Čt 23.3.23 18:00, 19:15, 20:30 SCBEC Nova LFC B
Pá 14.4.23 18:00, 19:15 P3 Borci nad Labem FK
Út 18.4.23 19:00, 20:15 P3 Atomový veverky A
Čt 27.4.23 18:00, 19:15 HRAB1 Hany Bany TJ
Pá 28.4.23 18:00, 19:15 SCBEC S nadhledem
Čt 11.5.23 18:00, 19:15 HRAB1 Atomový veverky A
Út 16.5.23 18:00, 19:15, 20:30 MALES Gremio
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Dlouho to vypadalo, že si pro postup z prvního místa kráčí nováček Boomers, ale poslední kolo všechno změnilo. Celosezónní lídr nečekaně podlehl Borcům nad Labem a přenechal vítězství ve skupině Surtepu Beroun, který bez problémů přehrál Hany Bany. Petr Hölzl přispěl k rychlému návratu Surtepu do sedmičky 28 přesnými zásahy. Do vyšší soutěže se po půl roce vrací i PJovci, byť závěrečný debakl 1:8 s Diablos Blancos jim oslavy trochu pokazil. Nutno ovšem dodat, že jednak už měli stupně vítězů jisté a hlavně hráli posledních dvacet minut jen ve čtyřech, což se muselo projevit. Budvarka si poradila s Gremiem a bude čekat, jestli to klapne s dodatečným postupem. Nova alespoň mírně napravila tragický podzim a bilanci vstřelených branek vrátila na dvouciferné hodnoty, na lepší než jedenácté místo to ale nestačilo. Horší už byli jen S nadhledem, kteří se možnosti návratu do sedmičky nepřiblížili ani omylem, naopak to vypadá, že se v "pralese" chtějí zabydlet na delší dobu.

21. 6. 23 18:30 MIKU3 Napoleoni Atomový veverky A 11. 1:6 (0:4)
Domácím sice snaha nechyběla, ale do pořádného zakončení se moc nedostali. Veverky naopak předvedly několik slušných akcí a zaslouženě postupně navyšovali skóre. Pavel Potměšil, Jan Liška
Napoleoni Atomový veverky A
Tomáš Horelica – Matěj Černý, Dalibor Havelka, Jiří Kohout, Ivan Rippl, Jan Utěšený vs Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
56. Tomáš Horelica 7., 21., 30., 39. Josef Kapek
24., 37. Daniel Dusl
21. 6. 23 18:30 MIKU4 Nova LFC B S nadhledem 11. 5:3 (1:1)
První poločas nabídl pohlednou, férovou hru, kdy oba týmy měly řadu příležitostí vstřelit branku, ale vázla koncovka. Druhý poločas byla dominantnější LFC Nova B, protože hostům začaly docházet síly, nicméně se nikdo nechtěl vzdát. Dramatická zápletka se nakonec nekonala, domácí lépe četli hru, hosté se nedostávali tolik do šancí. Martin Flieger, Radoje Korecký
Nova LFC B S nadhledem
Karel Mládek – René Černý, Filip Drazdík, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Radim Knoll, Michal Krátký, Jan Kroj, Norbert Mikš, Petr Mikula, Michal Smolík, Jan Uhlíř ml., Tomáš Veselka, Lukáš Zapletal vs Lukáš Braunsperger – Milan Bellinger, Jan Černý, Nela Houbová, Michal Pilař, Michal Sedlák, Martin Stehlík