St 22.3.23 18:00 STER3 Alténa ST Růžoví delfínci 97,2   (HL7E)
St 22.3.23 19:15 STER3 Černý koně TMK Scarface AC   (HL4E)
St 22.3.23 20:30 STER3 Ďáblice FK Kelímci 3.FC   (HL6F)
Po 22.5.23 18:15 HOSTI Exact old boys Legends are back   (VL4A)
Po 22.5.23 19:30 HOSTI Klucy PFS Santovi Sobi   (HL5A)
Po 22.5.23 20:45 HOSTI Primitives Prague FC Orange Predators A   (HL5B)

22. 6. 23 20:45 BECH Panthers 1.FC Juventus Pivus 11. 1:5 (1:3)
Férově hrané utkání, kdy Juventus proměnil své šance a zaslouženě vyhrál. Marek Valo, Karel Kreibich
Panthers 1.FC Juventus Pivus
Vojtěch Kubálek – Miroslav Durdil, Michal Koiš, Roman Kubálek, Daniel Kutílek, Marek Kutílek, Lubomír Mátl, Michal Pešek, Tomáš Strnad, Jaroslav Tichovský, Libor Trýb, Miroslav Ženíšek vs Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Robin Fučík, Jan Oliva, Jiří Šindelář, Martin Štolba, Pavel Svoboda, Martin Tomek, Jiří Vávra
9. Libor Trýb 5., 26. Ondřej Anýž
29. Jiří Šindelář
43. Martin Tomek
54. Pavel Svoboda
8. 6. 23 18:30 MIKU2 Juventus Pivus Kopanda team FC 10. 4:1 (3:0)
Kopanda se ve druhém poločase hnala za vyrovnáním, ale o tlak přisla vlastní nedisciplinovaností. Juventus si pak výsledek pohlídal. Josef Klail, Václav Dreksler
Juventus Pivus Kopanda team FC
Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Ondřej Kumpošt, Jan Oliva, Jiří Šindelář, Pavel Svoboda, Martin Tomek, Jiří Vávra vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Vojtěch Miler, Jan Tábořík, Martin Žižka
1., 55. Martin Tomek
6. David Čapek
12. OG
11 Tomáš Prošek 38. Radek Churaň 44. Martin Bošiak
46. Martin Bošiak
1. 6. 23 18:00 SANC1 Juventus Pivus Zde je místo ... 9. 2:1 (0:0)
Svižné utkání plné nepřesností. Daniel Moravec
Juventus Pivus Zde je místo ...
Tomáš Prošek – David Čapek, Robin Fučík, Ondřej Kumpošt, Jan Oliva, Jiří Šindelář, Pavel Svoboda, Martin Tomek, Jiří Vávra vs Petr Hloušek – Ondřej Chmelař, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Benjamin Novosad, Ondřej Příhonský, Jan Strnad
44. Jiří Vávra
50. Jan Oliva
31. Jakub Mahler
24. 5. 23 19:30 HOSTI Houbařův Ráj Juventus Pivus 8. 1:2 (1:0)
Hosté byli celý zápas aktivnější a trpělivější a na konci se dočkali obratu. Robert Vykydal, Vítek Macek
Houbařův Ráj Juventus Pivus
Vladimír Olšovský – Aleš Čornanič, Jozef Demčák, Lukáš Jalčák, Tomáš Komárek, Július Matisko, Aleš Paldus, Matouš Turek, Jakub Zais vs Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Lukáš Doležal, Ondřej Kumpošt, Martin Štolba, Pavel Svoboda, Martin Tomek
12. Lukáš Jalčák 56. Pavel Svoboda
57. Ondřej Anýž
16. 5. 23 20:30 SANC2 Juventus Pivus Bröndby codein IF 7. 8:2 (4:0)
Rychlé a kvalitní utkání z obou stran, nakonec jasně vyhráli domácí. Marek Grůša
Juventus Pivus Bröndby codein IF
Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Robin Fučík, Ondřej Kumpošt, Jan Oliva, Martin Štolba, Pavel Svoboda, Martin Tomek vs Miroslav Malý – Emil Horný, Jan Knobloch, Jonáš Moc, Jan Oswald, Vladimír Vacík, Václav Vaněček
43. Miroslav Malý
