9. Reka Group - Calvados 11 3 3 5 22:23 9
11. Old boys Bohemia Chips 11 2 0 9 25:41 4

Ne 16.9.12 12:15 BECH Saens 1.FC C Hashlerka THC 1993 A   (HL5G)
Ne 16.9.12 13:30 BECH Bum bar PV B Světlušky   (HL5I)
Ne 28.10.12 16:15 MIKU1 MVS Vršovice A Tuscarora A   (HL2B)
Ne 28.10.12 17:30 MIKU1 Rokoska S.T.R.U.P.   (HL5H)
So 8.12.12 10:00 P1 Ross Crock Libeň SK A   (HL5F)
So 8.12.12 11:15 P1 Praetorians FC A Vozovna Hloubětín A   (HL8L)

9. 12. 12 17:30 P3 Old boys Bohemia Chips Křídla Ďáblic VET A 11. 0:5 (0:1)
Zasloužené vítězství hostů. Navzdory těžkému terénu se hrál kvalitní a slušný fotbal. Tomáš Pokorný, Lukáš Bílý
Old boys Bohemia Chips Křídla Ďáblic VET A
Václav Křikava – Petr Frizovič, Tomáš Hendrych, Jiří Horák, Milan Janča, Miroslav Tichý vs Jaroslav Svoboda – Vojtěch Engelmann, Jiří Lupoměch, Jan Mach, Karel Vesecký, Tomáš Voldán, Jan Yousif
27. Tomáš Voldán
34., 41. Jiří Lupoměch
47., 53. Karel Vesecký
25. 11. 12 12:30 P1 Keckafogo KK VET Old boys Bohemia Chips 10. 5:1 (3:0)
Zasloužená výhra domácích, kteří zápas po celou dobu kontrolovali. Jan Slezák, Jan Černík
Keckafogo KK VET Old boys Bohemia Chips
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, Jiří Georgiu, František Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Aleš Netolický, Petr Pelíšek, Petr Třešňák vs Oldřich Knyř – Miroslav Fojtík, Petr Frizovič, Petr Hendrych, Tomáš Hendrych, Jiří Horák, Milan Janča, Václav Křikava, Miroslav Tichý
6., 29. Roman Faic
27., 35. Petr Třešňák
52. Miroslav Kmínek
55. Tomáš Hendrych
18. 11. 12 12:30 ZAK Old boys Bohemia Chips Jawa - Techno team 9. 2:0 (1:0)
Domácí měli obrovské štěstí, ale udrželi zápas ve své režii. Kratochvíl
Old boys Bohemia Chips Jawa - Techno team
Oldřich Knyř – Miroslav Fojtík, Petr Frizovič, Petr Hendrych, Tomáš Hendrych, Jiří Horák, Milan Janča, Václav Křikava, Miroslav Tichý vs Vladimír Hora – Richard Feuereisel, Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Miroslav Kastner, Jaroslav Kotalík, Ladislav Sedlák, Daniel Veselý
15. Tomáš Hendrych
53. Petr Hendrych
11. 11. 12 12:30 ZAK Dřeváci Old boys Bohemia Chips 8. 1:0 (0:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou Dřeváků. Procházka M.
Dřeváci Old boys Bohemia Chips
Petr Dosoudil – Zdeněk Chocholouš, Tomáš Hruška, Pavel Špirek, Michal Spurný, Milan Žák vs Kamil Srb – Miroslav Fojtík, Petr Frizovič, Petr Hendrych, Tomáš Hendrych, Milan Janča, Václav Křikava, Radek Nezval, Miroslav Tichý
51. Milan Žák 51 Petr Dosoudil
4. 11. 12 12:30 ZAK Old boys Bohemia Chips Čechie 12° 7. 7:2 (1:1)
Po vyrovnané první půli se domácí střelecky probudili a Čechie zaslouženě veze debakl.
