Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 21.6.23 | 18:15 | CESMI | Borci nad Labem FK Boomers | 11. | 7:5 |
St 7.6.23 | 19:30 | TEMPO | Budvarka B Borci nad Labem FK | 10. | 9:3 |
St 31.5.23 | 20:30 | MOTO1 | Borci nad Labem FK Surtep Beroun | 9. | 4:12 |
St 17.5.23 | 19:45 | MIKU4 | Atomový veverky A Borci nad Labem FK | 8. | 5:2 |
St 10.5.23 | 18:30 | MIKU2 | Borci nad Labem FK S nadhledem | 7. | 8:1 |
Út 2.5.23 | 20:30 | STER1 | Nova LFC B Borci nad Labem FK | 6. | 3:5 |
Út 25.4.23 | 18:00 | SANC2 | Hany Bany TJ Borci nad Labem FK | 4. | 2:2 |
Út 18.4.23 | 18:30 | MIKU4 | Borci nad Labem FK Napoleoni | 5. | 6:4 |
St 5.4.23 | 18:00 | HRAB3 | Borci nad Labem FK Gremio | 3. | 4:0 |
Út 28.3.23 | 18:00 | STER2 | PJovci Borci nad Labem FK | 2. | 7:2 |
Út 21.3.23 | 20:30 | ZAK | Diablos Blancos C.F. Borci nad Labem FK | 1. | 3:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Surtep Beroun | 11 | 10 | 0 | 1 | 105:29 | 20 |
2. | Boomers | 11 | 9 | 1 | 1 | 94:34 | 19 |
3. | PJovci | 11 | 7 | 2 | 2 | 60:36 | 16 |
4. | Budvarka B | 11 | 7 | 0 | 4 | 65:59 | 14 |
5. | Atomový veverky A | 11 | 6 | 1 | 4 | 49:47 | 13 |
6. | Borci nad Labem FK | 11 | 6 | 1 | 4 | 48:51 | 13 |
7. | Diablos Blancos C.F. | 11 | 4 | 1 | 6 | 50:54 | 9 |
8. | Hany Bany TJ | 11 | 3 | 3 | 5 | 32:46 | 9 |
9. | Napoleoni | 11 | 3 | 0 | 8 | 34:72 | 6 |
10. | Gremio | 11 | 3 | 0 | 8 | 23:68 | 6 |
11. | Nova LFC B | 11 | 2 | 0 | 9 | 35:74 | 4 |
12. | S nadhledem | 11 | 1 | 1 | 9 | 25:50 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 22.3.23 | 18:30 | MIKU3 | Demínka B Tutto bene A (HL7E) |
St 22.3.23 | 19:45 | MIKU3 | Medvídkova tlapička Polární záře (HL5E) |
Pá 14.4.23 | 18:00 | P3 | Lužinýýý Boys Vo (HL7I) |
Pá 14.4.23 | 19:15 | P3 | Legion Aliena B Real Hagrid CF (HL5G) |
Čt 1.6.23 | 18:00 | HRAB1 | Footside Horno Porno (HL7D) |
Čt 1.6.23 | 19:15 | HRAB1 | Legion Aliena B Zkama FC (HL5G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Archalous Daniel | 10 | 13 |
Dostrašil Kryštof | 10 | 0 |
Fleuren Marek | 11 | 2 |
Frič Roman | 6 | 0 |
Gabriel Antonín | 7 | 2 |
Kohout Jakub | 11 | 1 |
Labuť Petr | 6 | 2 |
Moc Matouš | 6 | 4 |
Moc Michal | 3 | 0 |
Rubeš Viktor | 8 | 1 |
Štelzig Adam | 8 | 10 |
Urban Marek | 10 | 1 |
Vachta Marek | 6 | 7 |
Veniger Viktor | 4 | 4 |
Vonka Theodor | 9 | 0 |