Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 15.6.23 | 18:00 | MALES | Lekfa UVL Cinda Fernet UVL | 9. | 0:6 k. |
Út 30.5.23 | 18:15 | HOSTI | Cinda Fernet UVL Benda 1964 OFC UVL | 8. | 4:0 |
Čt 25.5.23 | 17:00 | ZAK | Estudiantes UVL Cinda Fernet UVL | 7. | 2:1 |
Út 16.5.23 | 19:15 | STER1 | Cinda Fernet UVL Koliba F.C.V. UVL | 6. | 6:0 k. |
Čt 11.5.23 | 17:45 | ZABEH | Trops 1.SK UVL Cinda Fernet UVL | 5. | 1:6 |
Čt 27.4.23 | 19:15 | STER2 | Cinda Fernet UVL Podolka FC UVL | 4. | 1:1 |
Út 18.4.23 | 19:15 | SANC1 | Ultra Orion-Naděje Cinda Fernet UVL | 3. | 5:5 |
Čt 13.4.23 | 19:15 | STER3 | Cinda Fernet UVL Ladronka U70 | 2. | 6:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podolka FC UVL | 8 | 6 | 1 | 1 | 29:9 | 13 |
2. | Cinda Fernet UVL | 8 | 5 | 2 | 1 | 35:10 | 12 |
3. | Trops 1.SK UVL | 8 | 5 | 2 | 1 | 18:10 | 12 |
4. | Ultra Orion-Naděje | 8 | 4 | 2 | 2 | 26:18 | 10 |
5. | Estudiantes UVL | 8 | 4 | 1 | 3 | 23:12 | 9 |
6. | Benda 1964 OFC UVL | 8 | 4 | 0 | 4 | 20:15 | 8 |
7. | Ladronka U70 | 8 | 2 | 0 | 6 | 13:26 | 4 |
8. | Lekfa UVL | 8 | 1 | 2 | 5 | 13:29 | 4 |
9. | Koliba F.C.V. UVL | 8 | 0 | 0 | 8 | 0:48 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Cinda Fernet UVL | 1. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 24.4.23 | 18:15 | PLAM | Kvantanámo SČZP (HL4A) |
Po 24.4.23 | 19:30 | PLAM | Dvacítka Komety FC A (HL2A) |
St 17.5.23 | 18:15 | PRKOP | Nejasná identita 1.HK Tetřívci B (HL7G) |
St 17.5.23 | 19:30 | PRKOP | PAPE Dejvice Legion Aliena A (HL2B) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dubec Rudolf | 6 | 0 |
Frolík František | 6 | 5 |
Gistr Vladimír | 5 | 0 |
Klofáč Jan | 2 | 0 |
Müller Jiří | 4 | 2 |
Podskalský Jiří | 6 | 0 |
Sedmihradský Luboš | 6 | 3 |
Šmejkal Petr | 6 | 5 |
Šolc Josef | 6 | 0 |
Štika Karel | 6 | 0 |
Suchánek Milan | 5 | 0 |
Zoufalý Roman | 4 | 7 |