Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 20.6.23 | 18:00 | ZAK | Sedm zbabělých SUP Javorák plus | 11. | 0:6 k. |
Po 5.6.23 | 19:45 | KBELY | RP U Zábranských Sedm zbabělých SUP | 10. | 3:2 |
Po 29.5.23 | 19:45 | KBELY | Sedm zbabělých SUP Šachta UK SUP | 9. | 1:3 |
Čt 18.5.23 | 20:45 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A Sedm zbabělých SUP | 8. | 6:0 k. |
Út 9.5.23 | 19:00 | ZABEH | Sedm zbabělých SUP Bítovská SUP | 7. | 1:3 |
Út 2.5.23 | 18:00 | KORAB | Stýbla Ďáblic SUP Sedm zbabělých SUP | 6. | 8:5 |
Út 25.4.23 | 17:45 | ZABEH | Sedm zbabělých SUP Santa Dominica SUP | 5. | 3:15 |
Po 17.4.23 | 19:45 | KBELY | Rokoska SUP Sedm zbabělých SUP | 4. | 7:0 |
Út 11.4.23 | 18:30 | KBELY | Sedm zbabělých SUP Prohibice FKK SUP | 3. | 3:5 |
Út 28.3.23 | 19:15 | HRAB2 | Kickers 1990 ČFC Sedm zbabělých SUP | 2. | 13:1 |
Po 20.3.23 | 19:45 | KBELY | Endoprotéza Sedm zbabělých SUP | 1. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Javorák plus | 11 | 10 | 1 | 0 | 47:17 | 21 |
2. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 9 | 1 | 1 | 47:16 | 19 |
3. | Santa Dominica SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 56:31 | 15 |
4. | Rokoska SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 46:20 | 13 |
5. | RP U Zábranských | 11 | 5 | 3 | 3 | 39:37 | 13 |
6. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 4 | 4 | 3 | 45:28 | 12 |
7. | Bítovská SUP | 11 | 5 | 0 | 6 | 41:44 | 10 |
8. | Stýbla Ďáblic SUP | 11 | 5 | 0 | 6 | 43:61 | 10 |
9. | Prohibice FKK SUP | 11 | 3 | 2 | 6 | 25:31 | 8 |
10. | Šachta UK SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 31:41 | 7 |
11. | Endoprotéza | 11 | 2 | 0 | 9 | 16:54 | 4 |
12. | Sedm zbabělých SUP | 11 | 0 | 0 | 11 | 17:73 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 27.3.23 | 18:30 | MIKU3 | Junior Motol VET Eukaryota 2.LKW VET (VL4A) |
Po 27.3.23 | 19:45 | MIKU3 | Slawoj Břevnov Ugandská ťava VET (VL3A) |
Út 18.4.23 | 18:00 | HRAB3 | Perpetis Karety Praha FC (HL8D) |
Út 18.4.23 | 19:15 | HRAB3 | Vibromax 2012 Čechie 12° SUP (SVL3A) |
Čt 8.6.23 | 18:00 | HRAB1 | A - klub 90 Smarty FC (HL8B) |
Čt 8.6.23 | 19:15 | HRAB1 | Audi United FC Warrior MAC (HL2B) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bohuslav Jiří | 6 | 1 |
Hoskovec Jakub | 2 | 0 |
Ježek Pavel | 3 | 0 |
Mansfeld Petr | 1 | 1 |
Nergl Miloslav | 9 | 1 |
Pešek Jaroslav | 7 | 1 |
Pojer Robert | 5 | 3 |
Rohlík Jiří | 9 | 1 |
Sehnal Martin | 7 | 0 |
Shíbal Petr | 9 | 6 |
Skřivan Aleš | 9 | 3 |
Vrana Aleš | 5 | 0 |