Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 21.6.23 | 19:30 | CESMI | Legion Aliena A Audi United FC | 11. | 2:4 |
St 7.6.23 | 20:15 | ZABEH | Pneuservis-Bartoušek Legion Aliena A | 10. | 1:2 |
Út 30.5.23 | 18:15 | PRKOP | Legion Aliena A Debakl FC | 9. | 4:1 |
St 17.5.23 | 19:30 | PRKOP | PAPE Dejvice Legion Aliena A | 8. | 0:6 |
Út 9.5.23 | 20:15 | METE2 | Legion Aliena A Huňáč PK A | 7. | 2:3 |
St 3.5.23 | 19:30 | DEKAN | Bruins FC Legion Aliena A | 6. | 7:1 |
Pá 28.4.23 | 19:15 | P2 | Legion Aliena A MFK Klokan B | 5. | 3:2 |
St 19.4.23 | 20:30 | MOTO4 | MC Sarmat A Legion Aliena A | 4. | 2:4 |
St 12.4.23 | 19:30 | TEMPO | Legion Aliena A Les Miserables | 3. | 11:5 |
St 5.4.23 | 19:00 | METE1 | Youngsters FC A Legion Aliena A | 2. | 2:3 |
St 29.3.23 | 18:00 | HRAB2 | Warrior MAC Legion Aliena A | 1. | 2:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | MC Sarmat A | 11 | 8 | 1 | 2 | 37:17 | 17 |
2. | Huňáč PK A | 11 | 7 | 2 | 2 | 41:22 | 16 |
3. | Legion Aliena A | 11 | 8 | 0 | 3 | 43:29 | 16 |
4. | Audi United FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 40:26 | 15 |
5. | Les Miserables | 11 | 7 | 0 | 4 | 66:49 | 14 |
6. | Pneuservis-Bartoušek | 11 | 5 | 2 | 4 | 34:27 | 12 |
7. | Debakl FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 44:27 | 11 |
8. | Youngsters FC A | 11 | 4 | 2 | 5 | 42:35 | 10 |
9. | Bruins FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:28 | 10 |
10. | Warrior MAC | 11 | 2 | 2 | 7 | 16:32 | 6 |
11. | MFK Klokan B | 11 | 1 | 0 | 10 | 15:83 | 2 |
12. | PAPE Dejvice | 11 | 1 | 1 | 9 | 26:57 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 27.3.23 | 18:00 | HRAB1 | Senioři Praha A Gekad (HL8A) |
Po 27.3.23 | 19:15 | HRAB1 | Houbaři Jawa-Suprtechno A (SVL3A) |
Út 6.6.23 | 18:30 | MIKU3 | Dirty Boys VET Malostranský SK (VL2B) |
Út 6.6.23 | 19:45 | MIKU3 | K.T.S. FC Trops 1.SK (HL4C) |
St 28.6.23 | 18:45 | ARIT | Anton aus Tirol Ekonom WT VET (VL2A) |
St 28.6.23 | 20:00 | ARIT | Orange Predators A Hanspaulský beton (HL5B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bilotserkovets Ivan | 9 | 6 |
Chirkov Sergei | 1 | 0 |
Kaibar Dias | 7 | 2 |
Karaslai Vasyl | 10 | 2 |
Kenyiz Vasyl | 5 | 2 |
Koval Oleksandr | 10 | 12 |
Kushney Rostyslav | 11 | 0 |
Lastivka Vitalii | 1 | 0 |
Misbakhetdinov Ruslan | 9 | 5 |
Nadolskyi Serhii | 1 | 0 |
Novosad Ivan | 11 | 6 |
Shukatka Nazariy | 8 | 1 |
Uzunov Maksym | 7 | 2 |