Domácí začali dobře, ale hosté zápas otočili. Vitalie Dumitras
Karel Hrubeš – Petr Burget, Martin Houdek, Milan Husák, Jiří Jeníček, Libor Kopecký, Jan Malypetr, Michal Rod, Jaroslav Sirotek, Petr Tůma vs Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Holík, Pavel Janeček, Jan Koller, Miroslav Mařík, Ivan Včelička, Martin Vobecký, Václav Ziegler
37. Martin Vobecký
45. Jiří Holík
47. Miroslav Mařík
5. 6. 23 19:30 HOSTI Torzo AFZ VV Vokra SV 10. 5:3 (1:0)
Pohledné utkání. Domácí šli do vedení, hosté v závěru snižovali, na vyrovnání to však nestačilo. Jaroslav Havran
Torzo AFZ VV Vokra SV
Petr Lexa – Jiří Bursík, Jiří Holík, Pavel Janeček, Jan Koller, Miroslav Mařík, Karel Novotný, Ivan Včelička, Martin Vobecký, Václav Ziegler vs Tomáš Zunt – Michal Bobysud, Ladislav Kovács, Milan Přílepek, Michael Procházka, Michal Šotola, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík
56. Ladislav Kovács
31. 5. 23 18:15 HOSTI Damned CF SUP Torzo AFZ 9. 4:5 (1:3)
Nervózní utkání s množstvím osobních soubojů. Jan Dont
Damned CF SUP Torzo AFZ
Luděk Michalík – Robert Baščan, Jan Dlabal, Pavel Horáček, Miloslav Mahdík, Michal Rychtera, Martin Suchý, Petr Svoboda, Martin Vlasák, Jaromír Vydra, Petr Zouza vs Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Bursík, Pavel Janeček, Miroslav Mařík, Karel Novotný, Ivan Včelička, Václav Ziegler
17. Ivan Včelička
18. 5. 23 19:30 HOSTI Torzo AFZ Pražačka seniors A 8. 4:0 (2:0)
Pěkné utkání zkušených borců. Pražačka Seniors byla výborná v poli, ale koncovka se jim nepovedla. Torzo se dostalo do vedení v prvním poločase a postupně navýšila skóre na konečných 4:0. Miroslav Kotek, Jan Liška
Torzo AFZ Pražačka seniors A
Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Bursík, Jiří Holík, Pavel Janeček, Jan Koller, František Koubek, Miroslav Mařík, Karel Novotný, Jan Pavlíček, Ivan Včelička, Václav Ziegler vs Petr Kubín – Roman Havel, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Pavel Staněk, Jan Syrovátka, Vlastimil Vilímek, Zbyněk Zahrádka
9. Jan Koller
47. OG
57. Václav Ziegler
9. 5. 23 18:30 MIKU1 Klokan Perón club SUP Torzo AFZ 7. 13:4 (7:1)
Technické, ofenzivní utkání. Prvních deset minut vyrovnaných, potom se Klokani rozjeli. Martin Jedlička
Klokan Perón club SUP Torzo AFZ
Roman Soukup – Stanislav Bejda, Jaromír Jindráček, Michal Jiráň, Tomáš Klinka, Karel Kristen, David Ronn, Petr Stupka, Zdeněk Tichý vs Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Holík, Pavel Janeček, Jan Koller, Miroslav Mařík, Karel Novotný, Jan Pavlíček, Václav Ziegler
49. Pavel Janeček
25. 4. 23 19:30 BECH Starci na chmelu SUP B Torzo AFZ 5. 2:6 (2:3)
Starci se sice dostali do vedení, ale ještě v té samé minutě Koller vyrovnal. A protože Torzo mělo Kollera, který vstřelil celkem pět branek, nebylo o dvou bodech pro Torzo pochyb. Michal Černoch
Starci na chmelu SUP B Torzo AFZ
Vratislav Feigel – Sergey Greshnyakov, Petr Hlásný, Pavel Kabourek, Petr Kochman, František Kotouček, Petr Novák, Jiří Pergl, Michal Šůcha vs Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Bursík, Jiří Holík, Pavel Janeček, Jan Koller, Miroslav Mařík, Karel Novotný, Jan Pavlíček, Martin Vobecký, Václav Ziegler
12. Petr Hlásný
30. Petr Novák
12., 22., 38., 44., 57. Jan Koller
28. Martin Vobecký
17. 4. 23 19:30 HOSTI Torzo AFZ Defect SUP 4. 0:3 (0:1)
Hosté měli více že hry, zasloužená výhra. Daniel Vostřez
Torzo AFZ Defect SUP
Petr Lexa – Jiří Bursík, Jiří Holík, Pavel Janeček, Jan Koller, Miroslav Mařík, Karel Novotný, Jan Pavlíček, Václav Ziegler vs Filip Fuchsa – Petr Havel, David Hůlka, Karel Hynek, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Martin Pleštil, Radek Zlatník
4., 33. David Hůlka
38. Karel Kocian
5. 4. 23 19:15 SANC1 Gold La Plate Torzo AFZ 3. 2:0 (0:0)
Bojovné vyrovnané utkání s množstvím nevyužitých šancí. Domácí byli v druhém poločase lepším týmem. Po vyloučení na obou stranách se dohrávalo v poklidu. Jaroslav Havran, Petr Mládek
Gold La Plate Torzo AFZ
Jan Pekárek – Milan Čihák, David Davídek, Patrik Dobiaš, Radek Dvořák, Petr Havelka, Stanislav Hnát, Jaroslav Horel, Tomáš Křivánek, Martin Novotný, Luboš Řezníček vs Petr Lexa – Jiří Bursík, Jiří Holík, Pavel Janeček, Karel Novotný, Jan Pavlíček, Ivan Včelička, Václav Ziegler
48. Ivan Včelička
30. 3. 23 19:30 DEKAN Torzo AFZ Terasy KFC SUP 2. 3:4 (2:2)
Za deštivého počasí se hrál divoký zápas, ve kterém se skóre přelévalo ze strany na stranu. Terasy o své výhře rozhodly v závěru, kdy dvěma góly zápas otočily. Michal Košťál
Torzo AFZ Terasy KFC SUP
Petr Lexa – Jiří Bursík, Jiří Holík, Pavel Janeček, František Koubek, Karel Novotný, Václav Ziegler vs Vojtěch Hrneček – Martin Hrneček, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Radek Piller, Aleš Ryzák, Jiří Samek, Tomáš Tomšů
20., 45. František Koubek
21. Václav Ziegler
3., 30., 57. Jiří Samek
58. Václav Nykl
45. Tomáš Tomšů
23. 3. 23 18:15 BECH SC Xaverov SUP Torzo AFZ 1. 4:3 (2:0)
Velice pěkné utkání. Hosté doplatili na neproměňování šancí, zvláště když Jan Koller neproměnil tři tutovky. Marek Prosický
SC Xaverov SUP Torzo AFZ
Bohumil Přibyl – Vasil Boev, Petr Exner, Ivan Habrun, Václav Hromas, Tomáš Jakl, Marek Mach, Jiří Šebek, Dalibor Slezák, Slavomír Trepera, Slavomír Voženílek vs Petr Lexa – Jiří Bursík, Jiří Holík, Pavel Janeček, Jan Koller, Miroslav Mařík, Karel Novotný, Ivan Včelička