Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 6.6.23 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Defect SUP | 10. | 3:6 |
Út 30.5.23 | 19:30 | BECH | Terasy KFC SUP Starci na chmelu SUP B | 9. | 1:1 |
Út 16.5.23 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Tučňáci SUP A | 8. | 1:14 |
St 10.5.23 | 18:15 | HOSTI | Damned CF SUP Starci na chmelu SUP B | 7. | 3:1 |
Út 2.5.23 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Klokan Perón club SUP | 6. | 3:12 |
Út 25.4.23 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Torzo AFZ | 5. | 2:6 |
St 19.4.23 | 19:15 | SANC1 | Gold La Plate Starci na chmelu SUP B | 4. | 2:3 |
Út 11.4.23 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B SC Xaverov SUP | 3. | 5:9 |
Po 27.3.23 | 20:45 | BECH | VV Vokra SV Starci na chmelu SUP B | 2. | 6:3 |
St 22.3.23 | 20:15 | P2 | Starci na chmelu SUP B Pražačka seniors A | 1. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 87:16 | 21 |
2. | Defect SUP | 11 | 9 | 1 | 1 | 55:16 | 19 |
3. | SC Xaverov SUP | 11 | 8 | 0 | 3 | 66:31 | 16 |
4. | VV Vokra SV | 11 | 7 | 1 | 3 | 39:28 | 15 |
5. | Torzo AFZ | 11 | 6 | 0 | 5 | 43:40 | 12 |
6. | Damned CF SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 24:25 | 10 |
7. | Gold La Plate | 11 | 4 | 1 | 6 | 23:36 | 9 |
8. | Pražačka seniors A | 11 | 3 | 3 | 5 | 22:37 | 9 |
9. | Terasy KFC SUP | 11 | 3 | 3 | 5 | 24:44 | 9 |
10. | Tučňáci SUP A | 11 | 2 | 3 | 6 | 40:51 | 7 |
11. | Starci na chmelu SUP B | 11 | 2 | 1 | 8 | 29:62 | 5 |
12. | Indus SUP A | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Indus SUP A Starci na chmelu SUP B | 11. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 24.4.23 | 18:15 | HOSTI | KáGéčko A Ústavan 01 KK (HL7B) |
Po 24.4.23 | 19:30 | HOSTI | KáGéčko B Sanitka AS (HL6A) |
Po 24.4.23 | 20:45 | HOSTI | Klub odložených mužů Primitives Prague FC (HL5B) |
Čt 4.5.23 | 18:15 | HOSTI | Pivosauři Bába FC (HL6H) |
Čt 4.5.23 | 19:30 | HOSTI | The Penguins 6:5 XXL Malostranský SK (VL2B) |
Čt 4.5.23 | 20:45 | HOSTI | Hamburk VP Těžká demence (HL8B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Feigel Vratislav | 10 | 0 |
Greshnyakov Sergey | 9 | 3 |
Hlásný Petr | 10 | 9 |
Kabourek Pavel | 10 | 4 |
Kochman Petr | 10 | 1 |
Kotouček František | 10 | 2 |
Lebr Lukáš | 9 | 0 |
Novák Petr | 9 | 1 |
Pergl Jiří | 7 | 2 |
Šůcha Michal | 9 | 1 |