 | 18:00 | SCBEC | Penál AFK PFC Kodymka B | 5. | 6:3 |
Po 17.4.23 | 19:15 | STER3 | PFC Kodymka B New Jersey Devils B | 4. | 1:4 |
Po 3.4.23 | 19:15 | STER3 | Mamissero PFC Kodymka B | 3. | 0:1 |
Po 27.3.23 | 20:30 | SANC1 | PFC Kodymka B Gambrinus VH | 2. | 1:4 |
Po 20.3.23 | 18:00 | KORAB | F3N FC B PFC Kodymka B | 1. | 6:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Penál AFK | 11 | 8 | 2 | 1 | 41:18 | 18 |
2. | Farkáň 92 1.FC | 11 | 8 | 2 | 1 | 39:19 | 18 |
3. | Gambrinus VH | 11 | 7 | 1 | 3 | 34:26 | 15 |
4. | Integrita Jinonice | 11 | 6 | 1 | 4 | 44:35 | 13 |
5. | Zmaštěný stroje SC | 11 | 5 | 3 | 3 | 20:23 | 13 |
6. | Řepští sršni | 11 | 5 | 2 | 4 | 34:28 | 12 |
7. | F3N FC B | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:23 | 11 |
8. | New Jersey Devils B | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:23 | 10 |
9. | Mamissero | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:31 | 9 |
10. | Slovan Amatéři | 11 | 2 | 3 | 6 | 30:28 | 7 |
11. | PFC Kodymka B | 11 | 1 | 3 | 7 | 19:44 | 5 |
12. | England United FC | 11 | 0 | 1 | 10 | 11:63 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 12.4.23 | 18:30 | MIKU1 | Santa Tranta PC C UTS Vršovice (HL3C) |
St 12.4.23 | 19:45 | MIKU1 | Kluci bez budoucnosti AC SK FC (HL3C) |
St 10.5.23 | 18:00 | HRAB3 | VSK MFF UK Praha A F.C.K. (HL7F) |
St 10.5.23 | 19:15 | HRAB3 | JIP FC SUP Caroil SUP (SVL3B) |
Út 30.5.23 | 18:00 | HRAB3 | Braník City Velký klády FC (HL7B) |
Út 30.5.23 | 19:15 | HRAB3 | Vibromax 2012 Tučňáci SUP B (SVL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Abrahamčík Jan | 10 | 1 |
Abrahamčík Jiří | 10 | 1 |
Brož Jindřich | 9 | 1 |
Dupal Radek | 4 | 2 |
Hrdina Milan | 10 | 2 |
Kroupa Lukáš | 11 | 3 |
Pařízek Lukáš | 10 | 5 |
Prokůpek Ivan | 8 | 1 |
Špička Vít | 11 | 1 |
Vošický Jan | 10 | 1 |