Út 25.4.23 18:00 SANC1 PJovci Gremio   (HL8F)
Út 25.4.23 19:15 SANC1 Dynamit Vršovice Friends Prague   (HL5C)
Út 25.4.23 20:30 SANC1 Greenhorns FC Šílení kačeři   (HL8C)
St 28.6.23 18:30 MIKU3 Kelímci 3.FC JUDr. Brouk Pytlík   (HL6F)
St 28.6.23 19:45 MIKU3 Sváteční mančaft Demínka B   (HL7E)

22. 6. 23 20:30 TEMPO Rumburaci B Bohemia Roztyly 11. 5:10 (0:4)
Hostující Roztyly byly individuálně i kombinačně lepším týmem a vítězství v tomto zápase si odvážejí zcela po zásluze. Domácím patří dík za bojovnost a houževnatost, která jim přinesla výraznou korekci výsledku v posledních minutách. Tomáš Andrle
Rumburaci B Bohemia Roztyly
Tomáš Purtík – Martin Čech, Zdeněk Jungvirt, Richard Klimek, Jakub Kovařík, Tomáš Krupička, Petr Pechoušek, Jakub Rod, Martin Skořepa, Róbert Smida, Miroslav Tima vs Zbyněk Mrózek – Martin Havelka, Ondřej Holan, Šimon Král, Tomáš Riedl, Pavel Schiller, Michal Šírl, Ondřej Šírl, Aleš Tylinger
56. Michal Šírl
8. 6. 23 18:30 MIKU1 Bohemia Roztyly Quattro Formaggi 10. 2:5 (0:2)
Jednoznačná partie hostů, kteří svoje šance proměňovali. Dušan Melíšek
Bohemia Roztyly Quattro Formaggi
Pavel Schiller – Michal Brabec, Šimon Král, Jan Malý, Jan Malý, Zbyněk Mrózek, Tomáš Riedl, Michal Šírl, Ondřej Šírl, Aleš Tylinger vs Michael Fanta – Lukáš Drahovzal, Jan Kubíček, Adam Malina , Filip Matějka, Vojtěch Materna, David Mrázek, Milan Očenáš, Ondřej Vanáč
50., 56. Šimon Král 7., 37. David Mrázek
27. Lukáš Drahovzal
45. Adam Malina
47. Milan Očenáš
1. 6. 23 20:30 STER2 Pětka Bohemia Roztyly 9. 4:6 (3:0)
Utkání odehráno ve sportovním duchu, všichni hráči měli skvělé tempo a nasazení. Martin Cicala
Pětka Bohemia Roztyly
Josef Lamken – Benedikt Fischer, Jáchym Fischer, Matěj Korčák, Martin Novák, David Plhák, Alfréd Schubert, Artem Tsalyy, Jonáš Vicherek vs Zbyněk Mrózek – Šimon Král, Jan Malý, Jan Malý, Tomáš Riedl, Pavel Schiller, Ondřej Šírl
27., 30. Matěj Korčák
28. David Plhák
56. Artem Tsalyy
35., 44., 57. Šimon Král
45., 53. Pavel Schiller
46. Jan Malý
25. 5. 23 18:00 STER2 Bohemia Roztyly Panthers 1.FC 8. 4:3 (4:3)
Zasloužené vítězství domácích. Dušan Melíšek
Bohemia Roztyly Panthers 1.FC
Zbyněk Mrózek – Martin Havelka, Ondřej Holan, Šimon Král, Tomáš Riedl, Michal Šírl, Ondřej Šírl, Aleš Tylinger vs Michal Pešek – Michal Koiš, Roman Kubálek, Vojtěch Kubálek, Daniel Kutílek, Lubomír Mátl, Tomáš Strnad, Jaroslav Tichovský, Libor Trýb, Miroslav Ženíšek
5. Šimon Král
22. OG
27. Michal Šírl
30. Martin Havelka
3., 30. Libor Trýb
29. Daniel Kutílek
16. 5. 23 18:00 SANC1 Kopanda team FC Bohemia Roztyly 7. 2:3 (0:1)
Povedené a vyrovnané utkání. Kopanda byla v první půli byla lepší, třikrát trefila brankovou konstrukci, ale musela dotahovat. Ve druhé půli vyrovnala, ale čtyři minuty před koncem rozhodl o dvou bodech pro Roztyly Havelka. Jan Liška
