Po 16.4.12 20:45 ARIT Vojenské lesy Šumavan-Balkán   (HL1A)
St 2.5.12 17:30 ARIT Dřevorubci Modřany V Black Jack   (VL2A)
St 2.5.12 18:45 ARIT Kliďas SFC Berger club   (VL4B)

22. 6. 12 17:00 ARIT Tyran Saens 1.FC VET B Bublifuck VET 9. 4:1 (1:0)
Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Zdeněk Hladík, Robert Kopřiva, Petr Novák, Josef Plaček, Marek Prosický, Michal Škaloud, Jiří Štemberk vs Pavel Souček – Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Michal Máka, Pavel Řápek, Martin Zíka
52. Josef Plaček
58. Jiří Brožka
54. Tomáš Majdl
5. 6. 12 19:30 ARIT Bublifuck VET Turman VET 8. 3:1 (0:1)
Velice klidné utkání s množstvím šancí bylo v 1. půli skvělou podívanou, ke konci poločasu se prosadili hosté. Ve druhé půli však domácí velice dobrou taktickou hrou otočili utkání, ve kterém mohli jasně dominovat hosté, kdyby proměnili prvopoločasové tutovky. Jiří Ladman, Adam Levák
Bublifuck VET Turman VET
Pavel Řápek – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Petr Šimsa, Pavel Strunz, Martin Zíka vs Pavel Macek – Michal Čihák, Rudolf Kašpar, Martin Micka, Petr Packert, Martin Tůma, Martin Vacek
43. Jaroslav Chmela
59. Pavel Strunz
60. Petr Lukavský
29. Martin Vacek
29. 5. 12 19:30 ARIT Šajtle s.r.o. VET Bublifuck VET 7. 2:6 (1:3)
Hosté měli celý zápas více ze hry a zaslouženě vyhráli. František Seknička, Miloš Maršíček
Šajtle s.r.o. VET Bublifuck VET
Jan Řehák – Stanislav Dobeš, Václav Dobeš, Petr Figalla, František Kotouček, Marek Mestl, Ivan Moravec, Lubomír Němec, Michal Šůcha, Petr Zíka vs Pavel Řápek – Jaroslav Chmela, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Michal Máka, Petr Mareš, Pavel Souček, Vladimír Soudný, Pavel Strunz, Martin Zíka
10. Ivan Moravec
33. František Kotouček
15., 39. Pavel Lukavský
20. Jaroslav Chmela
25., 51. Pavel Strunz
37. Petr Lukavský
22. 5. 12 19:30 ARIT Bublifuck VET Rychlé pípy VET 6. 1:1 (0:0)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou. Šťástka
Bublifuck VET Rychlé pípy VET
Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Michal Máka, Petr Mareš, Pavel Řápek, Petr Šimsa, Pavel Strunz, Martin Zíka vs Martin Kulíček – Martin Mačalík, Pavel Mařata, David Procházka, Jan Spěvák, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík
53. Petr Mareš 48. Jan Vorlík
15. 5. 12 19:30 ARIT PFC Kodymka Bublifuck VET 5. 0:12 (0:6)
Lukáš Nebel, Jan Tománek
PFC Kodymka Bublifuck VET
Stanislav Heller – Richard Kejval, Milan Lžičař, Zdeněk Rožánek, Martin Varga vs Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Petr Mareš, Pavel Řápek, Petr Šimsa, Petr Socha, Martin Zíka
40., 45. Martin Zíka
8. 5. 12 19:30 ARIT Bublifuck VET Monočlánek FC VET 4. 0:5 (0:3)
Zasloužená výhra. Hosté fotbalovější. Petr Šimek, Eduard Křemel
Bublifuck VET Monočlánek FC VET
Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Michal Máka, Petr Mareš, Pavel Řápek, Petr Šimsa, Vladimír Soudný, Pavel Strunz, Martin Zíka vs Martin Ondrák – Stanislav Doležal, Milan Janda, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Ladislav Ruňanin, Petr Rusňák, Petr Sedlmajer, Jiří Sudek
2., 40. Tomáš Konopka
12. Milan Janda
29. Jiří Sudek
53. Ladislav Ruňanin
24. 4. 12 19:30 ARIT Felix club (seniors) Bublifuck VET 3. 3:0 (0:0)
Utkání dobré úrovně. Po bezbrankovém prvním poločase získali domácí dvoubrankové vedení, které v závěru ještě navýšili.
Felix club (seniors) Bublifuck VET
Pavel Makovský – Zdeněk Chaloupka, Stanislav Dlouhý, Milan Krch, Milan Musil, Pavel Provazník, David Řezníček, Petr Švonc vs Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Michal Máka, Petr Mareš, Pavel Řápek, Vladimír Soudný, Martin Zíka
34., 36. Milan Musil
58. Stanislav Dlouhý
10. 4. 12 19:30 ARIT Bublifuck VET Ecotoner 2. 4:1 (3:0)
Domácí rozhodli zápas během 7 minut, ale pak zapomněli na své umění a utkání se v poklidném tempu dohrávalo.
Bublifuck VET Ecotoner
Pavel Souček – Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Michal Máka, Pavel Řápek, Petr Socha, Vladimír Soudný, Pavel Strunz, Martin Zíka vs Josef Mitošinka – Antonín Bernhardt, Callum Eade, Stanislav Hyžík, Tomáš Kopecký, Miroslav Řehák, Petr Rýdl, Jiří Šlemr
1., 7. Petr Lukavský
2. Michal Máka
58. Pavel Řápek
50. Stanislav Hyžík
3. 4. 12 19:30 ARIT Bublifuck VET Válcovna plechu VET 1. 1:2 (1:0)
Klidné veteránské utkání v prvním poločase proběhlo nahoru a dolu. V rychlém protiútoku se tým Bublifuck dostal do vedení. Druhý poločas proběhl ve vysokém tempu kdy ve 40.min Válcovna vyrovnala a v poslední minutě vsítila vítezný gól. Trnka