Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 20.6.23 | 17:45 | ZABEH | Stýbla Ďáblic SUP Bítovská SUP | 11. | 4:6 |
Út 6.6.23 | 19:15 | HRAB1 | Kickers 1990 ČFC Stýbla Ďáblic SUP | 10. | 2:3 |
Út 30.5.23 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica SUP Stýbla Ďáblic SUP | 9. | 6:0 k. |
St 17.5.23 | 18:00 | ZAK | Stýbla Ďáblic SUP Rokoska SUP | 8. | 1:9 |
St 10.5.23 | 19:15 | HANSP | Prohibice FKK SUP Stýbla Ďáblic SUP | 7. | 2:4 |
Út 2.5.23 | 18:00 | KORAB | Stýbla Ďáblic SUP Sedm zbabělých SUP | 6. | 8:5 |
St 26.4.23 | 20:30 | SCBEC | Endoprotéza Stýbla Ďáblic SUP | 5. | 1:4 |
Po 17.4.23 | 18:00 | KORAB | Stýbla Ďáblic SUP Javorák plus | 4. | 4:9 |
St 12.4.23 | 20:30 | SANC1 | RP U Zábranských Stýbla Ďáblic SUP | 3. | 7:4 |
St 29.3.23 | 18:00 | SCBEC | Stýbla Ďáblic SUP Šachta UK SUP | 2. | 8:6 |
Čt 23.3.23 | 20:45 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A Stýbla Ďáblic SUP | 1. | 8:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Javorák plus | 11 | 10 | 1 | 0 | 47:17 | 21 |
2. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 9 | 1 | 1 | 47:16 | 19 |
3. | Santa Dominica SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 56:31 | 15 |
4. | Rokoska SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 46:20 | 13 |
5. | RP U Zábranských | 11 | 5 | 3 | 3 | 39:37 | 13 |
6. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 4 | 4 | 3 | 45:28 | 12 |
7. | Bítovská SUP | 11 | 5 | 0 | 6 | 41:44 | 10 |
8. | Stýbla Ďáblic SUP | 11 | 5 | 0 | 6 | 43:61 | 10 |
9. | Prohibice FKK SUP | 11 | 3 | 2 | 6 | 25:31 | 8 |
10. | Šachta UK SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 31:41 | 7 |
11. | Endoprotéza | 11 | 2 | 0 | 9 | 16:54 | 4 |
12. | Sedm zbabělých SUP | 11 | 0 | 0 | 11 | 17:73 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 9.5.23 | 18:15 | HOSTI | Primitives Prague FC Le Jardin (HL5B) |
Út 9.5.23 | 19:30 | HOSTI | Airconquest F.F.C. Kerata Chíjos (HL7D) |
Út 9.5.23 | 20:45 | HOSTI | The Penguins 6:5 XXL Frankie (VL2B) |
Út 23.5.23 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC UVL Lekfa UVL (UVL2B) |
Út 23.5.23 | 19:30 | HOSTI | Swag Martin Fenin K.K.K. (HL6E) |
Út 23.5.23 | 20:45 | HOSTI | Frankie Malostranský SK (VL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Ballek Daniel | 3 | 0 |
Bartůněk Michal | 5 | 4 |
Benda Radek | 9 | 8 |
Friml Václav | 8 | 2 |
Jehlička Jan | 1 | 0 |
Kačerovský Petr | 7 | 8 |
Michetschläger Petr | 6 | 4 |
Moravec František | 7 | 0 |
Mráz Marcel | 6 | 0 |
Novák Pavel | 6 | 1 |
Štochl Roman | 10 | 3 |
Venc Roman | 2 | 5 |
Weiner Miroslav | 10 | 7 |