19. 11. 12 20:45 DEKAN Cvrčci FC Kvantanámo 10. 2:2 (0:0)
Kvalitní utkání se zaslouženou remízou. Voldán
Tomáš Růžička – Daniel Boťcha, Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Petr Štípl vs Martin Bartoníček – Jan Hořejš, Jakub Jančí, Tomáš Krábek, David Král, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Radek Matoušek, Jan Reichert
50. Marek Fojtů
47. Jan Reichert
60. Martin Bartoníček
12. 11. 12 19:15 ZAK Kvantanámo Blaženka spiders 9. 2:1 (1:1)
Velmi kvalitní utkání, které rozhodla šťastná trefa gólmana Kvantanáma z poloviny hřiště. Daniel Morávek
Kvantanámo Blaženka spiders
Martin Bartoníček – Martin Crkal, Jan Hořejš, Jakub Jančí, Tomáš Krábek, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Radek Matoušek, Jan Reichert, Ladislav Vaněk vs Radim Sedláček – Zbyněk Faukner, Said Salim Hafidh, Václav Hlaváček, Robert Janoušek, Jan Kalina, Marek Kotala, Lukáš Vavrla
11. Jan Reichert
59. Martin Bartoníček
2. Robert Janoušek
5. 11. 12 18:30 HRAB2 Arabská Kvantanámo 8. 2:4 (1:1)
Arabská se vždy dostala do vedení, ale hosté stihli vždy okamžitě srovnat a následně dvěma zásahy utkání obrátit a vyhrát. Jiří Lipár, Dominik Lipár
Arabská Kvantanámo
Martin Jinek – Martin Fried, Petr Hájek, Michal Jinek, Rudolf Klepáček, Vít Mach, Jan Novák, Petr Pařízek vs Martin Bartoníček – Jan Hořejš, Jakub Jančí, Tomáš Krábek, David Král, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Jan Reichert, Ladislav Vaněk
16., 37. Petr Hájek 18. Jan Reichert
42., 55. Jakub Jančí
50. Dušan Kuzmík
29. 10. 12 19:00 P2 Kvantanámo Vyzunk FM 7. 6:1 (5:0)
Jednoznačný průběh utkání, kdy domácí rychlými kombinacemi po zemi ničilo svého soupeře. Druhý poločas se jen dohrával. Tomáš Caizl
Kvantanámo Vyzunk FM
Martin Bartoníček – Petr Čáha, Jan Hořejš, Tomáš Krábek, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Radek Matoušek, Jan Reichert, Ladislav Vaněk vs Michal Matejka – Martin Gregor, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Adam Žaba
3. Dušan Kuzmík
17. Petr Čáha
20. Tomáš Krábek
23., 47. Jan Reichert
27. Radek Matoušek
39. Tomáš Soukup
22. 10. 12 19:30 MIKU1 VŠSK MFF UK C Kvantanámo 6. 2:5 (0:3)
Brzká branka Kvantanáma domácí zaskočila a než se vzpamatovali, prohrávali 0:3. Ve druhé půli už hosté jen kontrolovali vedení.
VŠSK MFF UK C Kvantanámo
Šimon Srp – Daniel Bartošek, Ondřej Kouklík, Petr Lukeš, Lukáš Michetschläger, Matěj Ryston, Jan Salava, Jakub Šťasta, Michal Vališka vs Martin Bartoníček – Petr Čáha, Martin Crkal, Jan Hořejš, Tomáš Krábek, David Král, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Jan Reichert, Ladislav Vaněk
32. Ondřej Kouklík
54. Petr Lukeš
3. Petr Čáha
16. Martin Crkal
18., 31., 57. Jan Reichert
15. 10. 12 19:00 STER3 Kvantanámo Traktor Praha A 5. 6:4 (4:1)
Jasná převaha domácích. Viktor Nihalchuk, Serhyi Pundor
Kvantanámo Traktor Praha A
Martin Bartoníček – Jan Hořejš, Tomáš Krábek, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Radek Matoušek, Jan Reichert vs Jan Bulíček – Ondřej Ertl, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Petr Táborský, Michal Toma, Jan Zajíček
5., 9., 22. Radek Matoušek
13., 32., 57. Jan Reichert
30., 53. Michal Toma
56. Ondřej Ertl
58. Petr Táborský
8. 10. 12 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Kvantanámo 4. 4:5 (2:2)
Zasloužená výhra techničtěšjčího týmu. Jiří Panocha, Marek Nečas
Zodyhyd P.N.P. Kvantanámo
Jan Pošta – Michal Bílý, Jaroslav Dobrev, Zdeněk Kopic, Robert Poppl, Jan Saitl, Jan Sandr, Petr Vrba vs Martin Bartoníček – Petr Čáha, Jan Hořejš, Tomáš Krábek, David Král, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Radek Matoušek, Jan Reichert
5. Jan Sandr
8., 48. Robert Poppl
35. Michal Bílý
3., 36., 51. Radek Matoušek
15. Jan Reichert
58. Petr Čáha
24. 9. 12 19:30 MIKU2 Havri Havri Kvantanámo 3. 7:9 (4:4)
Domácí lépe drželi míč a byť v 1.půli stále dotahovali, zdálo se, že bude jen otázkou času, kdy svou územní převahu zúročí. Avšak stal se pravý opak. Hosté se zkraje 2.půle dostali do čtyřgólového trháku a i přes snahu domácích tak rozhodli zápas.
Havri Havri Kvantanámo
Šimon Vobruba – Tomáš Kaliba, Filip Masri, Jiří Rédr, Ondřej Stejskal, Viliam Valúch, Martin Vodrážka vs Martin Bartoníček – Martin Crkal, Jan Hořejš, Jakub Jančí, Tomáš Krábek, David Král, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Radek Matoušek, Jan Reichert
34., 37. Jakub Jančí
17. 9. 12 20:15 STER3 Kvantanámo Filipi SK 2. 4:2 (2:1)
Utkání bylo velice pohledné, domácí měli více štěstí a zaslouženě vyhráli. Daniel Klimek
Kvantanámo Filipi SK
Martin Bartoníček – Tomáš Krábek, David Král, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Radek Matoušek, Jan Reichert vs Jakub Navrátil – Matěj Čejka, Zdeněk Hanzlík, Jan Kindl, Miroslav Rožníček, Mané Júnior Sadibo
5. Jan Reichert
30., 46., 55. Radek Matoušek
12. Miroslav Rožníček
56. Matěj Čejka
10. 9. 12 18:15 zzNOVOB F.C.K. Kvantanámo 1. 5:4 (3:1)
Lepší FCK si vypracovali pohodlný náskok, ale poté zvolnili. Hosté svou bojovností až do konce utkání usilovali alespoň o bod. Martin Ořešník, Daniel Žalman
F.C.K. Kvantanámo
Jiří Škorpil – Viktor Bezdomnikov, Daniel Hrubý, David Monhart, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Martin Servus, Jaromír Šolc vs Martin Bartoníček – Petr Čáha, Martin Crkal, Jan Hořejš, Jakub Jančí, Tomáš Krábek, David Král, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Jan Reichert