Kopanda team FC Bohemia Roztyly
Alois Sečkár – Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Ondřej Halouzka, Jan Tábořík, Martin Žižka vs Pavel Schiller – Martin Havelka, Ondřej Holan, Šimon Král, Jan Malý, Jan Malý, Zbyněk Mrózek, Michal Šírl, Ondřej Šírl, Aleš Tylinger
41. Jan Tábořík
49. Tomáš Gorol
25. Šimon Král
39., 56. Martin Havelka
4. 5. 23 18:30 MIKU4 Bohemia Roztyly Juventus Pivus 6. 2:1 (0:0)
Zápas plný hezkých akcí. Andrei Rusu
Bohemia Roztyly Juventus Pivus
Zbyněk Mrózek – Martin Havelka, Ondřej Holan, Šimon Král, Jan Malý, Jan Malý, Michal Šírl, Ondřej Šírl, Aleš Tylinger vs Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Jan Oliva, Jiří Šindelář, Martin Štolba, Pavel Svoboda, Martin Tomek, Jiří Vávra
48. Michal Šírl
59. Jan Malý
46. Martin Tomek
27. 4. 23 18:00 MALES Houbařův Ráj Bohemia Roztyly 5. 1:0 (1:0)
Nadstandardní utkání na osmou ligu. Domácí byli šťastnějším týmem a těsně zvítězili. Jakub Plechšmíd
Houbařův Ráj Bohemia Roztyly
Jan Charvát – Aleš Čornanič, Jozef Demčák, Lukáš Jalčák, Tomáš Komárek, Július Matisko, Aleš Paldus, Jakub Zais vs Aleš Tylinger – Michal Brabec, Martin Havelka, Ondřej Holan, Jan Malý, Jan Malý, Pavel Schiller, Michal Šírl, Ondřej Šírl
27. Július Matisko
18. 4. 23 18:00 SANC1 Bohemia Roztyly Bröndby codein IF 4. 4:8 (1:4)
Hosté od úvodu zápasu dominovali a zaslouženě zvítězili. Michal Košťál
Bohemia Roztyly Bröndby codein IF
Zbyněk MrózekMichal Brabec, Martin Havelka, Ondřej Holan, Šimon Král, Jan Malý, Jan Malý, Tomáš Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger vs Emil Horný – Robert Franěk, Jonáš Moc, Jan Oswald, Martin Stránský, Matouš Vacík, Vladimír Vacík, Václav Vaněček
45. Emil Horný
6. 4. 23 20:30 MOTO4 Bohemia Roztyly Zde je místo ... 3. 2:3 (0:1)
Hosté byli sehranější a lépe je poslouchal míč. Václav Kovařík
Bohemia Roztyly Zde je místo ...
Jaroslav Fousek – Martin Havelka, Ondřej Holan, Jan Malý, Jan Malý, Zbyněk Mrózek, Pavel Schiller, Michal Šírl, Ondřej Šírl, Aleš Tylinger vs Petr Hloušek – Ondřej Chmelař, David Komárek, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Benjamin Novosad, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Jan Strnad
34. Michal Šírl
58. Jaroslav Fousek
28., 57. Ondřej Kubíček
36. Martin Kubiče
30. 3. 23 18:00 STER3 Balbín FC Bohemia Roztyly 2. 3:10 (3:4)
První poločas velmi vyrovnaný zápas, přestože se domácí nesešli, druhý poločas byl už jasnou záležitostí Roztyl. Miroslav Paleček
Balbín FC Bohemia Roztyly
Jan Sluka – Adam Fiala, Daniel Groschup, Martin Jermář, Petr Klíma, Ondřej Novotný, Miroslav Václavík vs Šimon Král – Jaroslav Fousek, Martin Havelka, Ondřej Holan, Jan Malý, Jan Malý, Zbyněk Mrózek, Tomáš Riedl, Pavel Schiller, Michal Šírl, Ondřej Šírl, Aleš Tylinger