Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 29.6.23 | 20:15 | P2 | Rychlí banáni Blaničtí junáčci | 11. | 4:0 |
Čt 8.6.23 | 20:45 | CESMI | Panteři Buštěhrad Rychlí banáni | 10. | 3:10 |
Čt 1.6.23 | 19:15 | SANC1 | Rychlí banáni Talismans | 9. | 2:19 |
Út 23.5.23 | 18:00 | SANC2 | Viktoria Bítovská B Rychlí banáni | 8. | 3:3 |
Čt 18.5.23 | 18:00 | STER2 | Píchy Blinders FC Rychlí banáni | 7. | 2:4 |
Čt 11.5.23 | 19:15 | SANC1 | Rychlí banáni Měcholupská střeva | 6. | 3:4 |
Út 25.4.23 | 19:15 | MOTO4 | Lord Maguire Rychlí banáni | 5. | 2:2 |
Út 18.4.23 | 18:00 | STER2 | Rychlí banáni LDT Sopka | 4. | 3:8 |
Čt 6.4.23 | 18:00 | HANSP | FC FC Rychlí banáni | 3. | 5:4 |
Po 27.3.23 | 17:00 | DEKAN | Rychlí banáni FC 1869 | 2. | 3:7 |
Čt 23.3.23 | 19:15 | STER2 | Deers FC Rychlí banáni | 1. | 5:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Talismans | 11 | 10 | 1 | 0 | 80:10 | 21 |
2. | LDT Sopka | 11 | 8 | 1 | 2 | 54:21 | 17 |
3. | Měcholupská střeva | 11 | 7 | 1 | 3 | 46:33 | 15 |
4. | Deers FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 60:15 | 13 |
5. | FC FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 52:29 | 13 |
6. | FC 1869 | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:45 | 11 |
7. | Píchy Blinders FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:39 | 9 |
8. | Rychlí banáni | 11 | 3 | 2 | 6 | 38:58 | 8 |
9. | Viktoria Bítovská B | 11 | 3 | 2 | 6 | 20:42 | 8 |
10. | Blaničtí junáčci | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:31 | 3 |
11. | Lord Maguire | 11 | 1 | 1 | 9 | 16:67 | 3 |
12. | Panteři Buštěhrad | 11 | 0 | 1 | 10 | 13:82 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 11.4.23 | 18:00 | SANC2 | Sherwood FC Lazareth (HL8C) |
Út 11.4.23 | 19:15 | SANC2 | Pivní pohoda AC Instinct FC (HL7C) |
Út 11.4.23 | 20:30 | SANC2 | Červený vrch Reborn FC (HL8A) |
Út 9.5.23 | 18:30 | KBELY | Galantní jeleni Zhubni (HL8C) |
Út 9.5.23 | 19:45 | KBELY | Ústavan 01 KK Sjetý Gumy (HL7B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartůněk František | 3 | 4 |
Český Petr | 11 | 2 |
Dejmek Šimon | 5 | 3 |
Krbec Jaroslav | 8 | 3 |
Křivánek Ondřej | 8 | 0 |
Kružík Martin | 10 | 6 |
Kružík Václav | 11 | 0 |
Šafařík Pštrosz Alexander | 6 | 1 |
Soukup Marek | 11 | 11 |
Vaníček Jakub | 7 | 7 |