10. Tycho de Brahe FC A 11 3 1 7 32:47 7

St 12.4.23 18:00 KORAB Credit Praha FC O2 TV Sport   (HL6I)
St 12.4.23 19:15 KORAB Celtic THK Velmistři prokrastinace   (HL4B)
Út 9.5.23 18:30 MIKU2 Notorkros FK Rebel Circus   (HL4C)
Út 9.5.23 19:45 MIKU2 Bamboocha City A.G.Č.V.   (HL4C)
St 14.6.23 19:00 P3 Speciál Bráník B Rozmetadlo FC   (HL3B)
St 14.6.23 20:15 P3 Tuscarora 03 Tralalalala   (HL6F)

26. 6. 23 18:15 HOSTI SČZP Ekonom WT 11. 4:4 (2:2)
Slušné utkání. Ekonom byl po velkým tlakem, přesto se mu v závěru podařilo vyrovnat na 4:4. Miroslav Kotek, Jan Liška
SČZP Ekonom WT
Jan Žežulka – Pavel Dinh, Jakub Dvořák, Adam Krejzl, Matěj Mündl, Vojtěch Semecký, Jakub Škobis, Radek Skuhra vs Jakub Šoukal – Ladislav Adamec, Karel Diviš, Lukáš Fabera, Daniel Filip, Tomáš Modr, Jakub Troníček
60. Jakub Troníček
12. 6. 23 19:15 HRAB2 Tycho de Brahe FC A SČZP 10. 4:2 (0:1)
Utkání, kterému by slušela remíza. Domácí ve druhém poločase behěm tří minut otočili výsledek a zvítězili. Jaroslav Havran, Zdeňka Kabeláčová
Tycho de Brahe FC A SČZP
Rudolf Růžek – Vladimír Chrástecký, Přemysl Dušek, David Hůlka, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Sebastian Rygl vs Lukáš Michl – Pavel Dinh, Jakub Dvořák, Vojtěch Hampapa, Adam Krejzl, Jakub Škobis, Radek Skuhra, Jan Žežulka
44. Sebastian Rygl
46., 51. Přemysl Dušek
47. Daniel Martiška
59 Sebastian Rygl 9., 31. Adam Krejzl
5. 6. 23 19:15 HRAB2 Jardovi Hřebíci SČZP 9. 4:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, domácí byli přesnější v koncovce. Filip Černý
Jardovi Hřebíci SČZP
Tomáš Zajíček – Vilém Frieb, Adam Homolka, Adam Rožánek, Jan Sedlář, Tomáš Slabý, Martin Šnajdr vs Lukáš Michl – Pavel Dinh, Jakub Dvořák, Ondřej Dvořák, Vojtěch Hampapa, Adam Krejzl, Radek Skuhra, Jaroslav Šprungl, Jan Žežulka
18. Adam Rožánek
33., 47. Adam Homolka
35. Jan Sedlář
1. Radek Skuhra
51. Jaroslav Šprungl
29. 5. 23 19:15 STER1 SČZP Deportivo bez Coruna A 8. 3:1 (1:0)
V zajímavém, pohledném souboji s mnoha šancemi na obou stranách rozhodla lepší produktivita domácích v závěru. Kamil Kohout
SČZP Deportivo bez Coruna A
Lukáš Michl – Pavel Dinh, Jakub Dvořák, Jan Hadraba, Adam Krejzl, Vojtěch Semecký, Jakub Škobis, Radek Skuhra, Jan Žežulka vs Vojtěch Ruffer – Tomáš Dvořák, Michal Majer, Adam Mašek, Jakub Menšík, Lukáš Rada, Michael Rytíř, Petr Sailer, Sebastian Štelzig
27. Jan Žežulka
48. Jakub Dvořák
53. Adam Krejzl
60 Vojtěch Semecký 42. Lukáš Rada 33. Tomáš Dvořák
60. Adam Mašek
22. 5. 23 20:30 ZAK Erectico TBC SČZP 7. 3:4 (1:2)
Pěkné, vyrovnané utkání, ve kterém měli víc štěstí hosté. Tomáš Symon
Erectico TBC SČZP
Pavel Sokolík – Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Serhiy Malanyak, Petr Moravec, Aleš Průcha vs Lukáš Michl – Pavel Dinh, Jakub Dvořák, Vojtěch Hampapa, Adam Krejzl, Radek Skuhra, Jaroslav Šprungl, Jan Žežulka
25., 59. Petr Moravec
51. Pavel Jindra
8. Jakub Dvořák
28. Jaroslav Šprungl
40. Adam Krejzl
43. Pavel Dinh
15. 5. 23 20:30 STER1 SČZP Bronx KKK A 6. 8:2 (2:1)
Prvních dvacet minut vyrovnaný zápas, pak už měli převahu domácí. Martin Jedlička
SČZP Bronx KKK A
Lukáš Michl – Pavel Dinh, Jakub Dvořák, Jan Hadraba, Vojtěch Hampapa, Adam Krejzl, Matěj Mündl, Jakub Škobis, Radek Skuhra, Jan Žežulka vs Martin Žižkovský – Hugo Čakurda, Petr Dixa, Tadeáš Freisler, Pavel Klupka, Petr Malý, Andrii Matsevka, Jakub Pitron, Michal Radotínský, Petr Špánek
16., 21., 51. Vojtěch Hampapa
42., 47., 54., 55. Jan Žežulka
58. Jakub Škobis
14. Jakub Pitron
53. Andrii Matsevka
11. 5. 23 18:30 MIKU4 SČZP Domácí potřeby A 2. 10:1 (2:0)
Domácí potřeby v druhém poločase odpadly a vysoko prohrály. Jakub Plechšmíd
SČZP Domácí potřeby A
Lukáš Michl – Jan Brom, Pavel Dinh, Jakub Dvořák, Jan Hadraba, Adam Krejzl, Jakub Škobis, Radek Skuhra vs Michal Louda – Patrik Farkaš, Adam Krmela, Lukáš Urban, Patrik Urban, Jakub Zatkal
4., 53., 60. Jakub Škobis
18., 34., 38. Adam Krejzl
32. Jan Hadraba
39. Jakub Dvořák
48., 56. Pavel Dinh
43. Patrik Farkaš
24. 4. 23 18:15 PLAM Kvantanámo SČZP 5. 3:6 (2:2)
Hosté v prvním poločase ztratili dvoubrankový náskok, po přestávce ale rychle třikrát skórovali a výhru si už pohlídali. Martin Hošek, Taras Vatral
Kvantanámo SČZP
Jakub Kotek – Petr Čáha, Jakub Krampera, Dušan Kuzmík, Václav Mašek, Šimon Matějíček, Štěpán Návrat, Dominik Pavelka, Vitalij Šorban, Jan Stavinoha vs Lukáš Michl – Jakub Dvořák, Ondřej Dvořák, Adam Krejzl, Matěj Mündl, Radek Skuhra, Jaroslav Šprungl, Jan Žežulka