Po 15.5.23 20:15 METE2 Braník City Torpédo Hulín FC   (HL7B)

20. 6. 23 19:45 MIKU2 Pivní pohoda AC Real Spořilov 11. 5:4 (2:3)
Napínavé utkání od začátku až do konce, vyhráli domácí. Jaroslav Havran
Vít Svoboda – Ondřej Duben, Lukáš Huml, Jan Konečný, Antonín Kováč, Václav Krch, Jan Říha, Vojtěch Rodr vs Karel Ochman – Ivan Černík, Jan Černík, Michal Fišer, Jan Hladík, Jan Slezák, Daniel Tikal, Lukáš Vondráček
5., 16. Jan Hladík
25. Lukáš Vondráček
51. Ivan Černík
6. 6. 23 18:00 HRAB1 Netopýr TFC Pivní pohoda AC 10. 2:2 (2:1)
V prvním poločase šli domácí do vedení, ale ve druhém hosté vyrovnali. Jaroslav Havran
Netopýr TFC Pivní pohoda AC
Ivo Hotový – Petr Exler, Petr Filip, Petr Hlůžek, Martin Hoskovec, Daniel Novák, Michal Zbořil vs Vít Svoboda – Ondřej Duben, Lukáš Huml, Jan Konečný, Antonín Kováč, Václav Krch, Jan Melichar, Jan Říha, Vojtěch Rodr
4., 16. Petr Exler 27. Antonín Kováč
41. Vojtěch Rodr
25. 5. 23 19:15 STER3 Pivní pohoda AC Pod parou 9. 6:0 (3:0)
Jednoznačné utkání a výhra pro domácí. Do zápasu promluvily i emoce a tak musely být uděleny žluté karty na obě strany, jinak klidné utkání.
Pivní pohoda AC Pod parou
Vít Svoboda – Ondřej Duben, Lukáš Huml, Antonín Kováč, Václav Krch, Josef Kučinský, Jan Melichar, Lukáš Musil, Jan Říha, Vojtěch Rodr vs Daniel Smetánka – Jakub Cibulka, Ondřej Mejzlík, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Jakub Seifert, Jiří Škuthan, Jiří Tillman
3. Václav Krch
6., 50. Lukáš Huml
10. Vojtěch Rodr
39., 40. Ondřej Duben
32 Vojtěch Rodr 32. Jakub Seifert
16. 5. 23 20:45 CESMI Praga Calcio CC Pivní pohoda AC 8. 1:2 (0:1)
Pěkný první poločas z obou stran. V druhé půli se hosté snažili ubránit vedení, což se jim povedlo. Adam Seifrt
Praga Calcio CC Pivní pohoda AC
Jan Tržil – Tomáš Bárta, Zdeněk Burian, Martin Hladílek, Karel Hrych, Ondřej Kupec, Stanislav Mazouch, Jan Ramba vs Vít Svoboda – Ondřej Duben, Jan Konečný, Antonín Kováč, Jan Melichar, Lukáš Musil, Jan Říha, Vojtěch Rodr
51. Zdeněk Burian 9. Vojtěch Rodr
34. Jan Melichar
52. Jan Říha
11. 5. 23 20:30 STER3 Omlékované Sojky Pivní pohoda AC 7. 1:3 (0:1)
Pivní pohoda si v poměrně vyrovnaném utkání došla zaslouženě pro dva body. Jan Kehár
Omlékované Sojky Pivní pohoda AC
Matěj Marek – Adam Boško, Jan Ešner, Tomáš Krůl, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Martin Staněk, David Verner, Marek Verner vs Vít Svoboda – Ondřej Duben, Lukáš Huml, Jan Konečný, Antonín Kováč, Václav Krch, Jan Melichar, Lukáš Musil, Jan Říha
51. Marek Verner 5. Lukáš Huml
32. Václav Krch
41. Ondřej Duben
24. Jan Konečný
2. 5. 23 20:15 P2 Pivní pohoda AC Medvědi A 6. 3:6 (3:3)
Utkání se slabou obranou činností obou týmů. Hosté byli aktivnější a zaslouženě berou oba body. Josef Klail
