Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 26.6.23 | 19:15 | MALES | Sebranka FC VET Turman VET | 11. | 2:3 |
Út 13.6.23 | 19:15 | KORAB | Turman VET Traktor Praha VET | 10. | 0:2 |
Út 6.6.23 | 19:30 | ARIT | Pivušky FC VET Turman VET | 9. | 5:1 |
Út 30.5.23 | 20:45 | CESMI | Turman VET Slawoj Břevnov | 8. | 5:7 |
Po 22.5.23 | 19:45 | MIKU4 | Ugandská ťava VET Turman VET | 7. | 3:1 |
Út 16.5.23 | 19:15 | SANC2 | Turman VET Tatarský biftek VET | 6. | 0:2 |
Po 24.4.23 | 18:00 | STER2 | Ďáblická klička Turman VET | 5. | 1:5 |
Po 17.4.23 | 19:00 | ZABEH | Turman VET Tream Deam FC VET | 4. | 5:3 |
Út 11.4.23 | 20:30 | MOTO1 | Věčná žízeň FC VET Turman VET | 3. | 1:1 |
Út 28.3.23 | 20:30 | ZAK | Turman VET Nemesis VET | 2. | 2:3 |
Po 20.3.23 | 20:30 | KORAB | Zlatý krysy FC Turman VET | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pivušky FC VET | 11 | 8 | 1 | 2 | 55:31 | 17 |
2. | Zlatý krysy FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 35:23 | 16 |
3. | Ďáblická klička | 11 | 6 | 3 | 2 | 39:22 | 15 |
4. | Věčná žízeň FC VET | 11 | 6 | 3 | 2 | 36:24 | 15 |
5. | Nemesis VET | 11 | 5 | 3 | 3 | 38:25 | 13 |
6. | Tatarský biftek VET | 11 | 5 | 3 | 3 | 22:25 | 13 |
7. | Ugandská ťava VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 29:30 | 12 |
8. | Slawoj Břevnov | 11 | 4 | 3 | 4 | 44:43 | 11 |
9. | Turman VET | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:33 | 7 |
10. | Traktor Praha VET | 11 | 2 | 2 | 7 | 21:40 | 6 |
11. | Sebranka FC VET | 11 | 2 | 0 | 9 | 18:44 | 4 |
12. | Tream Deam FC VET | 11 | 1 | 1 | 9 | 23:45 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 11.5.23 | 18:00 | KORAB | Inter Letná Pivosauři (HL6H) |
Čt 11.5.23 | 19:15 | KORAB | Manchlastr FC Modrý Svině A (HL4B) |
Čt 11.5.23 | 20:30 | KORAB | Bílá pohroma WRP (HL5F) |
Po 19.6.23 | 18:00 | KORAB | Blesk VK A Yellow Dildos A (HL3A) |
Po 19.6.23 | 19:15 | KORAB | Inter Lotyšák A Typos FC (HL2A) |
Po 19.6.23 | 20:30 | KORAB | Traktor Praha A Banana Chiquíta (HL7B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Altman Radek | 3 | 1 |
Altman Zbyněk | 11 | 8 |
Flesar František | 9 | 3 |
Forejt Tomáš | 10 | 0 |
Janda Petr | 3 | 0 |
Kašpar Rudolf | 8 | 1 |
Kotek Tomáš | 11 | 2 |
Licek Petr | 3 | 2 |
Meixner Roman | 7 | 1 |
Micka Martin | 7 | 0 |
Packert Petr | 1 | 0 |
Říha Daniel | 10 | 0 |
Stegmüller Pavel | 11 | 5 |