Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 12.6.23 | 18:15 | HANSP | Čechie 12° SUP Flamengo FC SUP | 9. | 2:2 |
Po 29.5.23 | 18:15 | HANSP | Flamengo FC SUP Bílý lev CF SUP | 8. | 8:2 |
Po 22.5.23 | 18:15 | HANSP | Super Calvados Flamengo FC SUP | 7. | 0:6 k. |
Po 15.5.23 | 18:15 | HANSP | Flamengo FC SUP Jawa-Suprtechno A | 6. | 4:0 |
Po 24.4.23 | 18:15 | HANSP | Flamengo FC SUP Vibromax 2012 | 5. | 2:1 |
Po 17.4.23 | 18:15 | DEKAN | Socra SUP Flamengo FC SUP | 4. | 2:6 |
Po 3.4.23 | 18:15 | HANSP | Flamengo FC SUP Premiéra TV Nowatron SUP | 3. | 5:2 |
Po 27.3.23 | 20:45 | ARIT | Tučňáci SUP B Flamengo FC SUP | 2. | 1:1 |
Po 20.3.23 | 20:45 | ARIT | Flamengo FC SUP Houbaři | 1. | 6:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flamengo FC SUP | 9 | 7 | 2 | 0 | 40:10 | 16 |
2. | Čechie 12° SUP | 9 | 7 | 1 | 1 | 45:12 | 15 |
3. | Premiéra TV Nowatron SUP | 9 | 7 | 0 | 2 | 39:18 | 14 |
4. | Tučňáci SUP B | 9 | 6 | 1 | 2 | 29:15 | 13 |
5. | Socra SUP | 9 | 4 | 1 | 4 | 28:28 | 9 |
6. | Bílý lev CF SUP | 9 | 4 | 0 | 5 | 26:34 | 8 |
7. | Jawa-Suprtechno A | 9 | 3 | 1 | 5 | 19:19 | 7 |
8. | Vibromax 2012 | 9 | 1 | 1 | 7 | 10:42 | 3 |
9. | Super Calvados | 9 | 1 | 1 | 7 | 6:39 | 3 |
10. | Houbaři | 9 | 0 | 2 | 7 | 10:35 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 14.6.23 | 18:00 | HANSP | TBC Lachtan VET Dřevosprint SC (VL3C) |
St 14.6.23 | 19:15 | HANSP | Pendula Bona AC VET Demoliční četa VET (VL3C) |
Po 26.6.23 | 18:15 | HANSP | Sanitka AS Notorlet Stodůlky (HL6A) |
Po 26.6.23 | 19:30 | HANSP | Nemesis VET Pivušky FC VET (VL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chvapil Tomáš | 7 | 7 |
Čížek Petr | 8 | 5 |
Dvořák Miroslav | 6 | 2 |
Haškovec Karel | 7 | 4 |
Kozohorský David | 1 | 0 |
Lokvenc Jiří | 5 | 5 |
Rot Josef | 5 | 2 |
Šimberský Daniel | 8 | 2 |
Trexler Evžen | 8 | 0 |
Vykysalý František | 8 | 5 |
Zábranský David | 4 | 2 |