4. 5. 23 18:30 MIKU4 Bohemia Roztyly Juventus Pivus 6. 2:1 (0:0)
Zápas plný hezkých akcí. Andrei Rusu
Bohemia Roztyly Juventus Pivus
Zbyněk Mrózek – Martin Havelka, Ondřej Holan, Šimon Král, Jan Malý, Jan Malý, Michal Šírl, Ondřej Šírl, Aleš Tylinger vs Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Jan Oliva, Jiří Šindelář, Martin Štolba, Pavel Svoboda, Martin Tomek, Jiří Vávra
48. Michal Šírl
59. Jan Malý
46. Martin Tomek
27. 4. 23 18:00 SANC1 Juventus Pivus Balbín FC 5. 3:4 (0:4)
V první půli byl Balbín jasně lepším týmem. Hráči Juventusu neměli příliš možností ohrozit soupeřovu branku. Po přestávce zvýšenou bojovností docílili snížení, ale vítězství si už Balbíni ohlídali. Martin Průša
Juventus Pivus Balbín FC
Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Lukáš Doležal, Ondřej Kumpošt, Jiří Šindelář, Martin Štolba, Pavel Svoboda, Jiří Vávra vs Miroslav Václavík – Adam Fiala, Daniel Groschup, Martin Jermář, David Jůza, Petr Klíma, Ondřej Kulíček, Ondřej Novotný
31. Martin Štolba
34. Jiří Šindelář
37. David Čapek
8., 30. Adam Fiala
10., 19. Martin Jermář
18. 4. 23 18:00 STER3 VZ Juventus Pivus 4. 1:13 (1:6)
Hra na jednu branku. Martin Jedlička
VZ Juventus Pivus
Marek Petráček – Martin Krajíček, Jaroslav Libíček, Jakub Petráček, Matěj Petráček, Jaroslav Štefek, Ivan Žalmánek vs Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, Ondřej Kumpošt, Jan Oliva, Jiří Šindelář, Martin Štolba, Pavel Svoboda, Martin Tomek, Jiří Vávra
40., 46., 59. Pavel Svoboda
6. 4. 23 18:00 HRAB3 Juventus Pivus Rumburaci B 3. 2:2 (1:1)
Utkání hrané v přátelském duchu, ve kterém bylo k vidění spoustu dobrých akcí na obou stranách. Remíza utkání sluší. Filip Rulf
Juventus Pivus Rumburaci B
Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Lukáš Doležal, Robin Fučík, Jan Oliva, Martin Štolba, Pavel Svoboda, Jiří Vávra vs Jakub Hodonický – Zdeněk Jungvirt, Richard Klimek, Jakub Kovařík, Tomáš Krupička, Jakub Rod, Martin Skořepa, Róbert Smida
2. Jan Oliva
52. Jiří Vávra
12. Róbert Smida
40. Jakub Rod
30. 3. 23 18:15 HOSTI Quattro Formaggi Juventus Pivus 2. 4:1 (2:1)
Utkání bez problémů, oba týmy byly ukázněné.
Quattro Formaggi Juventus Pivus
David Mrázek – Lukáš Drahovzal, Michael Fanta, Felix Hahn, Vojtěch Koblížek, Jan Kubíček, Milan Očenáš, Jan Pudich, Radek Šembera, Ondřej Vanáč vs Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Lukáš Doležal, Ondřej Kumpošt, Jan Oliva, Martin Štolba, Martin Tomek, Jiří Vávra
5., 18. Jan Kubíček
46. Vojtěch Koblížek
59. Milan Očenáš
12 Michael Fanta 6. Ondřej Anýž
23. 3. 23 18:00 HRAB3 Juventus Pivus Pětka 1. 4:0 (3:0)
Domácí měli v první půli jasnou převahu a třemi góly v podstatě rozhodli zápas. Hosté se ve druhé půli herně zvedli, ale na obrat to bylo málo. Michal Košťál
Juventus Pivus Pětka
Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Robin Fučík, Jan Oliva, Jiří Šindelář, Martin Štolba, Martin Tomek, Jiří Vávra vs Matěj Korčák – Benedikt Fischer, Martin Novák, David Plhák, Alfréd Schubert, Artem Tsalyy, Jonáš Vicherek