Po 2.4.12 19:30 ARIT Bakera Břewnow boys KMK   (HL3A)
Po 2.4.12 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Inter Lotyšák A   (HL1A)
Pá 25.5.12 18:15 PRKOP Pivní balet Chuchle   (HL5F)
Pá 25.5.12 19:30 PRKOP President FC Gladiators Beroun   (HL5F)

22. 6. 12 17:45 ZABEH PFC Kodymka Válcovna plechu VET 9. 3:5 (2:0)
Fotbal umí být spravedlivý. I když domácí vedli už 3:1, fotbalovější hosté se nevzdali a zápas dokázali otočit ve svůj prospěch. František Klečka, Michal Vávra
PFC Kodymka Válcovna plechu VET
Stanislav Heller – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, Richard Kejval, Jan Kupr, Zdeněk Rožánek, Jaroslav Švestka, Martin Varga vs Ludvík Hájek – Jiří Borovička, Jiří Fiala, František Kříž, Pavel Novák, Milan Olszowy, Martin Pišan, Petr Syrůček
18., 38. Zdeněk Rožánek
19. Jan Kupr
31. Jiří Fiala
41., 46. František Kříž
51. Pavel Novák
53. Milan Olszowy
8. 6. 12 19:00 STER1 Válcovna plechu VET Tyran Saens 1.FC VET B 8. 3:6 (2:2)
Zápas proběhl v klidu a hráči hráli fair play. Hosté na začátku vedli, ale soupeř dokázal zápas otočit. Nakonec ale domácí hráli unaveně (neměli nikoho na střídání) a hostům podlehli. Zasloužená výhra. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Válcovna plechu VET Tyran Saens 1.FC VET B
Ludvík Hájek – Jiří Fiala, František Kříž, Martin Pišan, Roman Šilhánek, Petr Syrůček vs Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Zdeněk Hladík, Robert Kopřiva, Petr Novák, Josef Plaček, Marek Prosický, Jiří Štemberk
21., 27. František Kříž
5. Jiří Štemberk
17., 40., 60. Petr Novák
35. Robert Kopřiva
55. Zdeněk Hladík
1. 6. 12 19:30 DEKAN Monočlánek FC VET Válcovna plechu VET 7. 4:2 (2:2)
Hezké férové utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Nakonec se radoval Monočlánek, který měl více hráčů na střídání. Lukáš Valeš, Jaroslav Chmelař
Monočlánek FC VET Válcovna plechu VET
František Kyclt – Milan Janda, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva, Jiří Sudek vs Ludvík Hájek – Jiří Fiala, František Kříž, Martin Pišan, Roman Šilhánek, Petr Syrůček
3. Petr Šťáva
14. Tomáš Konopka
48. Robert Kunc
60. Petr Sedlmajer
1. Jiří Fiala
13. František Kříž
23. 5. 12 18:00 SCBEC Válcovna plechu VET Turman VET 6. 3:7 (0:2)
Vyrovnaný zápas rozhodla střelecká nemohoucnost Válcovny. Tomáš Kvapil, Petr Matura
Válcovna plechu VET Turman VET
Vít Houška – Jiří Fiala, František Kříž, Pavel Novák, Milan Olszowy, Martin Pišan, Roman Šilhánek, Petr Syrůček vs Stanislav Jindra – Petr Barnat, Michal Čihák, Martin Micka, Petr Packert, Robert Průšek, Martin Tůma, Martin Vacek
34. Pavel Novák
36., 55. Roman Šilhánek
11. Stanislav Jindra
29., 36. Martin Vacek
45., 45., 58. Petr Packert
48. Michal Čihák
15. 5. 12 19:30 MIKU4 Felix club (seniors) Válcovna plechu VET 5. 4:2 (1:1)
Felix byl lepším týmem a zaslouženě vyhrál.
Felix club (seniors) Válcovna plechu VET
Oldřich Češek – Zdeněk Chaloupka, Stanislav Dlouhý, Milan Krch, Milan Levrinc, Tomáš Prošek, David Řezníček vs Vít Houška – Jiří Fiala, Ludvík Hájek, Petr Křikava, František Kříž, Pavel Novák, Milan Olszowy, Martin Pišan, Roman Šilhánek
13. Tomáš Prošek
34. Milan Levrinc
41. Stanislav Dlouhý
44. David Řezníček
23. Martin Pišan
39. Jiří Fiala
8. 5. 12 20:45 zzNOVOB Válcovna plechu VET Šajtle s.r.o. VET 4. 3:1 (1:0)
Pohledné utkání. Válcovna plechu jasně lepší. Hosty držel gólman.
Válcovna plechu VET Šajtle s.r.o. VET
Vít Houška – Jiří Fiala, Ludvík Hájek, Petr Křikava, František Kříž, Pavel Novák, Milan Olszowy, Martin Pišan, Roman Pýcha, Roman Šilhánek vs Jan Řehák – Jiří Dobeš, Václav Dobeš, Petr Figalla, František Kotouček, Marek Mestl, Ivan Moravec, Lubomír Němec, Michal Šůcha, Petr Zíka
16. Roman Šilhánek
41. Pavel Novák
49. Milan Olszowy
34. Michal Šůcha
24. 4. 12 17:00 zzNOVOB Ecotoner Válcovna plechu VET 3. 1:5 (0:2)
Domácí zlomila branka před koncem první půle, do duhé nastoupili spíše z povinosti. Kučera
Ecotoner Válcovna plechu VET
Miroslav Řehák – Miloslav Bašta, Antonín Bernhardt, Callum Eade, Stanislav Hyžík, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Rada, Petr Rýdl, Jiří Šlemr vs Vít Houška – Jiří Fiala, Ludvík Hájek, František Kříž, Pavel Novák, Martin Pišan, Petr Syrůček
46. Jiří Šlemr 14., 31., 51. František Kříž
28. Jiří Fiala
45. Pavel Novák
10. 4. 12 18:15 zzNOVOB Válcovna plechu VET Rychlé pípy VET 2. 1:1 (0:1)
Fotbal nic moc. Asi zasloužená remíza. Kvalita odpovídá 4.vet. lize. Jiří Sušický, Jan Krtil
Válcovna plechu VET Rychlé pípy VET
Vít Houška – Jiří Fiala, Ludvík Hájek, František Kříž, Pavel Novák, Milan Olszowy, Martin Pišan, Petr Syrůček vs Martin Kulíček – Martin Mačalík, David Procházka, Jan Spěvák, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík
36. František Kříž 8. Jan Vorlík
3. 4. 12 19:30 ARIT Bublifuck VET Válcovna plechu VET 1. 1:2 (1:0)
Klidné veteránské utkání v prvním poločase proběhlo nahoru a dolu. V rychlém protiútoku se tým Bublifuck dostal do vedení. Druhý poločas proběhl ve vysokém tempu kdy ve 40.min Válcovna vyrovnala a v poslední minutě vsítila vítezný gól. Trnka
Bublifuck VET Válcovna plechu VET
Pavel Řápek – Jaroslav Chmela, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Michal Máka, Petr Socha, Vladimír Soudný, Pavel Strunz vs Vít Houška – Jiří Fiala, Ludvík Hájek, František Kříž, Pavel Novák, Milan Olszowy, Martin Pišan, Petr Syrůček