Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.6.23 | 19:30 | HOSTI | Dřevosprint SC Ohnivý koule FK | 11. | 4:4 |
St 14.6.23 | 18:00 | HANSP | TBC Lachtan VET Dřevosprint SC | 10. | 6:0 |
Ne 4.6.23 | 15:00 | DEKAN | Dřevosprint SC Terasy KFC VET | 9. | 0:6 k. |
Čt 25.5.23 | 19:15 | HRAB1 | Sananim Legends Dřevosprint SC | 8. | 4:5 |
Čt 18.5.23 | 19:15 | HRAB1 | Dřevosprint SC Druhej dech | 7. | 0:6 k. |
Čt 11.5.23 | 19:15 | TEMPO | To mi stačí VET Dřevosprint SC | 6. | 6:2 |
St 26.4.23 | 20:30 | MOTO1 | Deportivo Estudiantil VET Dřevosprint SC | 5. | 0:2 |
St 19.4.23 | 19:15 | LITVI | Dřevosprint SC Demoliční četa VET | 4. | 2:3 |
St 12.4.23 | 18:15 | PRKOP | Blesk VK VET A Dřevosprint SC | 3. | 9:2 |
St 29.3.23 | 19:15 | SCBEC | Dřevosprint SC Hvězda VAB F.C. | 2. | 4:4 |
St 22.3.23 | 19:15 | HANSP | Pendula Bona AC VET Dřevosprint SC | 1. | 8:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Demoliční četa VET | 11 | 9 | 1 | 1 | 48:13 | 19 |
2. | Terasy KFC VET | 11 | 8 | 2 | 1 | 56:21 | 18 |
3. | Blesk VK VET A | 11 | 8 | 1 | 2 | 48:19 | 17 |
4. | Deportivo Estudiantil VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 35:18 | 12 |
5. | To mi stačí VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:29 | 12 |
6. | Pendula Bona AC VET | 11 | 4 | 3 | 4 | 30:32 | 11 |
7. | Druhej dech | 11 | 3 | 5 | 3 | 32:35 | 11 |
8. | Ohnivý koule FK | 11 | 4 | 2 | 5 | 39:46 | 10 |
9. | Hvězda VAB F.C. | 11 | 1 | 5 | 5 | 23:38 | 7 |
10. | TBC Lachtan VET | 11 | 2 | 2 | 7 | 19:40 | 6 |
11. | Dřevosprint SC | 11 | 2 | 2 | 7 | 21:56 | 6 |
12. | Sananim Legends | 11 | 1 | 1 | 9 | 26:60 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 11.4.23 | 19:30 | LITVI | Black mamba IBD The Hamptons (HL5C) |
Út 11.4.23 | 20:45 | LITVI | Santa Tranta VET Klokan club Perón V (VL1A) |
St 10.5.23 | 18:30 | MIKU2 | Borci nad Labem FK S nadhledem (HL8F) |
St 10.5.23 | 19:45 | MIKU2 | Tyran Saens 1.FC VET A Santa Tranta VET (VL1A) |
Po 29.5.23 | 19:15 | MOTO1 | Flyers Jinonice FC Morová rána 1.FC (HL1A) |
Po 29.5.23 | 20:30 | MOTO1 | Vojenské lesy G.I.C La Plate de Cünde (HL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bokůvka Pavel | 9 | 5 |
Marhoul Jindřich | 9 | 2 |
Matejčík Pavol | 9 | 1 |
Novotný Čestmír | 9 | 1 |
Procházka Antonín | 5 | 5 |
Studený Zdeněk | 8 | 2 |
Tomaides Jaromír | 8 | 5 |
Vaďura Roman | 4 | 0 |
Vondruška František | 3 | 0 |