Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 12.6.23 | 18:15 | CESMI | Bílý lev CF SUP Jawa-Suprtechno A | 9. | 2:1 |
Po 29.5.23 | 19:15 | HRAB1 | Jawa-Suprtechno A Super Calvados | 8. | 3:1 |
Po 22.5.23 | 19:15 | HRAB1 | Jawa-Suprtechno A Vibromax 2012 | 7. | 7:0 |
Po 15.5.23 | 18:15 | HANSP | Flamengo FC SUP Jawa-Suprtechno A | 6. | 4:0 |
Po 24.4.23 | 19:15 | HRAB1 | Jawa-Suprtechno A Socra SUP | 5. | 0:3 |
Po 17.4.23 | 19:30 | BECH | Premiéra TV Nowatron SUP Jawa-Suprtechno A | 4. | 4:1 |
Po 3.4.23 | 19:15 | HRAB1 | Jawa-Suprtechno A Tučňáci SUP B | 3. | 2:3 |
Po 27.3.23 | 19:15 | HRAB1 | Houbaři Jawa-Suprtechno A | 2. | 2:2 |
Po 20.3.23 | 19:15 | HRAB2 | Jawa-Suprtechno A Čechie 12° SUP | 1. | 3:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flamengo FC SUP | 9 | 7 | 2 | 0 | 40:10 | 16 |
2. | Čechie 12° SUP | 9 | 7 | 1 | 1 | 45:12 | 15 |
3. | Premiéra TV Nowatron SUP | 9 | 7 | 0 | 2 | 39:18 | 14 |
4. | Tučňáci SUP B | 9 | 6 | 1 | 2 | 29:15 | 13 |
5. | Socra SUP | 9 | 4 | 1 | 4 | 28:28 | 9 |
6. | Bílý lev CF SUP | 9 | 4 | 0 | 5 | 26:34 | 8 |
7. | Jawa-Suprtechno A | 9 | 3 | 1 | 5 | 19:19 | 7 |
8. | Vibromax 2012 | 9 | 1 | 1 | 7 | 10:42 | 3 |
9. | Super Calvados | 9 | 1 | 1 | 7 | 6:39 | 3 |
10. | Houbaři | 9 | 0 | 2 | 7 | 10:35 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 29.3.23 | 18:00 | HANSP | Yellow Dildos B Inter Urus (HL7E) |
St 29.3.23 | 19:15 | HANSP | Druhej dech Pendula Bona AC VET (VL3C) |
Út 30.5.23 | 19:15 | MALES | Akademie Flirtu Pohoda FC B (HL7D) |
Út 30.5.23 | 20:30 | MALES | Plameňáci 1.FC VET PFC Kodymka (VL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beránek Pavel | 9 | 8 |
Bocek Michal | 2 | 0 |
Čihák Roman | 2 | 0 |
Fiala Karel | 4 | 2 |
Gerschon Pavel | 6 | 0 |
Ježek Josef | 9 | 0 |
Kastner Miroslav | 9 | 0 |
Kopečný Pavel | 5 | 1 |
Moravec Karel | 1 | 0 |
Rampach Martin | 7 | 4 |
Rezek Daniel | 1 | 0 |
Sochor Vojtěch | 2 | 2 |
Svátek Pavel | 7 | 2 |
Veselý Daniel | 1 | 0 |
Zachar Jan | 3 | 0 |