Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 21.6.23 | 18:30 | MIKU2 | Tučňáci SUP A Torzo AFZ | 11. | 5:7 |
St 7.6.23 | 18:15 | HOSTI | Damned CF SUP Tučňáci SUP A | 10. | 5:1 |
Po 29.5.23 | 19:45 | MIKU1 | Tučňáci SUP A Klokan Perón club SUP | 9. | 5:11 |
Út 16.5.23 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Tučňáci SUP A | 8. | 1:14 |
St 10.5.23 | 19:15 | SANC1 | Tučňáci SUP A Gold La Plate | 7. | 1:3 |
Út 2.5.23 | 19:45 | MIKU2 | SC Xaverov SUP Tučňáci SUP A | 6. | 13:2 |
Út 25.4.23 | 19:45 | MIKU2 | Tučňáci SUP A VV Vokra SV | 5. | 1:1 |
St 19.4.23 | 18:30 | MIKU4 | Pražačka seniors A Tučňáci SUP A | 4. | 2:2 |
Út 28.3.23 | 19:15 | MOTO1 | Defect SUP Tučňáci SUP A | 2. | 6:1 |
Út 21.3.23 | 18:15 | DEKAN | Tučňáci SUP A Terasy KFC SUP | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 87:16 | 21 |
2. | Defect SUP | 11 | 9 | 1 | 1 | 55:16 | 19 |
3. | SC Xaverov SUP | 11 | 8 | 0 | 3 | 66:31 | 16 |
4. | VV Vokra SV | 11 | 7 | 1 | 3 | 39:28 | 15 |
5. | Torzo AFZ | 11 | 6 | 0 | 5 | 43:40 | 12 |
6. | Damned CF SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 24:25 | 10 |
7. | Gold La Plate | 11 | 4 | 1 | 6 | 23:36 | 9 |
8. | Pražačka seniors A | 11 | 3 | 3 | 5 | 22:37 | 9 |
9. | Terasy KFC SUP | 11 | 3 | 3 | 5 | 24:44 | 9 |
10. | Tučňáci SUP A | 11 | 2 | 3 | 6 | 40:51 | 7 |
11. | Starci na chmelu SUP B | 11 | 2 | 1 | 8 | 29:62 | 5 |
12. | Indus SUP A | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Tučňáci SUP A Indus SUP A | 3. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 20.3.23 | 18:15 | HOSTI | Legends are back Kojots United VET (VL4A) |
Po 20.3.23 | 19:30 | HOSTI | Frankie Kings of Kent (VL2B) |
Po 20.3.23 | 20:45 | HOSTI | Primitives Prague FC Yugo FC (HL5B) |
Pá 23.6.23 | 17:45 | P3 | Folprecht 1.FC VET Gladiators Beroun VET (VL4C) |
Pá 23.6.23 | 19:00 | P3 | Top G´s HS Žlutá křídla (HL8I) |
Pá 23.6.23 | 20:15 | P3 | Past FC Vocasuna CA (HL6J) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brož Milan | 2 | 0 |
Buneš Martin | 1 | 0 |
Burget Petr | 3 | 4 |
Houdek Martin | 10 | 0 |
Hrubeš Karel | 9 | 8 |
Husák Milan | 9 | 1 |
Janďourek Karel | 1 | 0 |
Jeníček Jiří | 1 | 1 |
Kočí Jan | 1 | 1 |
Kopecký Libor | 10 | 5 |
Malypetr Jan | 9 | 7 |
Podhorský Roman | 9 | 1 |
Rod Michal | 7 | 5 |
Sirotek Jaroslav | 3 | 0 |
Smolák Pavel | 1 | 0 |
Tůma Petr | 9 | 0 |
Vlček Martin | 1 | 1 |