Pivní pohoda AC Medvědi A
Antonín Kováč – Ondřej Duben, Lukáš Huml, Jan Konečný, Václav Krch, Jan Melichar, Lukáš Musil, Jan Říha, Vojtěch Rodr, Vít Svoboda vs Martin Petřina – Petr Černík, Petr Kalaš, Michal Lávička, Michal Petřina, Luboš Řezníček, Lukáš Řezníček, Jan Šimůnek
14. Jan Melichar
27. Antonín Kováč
29. Ondřej Duben
19., 23., 60. Jan Šimůnek
26. Michal Lávička
43., 51. Petr Kalaš
27. 4. 23 18:30 KBELY Kohouti Bohnice Pivní pohoda AC 5. 5:1 (2:1)
Hezké, pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. David Dratva
Kohouti Bohnice Pivní pohoda AC
Miroslav Kubeš – Vojtěch Kubát, Robert Maňas, Jan Mrázek, Filip Prokop, Michal Šebesta, Albert Šimpach, Matyáš Šomšák, Adam Šoustal, Lukáš Turek vs Vít Svoboda – Ondřej Duben, Lukáš Huml, Josef Kučinský, Vojtěch Rodr
8., 53. Filip Prokop
11., 37., 52. Michal Šebesta
11. 4. 23 19:15 SANC2 Pivní pohoda AC Instinct FC 4. 4:5 (2:1)
Od úvodu vyrovnané utkání, ve kterém se domácí dostali do vedení, ale hosté dokázali výsledek zvrátit. Michal Košťál
Pivní pohoda AC Instinct FC
Lukáš Huml – Ondřej Duben, Antonín Kováč, Václav Krch, Jan Melichar, Lukáš Musil, Jan Říha, Vojtěch Rodr, Vít Svoboda vs Martin Král – Zdeněk Fic, Lukáš Jirát, Tomáš Jirát, Dominik Kolinger, Robert Lagron, David Štěrba, Filip Thieme
9. Antonín Kováč
36. Jan Melichar
59. Vít Svoboda
5 Václav Krch 28., 40., 53., 58. Filip Thieme
33. Dominik Kolinger
6. 4. 23 18:15 ZAK Dynamo Warriors FC Pivní pohoda AC 3. 0:1 (0:1)
Domácí gól nedali a proto Pohoda v pohodě bere vítězství. Jiří Smetana
Dynamo Warriors FC Pivní pohoda AC
David Hradil – Petr Kráčmera, Tomáš Matějka, Ondřej Novák, David Podrábský, Miloslav Soukup, Michal Valta, Zdeněk Valut, Ondřej Vít vs Vít Svoboda – Ondřej Duben, Lukáš Huml, Jan Konečný, Antonín Kováč, Václav Krch, Lukáš Musil, Jan Říha, Vojtěch Rodr
7. Vojtěch Rodr
28. 3. 23 19:45 MIKU2 Pivní pohoda AC BejkBuu FC 2. 0:9 (0:3)
Hosté byli jasně lepší a jednoznačně zvítězili. Štěpán Hobza, Oliver Němčanský
Pivní pohoda AC BejkBuu FC
Vít Svoboda – Ondřej Duben, Jan Konečný, Antonín Kováč, Václav Krch, Jan Melichar, Lukáš Musil, Jan Říha, Vojtěch Rodr vs Ondřej Koubek – Matyáš Hronek, Martin Kameník, Oldřich Mácha, Petr Mácha, Lukáš Poláček, Jan Saidl
19., 22., 26. Matyáš Hronek
35., 41., 58. Petr Mácha
39., 44. Martin Kameník
60. Oldřich Mácha
21. 3. 23 18:30 MIKU4 H.K. 12 Pivní pohoda AC 1. 2:5 (1:1)
Po vyrovnané první půli rozhodli hosté zlepšenou produktivitou o svém vítězství. Jiří Smetana
H.K. 12 Pivní pohoda AC
Martin Klouček – David Franěk, Lukáš Hrdý, Leoš Novák, Maximilián Palko, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Vít Svoboda – Ondřej Duben, Lukáš Huml, Jan Konečný, Antonín Kováč, Václav Krch, Vojtěch Rodr