Old boys Bohemia Chips Čechie 12°
Oldřich Knyř – Miroslav Fojtík, Petr Frizovič, Petr Hendrych, Tomáš Hendrych, Jiří Horák, Milan Janča, Václav Křikava, Radek Nezval, Kamil Srb, Miroslav Tichý vs Jan Hruška – Václav Háse, Luboš Kasa, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
12., 52. Václav Křikava
39., 42., 57. Radek Nezval
44. Petr Hendrych
54. Milan Janča
27., 47. Luboš Kasa
21. 10. 12 18:45 DEKAN Tycho de Brahe VET Old boys Bohemia Chips 6. 8:2 (3:1)
Old boys otevírali obranu a Tycho trestalo. Zbyněk Zahrádka, Vladimír Mádr
Tycho de Brahe VET Old boys Bohemia Chips
Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Bohumil Karafiát, Michal Košťál, Václav Makara, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Karel Vodička, Pavel Živný vs Oldřich Knyř – Petr Frizovič, Petr Hendrych, Tomáš Hendrych, Jiří Horák, Václav Křikava, Radek Nezval, Kamil Srb, Miroslav Tichý
6., 13., 47. Josef Oplt
14. Bohumil Karafiát
31. Jiří Bidovský
41., 53., 56. Vladimír Chrástecký
30. Václav Křikava
50. Tomáš Hendrych
14. 10. 12 19:45 HOSTI Old boys Bohemia Chips The Penguins 6:5 XXL 5. 4:5 (3:1)
Vynikající hra v podání domácích, jenže jen v prvním poločase. Tučňáci bojovali a dokázali otočit zápas. Eugeniu Marandici, Anton Kotlyarov
Old boys Bohemia Chips The Penguins 6:5 XXL
Oldřich Knyř – Petr Frizovič, Tomáš Hendrych, Jiří Horák, Milan Janča, Václav Křikava, Radek Nezval, Miroslav Tichý vs Vladimír Pešta – Jan Bareš, Roman Čížek, Petr Novák, Hynek Purš, Martin Ševčík, Martin Vacka
51. Martin Ševčík
7. 10. 12 20:00 DEKAN Socra AFK Karlín FC VET Old boys Bohemia Chips 4. 6:5 (2:2)
Zajímavé utkání, v němž hosté opakovaně vedli, domácí dotahovali a nakonec obrátili vývoj zápasu. Trnka
Socra AFK Karlín FC VET Old boys Bohemia Chips
Miroslav Rothe – Jiří Drahokoupil, František Krejčí, Pavel Kubálek, František Lokaj, Bohumil Vild vs Oldřich Knyř – Miroslav Fojtík, Petr Frizovič, Petr Hendrych, Tomáš Hendrych, Jiří Horák, Milan Janča, Václav Křikava, Radek Nezval, Miroslav Tichý
45. Milan Janča
23. 9. 12 20:00 ZAK Old boys Bohemia Chips Reka Group - Calvados 3. 1:4 (0:1)
Jednoznačná záležitost týmu hostí. Jára
Old boys Bohemia Chips Reka Group - Calvados
Oldřich Knyř – Miroslav Fojtík, Petr Frizovič, Petr Hendrych, Tomáš Hendrych, Jiří Horák, Milan Janča, Václav Křikava, Radek Nezval, Kamil Srb, Miroslav Tichý vs Robert Martišek – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Richard Peša, David Polák, Karel Růžička, Josef Vejšický
32. Václav Křikava 18., 44. Richard Peša
39. Tomáš Hlinka
46. Vladimír Oliberius
14. 9. 12 17:45 STER3 VSK MFF UK Praha VET A Old boys Bohemia Chips 2. 2:1 (0:0)
Po bezbrankovém poločase se ujali hosté vedení, avšak mírně lepší domácí zápas během 3 minut 2 brankami otočili a vítězství udrželi. David Monhart, Milan Cibík
VSK MFF UK Praha VET A Old boys Bohemia Chips
Lumír Žák – Vojtěch Čertík, Radek Hanáček, Vojtěch Hromíř, Petr Kos, Zdeněk Rašovský, Jiří Spurný, Miroslav Srp vs Oldřich Knyř – Miroslav Fojtík, Jiří Horák, Milan Janča, Václav Křikava, Radek Nezval, Kamil Srb, Miroslav Tichý
51. Miroslav Srp
54. Jiří Spurný
42. Kamil Srb
9. 9. 12 18:45 DABLI Maverick VET Old boys Bohemia Chips 1. 3:2 (0:2)
Old boys zaslouženě vedli, ale Maverick se ve druhém poločase zvedl a otočil výsledek.
Maverick VET Old boys Bohemia Chips
Stanislav Hladký – Pavel Dvořák, Jan Kmuníček, Tomáš Kořán, Petr Křemenák, Jiří Lokvenc, Jiří Mleziva, Lukáš Novotný, Jiří Pecka vs Oldřich Knyř – Miroslav Fojtík, Petr Frizovič, Tomáš Hendrych, Milan Janča, Václav Křikava, Radek Nezval, Kamil Srb, Miroslav Tichý